Mydexpay Xmd Coin Hakkında Rehber Niteliğinde Bilgiler

Geleceğin popüler ico projesi olarak değerlendirilen Mydexpay hakkındaki tüm detaylara ulaşacağınız bu sayfa içerisinde size Xmd coin hakkında da bir çok başlığı aktarmış olacağız. Mydexpay aramanız hakkında eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız mutlaka  yorum alanına soru görüş ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Mydexpay Nedir

2020 yılının ilk çeyreğinde bir çok kişinin sorduğu soru Mydexpay nedir , Mydexpay merkeziyetsiz dijital para mantığı ile hareket eden vakıf projesidir. Kuruluş yeri Malta’da bulunmaktadır. Etherscan yani ethereum altyapısı ile çalışan ERC20 altyapısını kullanır.

Vakfın ilerleyen süreçlerde kendi blockchainini, borsasını, mobil uygulamasını oluşturmak gibi yol haritasında belirttiği çalışmaları mevcuttur.

Mydexpay ico projesi olarak başlattığı Xmd coin son günlerde ciddi bir popülariteye ulaştı. 28 temmuz Pazar günü etherscan blockchaininde ilk bloğunu 21,000,000,000 adet xmd coin oluşturdu.

İco projesi ile başlayan Mydexpay vakfının coini xmd coin uluslar arası borsalar olan Etherflayer ve Vindax borsalarında listelenmektedir. Listelendiği borsalar içerisinde bulunan Vindax borsasında ise kullanıcıların çoğunun tercih etmesi üzerine bu borsa üzerinde xmd coin alım satımları kolaylıkla yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak ethereum karşılığı ile işlem yapılıyor.

Gerek proje gerek fiyat grafiği ile değerlendirilebilecek coinler arasında bulunan xmd coin ilerleyen süreçte isminden çok bahsettireceğe beziyor.

Mydexpay ico projesinden yararlanan kullanıcıların 1 şubat 2020 tarihinde artık hesaplarda tutulan xmd coinlerin serbest kalacağını duyurdu. Bunun üzerine 1 şubat tarihinde xmd coinin en düşük fiyatı olan 0,0040 dolar rakamları gördü. Aradan kısa bir süre sonra insanların rağbeti ile beraber alım satımlar artarak xmd coinin en yüksek fiyatı 0.0080 dolara kadar çıkış gösterdi. Burada ki fiyatlar 1.02.2020 ile 27.02.2020 arsında ki fiyat grafiğine bakılarak yazılmıştır.

Mydexpay Kazanç Planı

Mydexpay kazanç planı ile binlerce kişiye dijital paraları kullanarak para kazanma imkanı veremiştir. Dijital paralar ile para kazanmanın bir çok yolu mevcuttur. Kimine göre ek gelir kimine göre iş imkanı sunarak oldukça kazançlı bir yapıya sahiptir. Proje içerisinde aşağıda bulunan temel başlıklar ile Mydexpay kazanç planı hakkında size tüm detayları aktardık.

1: MasterLife (MasterNode) Kazancı:

2:  Kontrat Kazancı:

3: Danışmanlık Kazancı: Diğer bir değiş ile Mydexpay referans kazancı. Sizin tavsiyeniz ile kayıt olan kişiler ve onlarında kayıt ettiği kişilerden kazandığınız tavsiye kazancıdır. Bu kazancı hak edebilmeniz için bazı kurallar mevcuttur. %10 +%5 , %4 , %3 , %2 , %1 alttan üste doğru kazanç dağılımı yapar.

 1. sıranızdan %10 ve %5
 2. sıranızdan %4
 3. sıranızdan %3
 4. sıranızdan %2
 5. sıranızdan %1

Toplam %25 tavsiye kazancı dağılımı yapmaktadır.

 • Eğer 10.000 Xmd ‘lik masterlife aldıysanız %5 alırsınız.
 • Eğer 100.000 Xmd ‘lik masterlife aldıysanız %5 + %4 alırsınız.
 • Eğer 500.000 Xmd ‘lik masterlife aldıysanız %5 + %4 + %3 alırsınız.
 • Eğer 1.000.000 Xmd ‘lik masterlife aldıysanız %5 + %4 + %3 + %2 alırsınız.
 • Eğer 10.000.000 Xmd ‘lik masterlife aldıysanız  %5 + %4 + %3 + %2 + %1 alırsınız.

4: Trade (Al – Sat)  Kazancı: Borsa üzerinde al sat yapmasını bilen grafik okuyabilen kişilerin bireysel olarak düşünce performans ve kabiliyetlerine göre xmd coin bulunduğu borsalar içerisinde düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satarak aradaki kazanç ile para kazanma yöntemidir.

5: Değer Artışı Kazancı: 1 şubat 2020 tarihinde bir adet xmd coin değeri 0.004 civarındaydı 27 şubat tarihinde ise bu değer 0.008 olarak yatırımcısına %100 değer kazandırdır. Xmd coin satın alıp değerlenmesini bekleme yolu ile para kazanılabilir. Yada masterlife – mininglife paketlerinden satın alarak elinde ki xmd coinin hem değer artışından hemde üretime katılarak değer artışının yanında üretimden de para kazanma yöntemidir.

Mydexpay Masterlife Masternode

Bu bölümden ki kazanç dağılımını anlatmaya geçmeden önce masternode nedir bir kaç kelime ile açıklamaya çalışalım. Cüzdana bir miktar coin göndererek madencilik ekipmanları olmadan o coinin işlemlerinin onaylanması için verdiğiniz destek ile kar elde etmenizi amaçlayan bir sistemdir.

Bu proje içerisinde 100 xmd coin ile başlayan masternode zaman içerisinde 1000 xmd coine yükselmiştir. Son güncelleme ile birlikte Mydexpay masternode alımda ki en az oran 10000 xmd coin olarak güncelenmiştir. Zaman içerisinde arz talepler ve fiyat artışı doğrultusunda bu oran artacaktır. Mydexpay masterlife yeni nesil kripto para madenciliğidir.

Borsalardan temin edebileceğiniz xmd coin şuanda günlük %1’e yakın xmd coin vermektedir. Bu oran dexrate oranına bağlı olarak değişmektedir. Mydexpay dexrate oranı ise sistem içerisinde ki zorluk algoritmasıdır. Ne kadar çok kullanıcı masterlife paketlerinden alırsa o kadar hızlı oranda dextrate oranı düşmektedir. Aslında bu oran fiyat ve üretimi destekleyecek bir yapıya sahiptir.

Mydexpay dexrate hakkında bir örnek vermek gerekir ise: 1 şubat 2020 tarihinde 999,99 zorluk seviyesi ile başlayan masterlife paketleri şuanda 27 şubat 2020 tarihinde 991,37 seviyesine gerilemiştir. Buradan anlaşılacağı gibi günlük %1 rakamı da artık %0.97 civarına gerilemiştir.

Eğer masterlife yani masternode den faydalanmak isterseniz en az 10,000 xmd ve katları şeklinde almalısınız. Burada 1 paket 10,000 xmd coindir. Eğer siz 100,000 adet xmd coin ile masternode yapmak istiyorsanız 10 paket almalısınız.

Mydexpay Güvenilir Mi

Dijitalleşen dünya içerisinde birçok proje hayata geçiyor. Bunlardan birisi de 2 (iki) yıllık alt yapı çalışmasına sahip olan bu proje. Akıllara ister istemez Mydexpay güvenilir mi sorusu geliyor. Şeffaf bir şekilde yapılan tüm işlemleri görebileceğimiz bir platform olan Mydexpay, kullanıcılarına her ayrıntıyı şeffaf bir şekilde sunuyor. Peki bunlar nelerdir? Kısa başlıklar halinde bir kaç madde ile bahsedelim.

 1. Yol Haritası: Roadmap buraya tıkladığınız zaman geçmiş dönemlerden gelecek dönemlere neler yapacağını görebilirsiniz.
 2. İşlem Geçmişi: Detaylar buraya tıkladığınız zaman sistem içi ve sistem dışında ki tüm hareketleri anlık olarak takip edebilirsiniz.
 3. Beyaz Sayfa: Projeyi anlatan dokümana ulaşmak için ise buraya tıklayın.
 4. Takip : Ana sayfayı Türkçe’ye çevirdiğinizde kaç adet coinin üretimde olduğunu, masternode adedi gibi tüm bilgileri biraz sayfanın altında analitik raporlama ile anlık olarak takip edebilirsiniz.
 5. Alım satımlar : Xmd coin bir çok coin takas platformunda listelenip alım satımları bulunuyor. Bunlardan bir kaçı Bitrota, Etherflayer ve bitspay gibi borsalarda listelenmektedir.
 6. İstatislik: Mart ayı içerisinde artık Coinmarketcap ta yerini almıştır. Biliyorsunuz ki buraya her coin yada token giremez sadece projesi ve gelecek vaad eden dijital paralar alınır. Buradan görebilirsiniz.

Mydexpay Üyelik ve Kayıt işlemleri

Mydexpay üyelik işlemine başlamak için buraya tıkladıktan sonra mail adresi ve şifre yazıp onayladığınızda mail adresinize mail adresinizi doğrulamak için bir mail mail iletilecek. Maili onaylamanız halinde artık Mydexpay üye olma adımını tamamlamış olacaksınız.

Mydexpay kayıt olma işlemini tamamladığınız anda hesabınıza o dönemde ki belirli oranda hediye verilen dijital parayı göreceksiniz. İlk çıktığı günden beri değer artışı sağlayan ico projesinde bazı dönemlerde 1000 bazı dönemlerde ise 100 coin veriliyor. Xmd coin üyelik aşamalarını tamamlamanız bu coinlere hak kazanmanız demektir. Eğer mydexpay kayıt işlemlerinde başarılı olamıyorsanız benimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Mydexpay Yorumlar ve Şikayet

Son günlerin popüler araması mydexpay yorumlar hakkında araştırma yapan kişiler aramalar yapıyor. Xmd coin 2 yıllık çalışmanın ardından ico projesini tamamlayıp uluslar arası borsalara açıldı ve ardından yerli bir coin alım satım platformuna da açılacağını duyurdu.

Kullanıcıların elde ettikleri coinleri anında hesaplarından çekim yapabiliyorlar. Gerek sosyal medya gerek internetteki platformlarda xmd Coin yorumları şeklinde aramalar yapıldığı zaman kötü görüşe rastlanmadığı ortaya çıkıyor.

Sosyal medya yada diğer internette aramalar yaptığınızda mydexpay şikayet adı altında kötü bir yorum bulamadığınızı göreceksiniz. Çünkü bu projeye hakim olan yada projenin içerisinde bulunan birisi vakıf tarafından verilen tüm sözlerin tutulduğunu görüyor.Bunun için herhangi bir kötüleyici yada sistem aksaklığından kaynaklı negatif düşünceleri göremezsiniz.

Danışman Kimdir Ne Kadar Kazanır

Proje içerisinde gerek bilgi gerek kişisel donanımları ile Mydexpay hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olan, projeyi karşıdaki kişinin anlamasına yardımcı olabilecek bireydir.

Kontrat Nedir Ne Kazandırır

Bu bölüm extra kazanç sağlayacak bir bölümdür, Site içerisinde yayınlanıp güncel bilgileri aldığımız zaman buradan tüm detayları aktaracağız.

Xmd Coin Hangi Borsalarda Bulunuyor

Xmd coin bulunduğu borsalar içerisinde uluslar arası ve yerli borsalar bulunmaktadır. Bitrota : Yerli İngiltere merkezli bir borsadır. Etherflayer uluslar arası yılların borsasıdır. Bitspay ilerleyen süreçte bir çok borsada listenelecektir.

Xmd Coin Fiyatı Kaç TL Dolar (USD)

Anlık olarak Xmd Coin Fiyatı ne kadar, ayrıca Xmd coin Kaç TL Dolar (USD) gibi seçeneklerde Coinmarketcap yada Bitrota borsasından ulaşabilirsiniz..

Dexrate Nedir Nasıl Hesaplanır

Her işin bir püf noktası olduğu gibi Mydexpay’inde sistem içerisinde bir algoritması vardır. Kısaca bu algoritma xmd coin üretiminin zorluğunu temsil ediyor. Ne kadar çok coin masternoda atılırsa o kadar çok zorluk artıyor, zorluk attığı için üretim düşüyor. Sistem kullanıcıların çokluğuna göre üretimi düşüren bir algoritmadır.

Nasıl Alınır

.

Eth Xmd Adresi Nasıl Oluşturulur

Hesabınızı mail adresiniz ve şifreniz ile açtığınızda wallet yani cüzdan bölümüne gelip, ne kadar eth yada xmd yatıracağınızı yazıyorsunuz sonra alttaki boşluğa google 2fa kodunuzu yazıyorsunuz ve cüzdanı oluşturma butonuna basıyorsunuz. Biraz bekledikten sonra cüzdan adresiniz oluşturulmuş oluyor. Bu adres ethereum alt yapısını kullandığı için hem xmd hemde eth hesabınıza gönderebilirsiniz.

Hesabınıza Eth Xmd Nasıl Gönderilir

Cüzdan bölümünden bir adres oluşturmuştuk. Bu adrese hem ETH hemde XMD göderimi yapabilirsiniz. Eğer ETH gönderirseniz, kazandığınız xmd coinleri çekmek için kullanılacak fee ücreti bölümüne aktarılır. Eğer XMD gönderirseniz hesabınızda ki cüzdan bölümüne yansıyacaktır.

Xmd Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır

Xmd madenciliği gelişen teknoloji ile birlikte eski usul madencilik ekipmanları olmadan masternode yaparak üretilmeye imkan tanıyor. Günümüz şartlarında herkesin bildiği gibi coin madenciliğinde ekran kartı, elektirik ve bir çok ekipman maliyeti olmadan xmd madenciliği yapılabiliyor.

Google Aut. (2FA) Ayarlama

Aşağıdaki videoda da izleyeceğiniz gibi dakikalar içerisinde hesabınızın güvenlik önlemlerini arttırabilir, hesabınıza google aut. kurulumu yapabilirsiniz.

Bitrota Hesap Nasıl Açılır

Bitrota Hesap Nasıl Açılır

Bitrota Hesap Onayı (KYC) Nasıl Yapılır

Bitrota Hesap Onayı (KYC) Nasıl Yapılır

Bitrota Nasıl TL Gönderilir ve Çekilir

Bitrota TL Gönderme işlemi

Bitrota TL çekme işlemi

Bitrota Nasıl XMD Gönderilir ve Çekilir

Bitrota Nasıl XMD Gönderilir ve Çekilir

5 Yorum

 1. MYDEXPAY üyeliğim var biraz birikimimde vardı hesabıma giremiyorum şifremi unuttum dan maılda alamıyorum

  1. Merhaba Hayrettin bey şifrenizi sıfırlayıp mail adresinize gönderiyorlar. Fakat eğer siz kullandığınız mail hesabınızda spam olarak işaretlemişseniz spam kutusuna gidebilir. Spam kutunuzu kontrol etmenizi öneririm iyi günler.

 2. FIRSAT
  10.000 xmd coin yatirim yaparak
  gunde %1 ayda 3000 xmdcoin kazanc
  3. aydan sonra kar a gecis.
  az bir yatırımla sürekli para kazanırsınız
  sistem kapandı derdi olmadan hayat boyu kazanırsınız. Satmadan çogaltanlar torunları na miras bırakır. Xmd coin ile zenginlik uzak değil..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu