Network Marketing ile Para Kazanma Aylık 10000 TL

İnternet dünyasında herkesin kolayca kar elde edebildiği ve küresel olarak yaygın bir şekilde kullanılan network marketing sektörü hakkında kısa bir yazı ile konuyu değerlendirdim.

Network Marketing ile para kazanma sistemi anlaşılması kolay bir sistemdir. Öncelikle network Marketing bir ekip işidir. Yani tek bir kişi Network Marketing sayesinde para kazanamaz. Ancak kurulan doğru bir ekip ile yapılan işler sonrasında Network Marketing para kazanma amacına ulaşılmış olur.

Oluşturulan network marketing ekip takım kurma yolu ile sağlam adımlarla ilerleyecek bir ekip oluşturulur. Bu ekibe satışı yapılacak olan ürünün paketi ve abonelik bilgileri verilir. Bu ürünlerin kullanılarak yakın çevreye ve yeni bulunacak müşterilere satılması sağlanır.

Bu sayede tek bir kişinin çok zaman harcayarak yapacağı işi toplu bir ekip grubu daha kısa sürede yaparak para kazanır yada diğer bir değiş ile network marketing ne kadar kazandırır sorusunu cevaplayalım.

Network Marketing yöntemi ile iki şekilde para kazanılabilir. Üreticilerin ürettiği ürünlerin tanıtımı yapılarak ve şirkete kazandırılan kişilerin yapmış olduğu satışlardan yüzde alınarak para kazanılır. Bu nedenle Network Marketing bünyesine ne kadar çok üye kazandırırsanız ve kazandırdığınız bu üyelere ne kadar çok ürün satarsa kazanacağınız para da o kadar artar.

Network Marketing ile Para Kazanma
Network Marketing ile Para Kazanma

Network Marketingde başarılı olma yolunda size para kazandırmak için internet sitesine bağlı olan bir blog açılması faydalı olmaktadır. Buradan takipçilere ürünlerin kullanılması ile ilgili bilgiler verilmelidir. Ayrıca blog sayesinde yeni üyeler bulunarak ekibe kazandırılabilir. Bu da satışların artmasını ve kazandığınız paranın yükselmesini sağlar.

Sosyal paylaşım siteleri de sektör içerisinde sizin para kazanmanız adına bir zorunluluk haline gelmiştir. Ürünlerin tanıtımını yapmak ve yeni üye kazanmak için en çok kullanılan yöntemlerin başında sosyal paylaşım siteleri gelmektedir. Bu sayede daha çok hedef kitleye ulaşılarak elde edilen kazanç artırılır.

Network Marketing para kazanmak için bir diğer yöntem de e–posta listesi oluşturarak üyelere ve tüketicilere düzenli olarak bilgiler aktarmaktır. Şirketin avantajları, ürünün özellikleri ve faydaları gibi bilgiler ürüne olan ilgiyi artırır ve daha çok ürün satmanızı sağlar. Bu da doğal olarak kazandığınız parayı artırır.

Alışılmış ticaretten çok daha farklı olan sektörün temel kurallarına uyulursa ve sabrederek küçük zorluklarda pes edilmezse, kısa zamanda istenilen para kazanılmaktadır. Network Marketing kolay görünen ancak zorlukları olan bir sistemdir. Bu sistemi eğitim almadan ve eğitime açık olmadan öğrenemezsiniz.

Network Marketing ile yüksek oranlarda para kazanmak için öncelikle gerekli eğitimlerin alınıp yeni bir takımın oluşturulması gerekir. Oluşturulacak olan takım elemanlarının da birbirine uyumlu olması ve pes etmeyen kararlı üyelerden oluşmasına dikkat edilmelidir.

network marketing para kazanan var mı
network marketing para kazanan var mı

Network Marketing Nasıl Bir Sistem Üzerine Kuruludur

Büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam eden ve giderek daha da popüler olan Network marketing hakkında birçok merak edilen konu var. Bunların başında da network marketing para kazanan var mı sorusu geliyor. Elbette Network Marketing ile para kazanan çok sayıda kimse var. Fakat bu başarıya ulaşmak için önce, oldukça basit bir sistemi olan bu çalışma biçimini öğrenmek gerekiyor.

Network Marketing, ürün satışında pazarlamacıların yöntemi olan kapı kapı dolaşarak ürün satma mantığını kullanmaz. Bu sistemin özünde “doğal satış” olarak ifade edilen bir yöntem bulunmaktadır. Yani doğal satış ile kastedilen şey, tavsiye ile satıştır.

Ürününüzü bir kimseye sattıysanız ve o kimse bu üründen son derece memnun kaldı ise, bu kimsenin ürünü diğer tanıdıklarına da tavsiye etmesi gayet beklenen bir durumdur. Ayrıca Network Marketing, ürünleri kullanan ve beğenen kimseleri de satış ağına dahil eden bir anlayışa sahiptir. Bu sayede herkesin daha çok kazanması ve ürünlerin daha geniş bir çevreye tanıtılması hedeflenmektedir.

Network Marketingde Nasıl Zengin Olunur
Network Marketingde Nasıl Zengin Olunur

Network Marketingde Nasıl Zengin Olunur

Network marketing sistemi ürün satışından kar verdiği için ne kadar çok ürün satarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Sistem hızlı ilerlemek için ekip kurmak şarttır. Network marketing en çok kazananlar arasına girmek için ekibinizin çok büyük ve iyi satışçılardan oluşması gerekmektedir.

Çünkü bu sistemde ekipteki her bir kişinin sattığı üründen pay alırsınız. Ekibin sattığı toplam ürün ne kadar çok olursa ekipten aldığınız para da o kadar çok olur ve giderek artar. Ekibinizi hızlı bir şekilde geliştirmek için ekibe katmayı düşündüğünüz kişilere davet metinleri göndermeli ya da davet metinlerini direk olarak ekibe katmayı düşündüğünüz kişilere anlatmalısınız.

Davet metinlerini oluştururken network marketing sistemi hakkında bilgiler oluşturmalı ve sistemde nasıl para kazanıldığını gerçek bir şekilde anlatmalısınız. Network marketing en çok kazananlar listesi araştırıldığı zaman bu listeye giren kişilerin çok üyeli ve aktif satış yapan bir ekiplerinin olduğu görülmektedir. Bu yüzden davet metinleri aktif satış yapan bir ekip oluşturmak için çok önemlidir.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 2 YORUM yapıldı

  1. Bu network işi firmadan firmaya da değişir aslında homm bitkisel danışmanıyım firma 3 koldan ekip odaklı çalışıyor benim linkimi sana seninkini başka birine yolluyor bu şekilde kolayca ekip kuruyor ve kazanıyorsunuz. Ürün satma odaklı değil firma ismi odaklı çalışıyoruz. On-line olarak çok kolay yürüyor yani. Ilgilenenler insta dm den benimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı adım hommmerve78

  2. Artık toplumumuz ister zaten çalıştığı bi işi olsun istersede ek gelir amaçlı olsun mutlakaki bir ilave gelire ihtiyaç duymaktadır.bunlardan biride evet benim.girdiğim birçok networkte hep bi olumsuzluk oldu şirket yönelikli.ben başka bir dünyadan söz edeceğim.bu işte ciddi para var.paradan ziyade yeniden doğmuş gibi bir ruh haline ve vucudunuzu sağlığınızı psikolojinizi her yönden resetleyen bir imkanda var.ben artık network dolandırıcılığından ve girdiğim işlerden para alamamaktan oldukça yoruldum.tamda bu esnada elimden tutan ve sadece türkiyenin değil tüm dünyanın bildiği ve inandığı bir aileden olma şansına sahip oldum çok şükür.ilgilenenler ve ciddi miktarlardan bahsetmek isteyenler için vatsap 05382638551

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir