iletişim

Günümüzde bir kişi ile iletişim kurmak oldukça basit. Ben bunu zorlaştırmak istemediğim için web blogumda iletişim formu kullanmıyorum.

Yeteneklerim

Web blogumda ki makaleler, konular hakkında araştırma yapan kişilerin daha fazla bilgi almaları için hazırlandı. Makaleler hakkında görüş, düşünce yada eleştirilerinizi aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak bana iletebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı ve Reklam

Eğer tanıtım yazısı yada makale içi reklam çalışması almak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz. Tanıtım yazıları sponsor kategorisinde yer alıp, ana sayfada belirli bir süre gösterimde kalır.

Hızlı iletişim

Aşağıda ki mail adresim aracılığı ile benimle iletişim kurabilirsiniz. Cevapsız isteklere en geç bir (1) saat içerisinde yanıt vereceğimi bilmenizi isterim.
  • Mail 7/24 : bilgi@emredal.com.tr

Düşünceler ve istek Makale

Aşağıda ki yorum alanına blogumda ki makaleler hakkında düşünce-görüş-önerilerilerinizi yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap veririm.

Eğer yazmamı istediğiniz makale yada bilgi almak istediğiniz bir konu var ise; konu hakkında kısa bir bilgi verirseniz, en erken sürede araştırmasını yapıp detaylı bir şekilde blogumda ki ilgili kategoride paylaşıp size bilgi veririm. Mail aboneliğine katılmayı unutmayın! 🙂

İyi bloglamalar 😉

Bu makaleye 18 YORUM yapıldı

  1. Merhaba ben bir network marketing şirketinin temsilcisiyim. Web sitesi yaptırmak istiyorum ve seo hizmeti almak istiyorum. Size mail gönderdim.

  2. Web sitenize her gün geliyorum. Farklı kategorilerde ki yazılarınızı severek okuyorum. Özellikle iş fikirleri ve para kazanma hakkında net bilgiler vermişsiniz.

  3. Merhaba Emre bey blogunuz çok güzel olmuş. Acaba farklı bir sektörde bize yol haritası verebilir misiniz?

  4. Merhaba Emre bey kırtasiye sektöründe sizinle çalışma için mail adresinize mail attım. Dönüş yapabilirmisiniz?

    1. Merhaba iyi geceler. İş yogunluğundan dolayı şuanda iş alımı yapmıyorum. Ama detaylı raporlandırarak dönüş sağladım. Size bir yol haritası olacaktır. İyi geceler

  5. Blogunuzda ki makaleler ilgi çekici bir dil ile anlatılmış başarılarınızın devamını dilerim.

  6. Merhaba Emre bey web sitenizin blog alanına banner reklamları ve şirketimiz hakkında tanıtım yazısı yazdırmak için mail adresinize mail attık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir