iletişim

Günümüzde bir kişi ile iletişim kurmak oldukça basit. Ben bunu zorlaştırmak istemediğim için web blogumda iletişim formu kullanmıyorum.

Yeteneklerim

Yeteneklerim haricindeki kategorilerde bulunan makaleler, konular hakkında araştırma yapan kişilerin daha fazla bilgi almaları için hazırlandı. Makaleler hakkında görüş, düşünce yada eleştirilerinizi aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak bana iletebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı ve Reklam

Eğer tanıtım yazısı yada makale içi reklam çalışması almak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz. Tanıtım yazıları sponsor kategorisinde yer alıp, ana sayfada belirli bir süre gösterimde kalır.

Hızlı iletişim

Aşağıda ki mail adresim aracılığı ile benimle iletişim kurabilirsiniz. Cevapsız isteklere en geç bir (1) saat içerisinde yanıt vereceğimi bilmenizi isterim.
  • Mail 7/24 : bilgi@emredal.com.tr

Düşünceler ve istek Makale

Aşağıda ki yorum alanına blogumda ki makaleler hakkında düşünce-görüş-önerilerilerinizi yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap veririm.

Eğer yazmamı istediğiniz makale yada bilgi almak istediğiniz bir konu var ise; konu hakkında kısa bir bilgi verirseniz, en erken sürede araştırmasını yapıp detaylı bir şekilde blogumda ki ilgili kategoride paylaşıp size bilgi veririm. Mail aboneliğine katılmayı unutmayın! 🙂

İyi bloglamalar 😉

Bu makaleye 2 YORUM yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir