Aym İon Ped Kullananlar, Özellikleri, Şikayet ve Yorumları

2009 yılından bu yana hizmet veren Aymnet, ürünlerini bitkisel kaynaklı olarak üretmektedir. Ürün skalası içerisinde ek gıda takviyeleri, temizlik ürünleri, aktif yaşam ürünleri ve saç bakım ürünleri gibi ürünler bulunmakla birlikte kadınlara özel ürünleri de bulunmaktadır. Kadınlara özel olarak sundukları ürünler içerisinde; AYM Legancy, İon Ped Gece, İon Ped Gündüz ve İon Ped Yaprak bulunmaktadır.

Aym ion Ped Gece

Pedin içeriğinde bulunan negatif iyonlar sayesinde regl döneminde oluşturulacak zararlı mikroorganizmaların engellenmesi hedeflenmektedir. Aynı zamandan kullanım rahatlığı sunan pet 7 korumalı katmandan oluşmaktadır. Bu katmanlar sırasıyla şu şekilde olmaktadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan ilk kat pamuk örtüden oluşan yumuşak bir katman olmaktadır.

Pedin ikinci katmanını ise regl dönemindeki rahatsızlığı hafifletmek ile görevli olmaktadır.

Aymnet ion ped geceyi oluşturan üçüncü katman ise yumuşak ve rahatlık verici tabaka olmaktadır.

Pedin 4. tabakası üst tabakayı kuru tutmaya yarayan sıvı emici yumuşak jelin bulunduğu 4 tabaka olmaktadır. Tabaka kadınların rahatlığını arttırmak için yeniden pamuk bir tabaka halinde seçilmiştir. 5. Ped de 6. tabaka hava geçirgenliği sağlayan ancak sıvı geçirmeyen tabaka olarak tercih edilmiştir. Son tabakayı ise insan sağlığına zararlı olmayan yapıştırıcı oluşturmaktadır.

Aym ion Ped Gündüz

Aymnet ped çeşitlerinden bir diğeri ise ion ped gündüz olmaktadır. Bu pedinde içeriğinde bulunan negatif iyonlar regl döneminde oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların önlenmesinde aktif rol oynamaktadır. 7 farklı katmandan oluşan bu pet havayı geçirirken sıvıyı içerisinde tutmaktadır. Bu özelliği sayesinde kullanım rahatlığı ve tazelik sağlamaktadır. Ayrıca pedde bulunan pamuk tabakalar regl döneminin rahat bir şekilde atlatılmasına da yardımcı olmaktadır.

Aym ion Ped Yaprak

Aymnet ped kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise ion ped yaprak olmaktadır. Günlük kullanımda rahatlık sağlayan bu ped de bulunan özellikler ise şunlar olmaktadır.

aymnet ped özellikleri arasında ilk katman kullanıcılarına ultra rahatlık verici yumuşak bir pamuk örtüden oluşan katman olmaktadır.

Pedin katmanının rahatsızlığı hafifleten aynı zamanda özel bölgede oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların önlenmesini sağlayan negatif iyon katmanı olmaktadır.

Yaprak pedin 3. katmanın isen havanın geçmesine izin veren ancak sıvı geçirmeyen tabakası oluşturmaktadır. Bu tabaka sayesinde kullanıcılar her daim kendilerini taze ve ferah hissetmektedir.

Pedin son katmanın ise insan sağlığını herhangi bir zararı olmayan özel olarak dizayn edilmiş olan yapıştırıcı oluşturmaktadır. Bu yapıştırıcı sayesinde gün boyu formunu koruyan ve iç çamaşırından ayrılmayan pet kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Aym ion Ped Kullananlar

İon pedleri kullanan birçok kadın sahip olduğu özellikler sebebiyle diğer pedleri bir daha kullanmak istemiyor. Sahip olduğu süper emiciliği ve pamuk katmanları sayesinde kullanıcılarına konforlu bir dönem geçirmesini sağlayan ped aynı zamanda içeriğinde bulunan negatif iyonlar sayesinde özel bölgede oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların da önlenmesinde avantaj sağlamaktadır.

Aymnet ped şikayet genellikle söz konusu olmazken, birçok kadın tarafından ayrıca adet sancılarının azaldığı ve düzene girdiği konusunda geri bildirimlerde bulunmaktadır. Aynı zamanda alerjik bünyeye sahip olan kadınların pamuk katmanı sayesinde herhangi bir alerji riski ile karşılaşmadıkları da görülmektedir. Bu pedi kullanan kadınların bir diğer yorumu ise kistlerin ve miyomlarının yok olması yönünde olmaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir