Tiens Kazanç Planı, Kariyerler Nelerdir Adım Adım Para Kazanma

Çin menşeili Tiens, 1995 Yılında kurulmuş ve 1997 Yılında dünya pazarlarına açılmıştır. Firma, aradan geçen uzun yıllar içinde ürettiği sağlıklı yaşam ürünlerini dünyanın 190’dan fazla ülkesine ulaştırmayı başarmıştır. Network marketing sistemi ile müşterilerine ulaşan firma bu sistemin ekonomik olma özelliğini iyi kullanarak ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırır.

Günümüzdeki beslenme düzeni içinde fabrikasyon gıda ürünleri ile vücudumuza birçok zararlı madde girer. Zaman içinde oluşan yüksek toksin seviyesi insan sağlığını tehdit etmeye başlar. Ayrıca vücuda gerekli olan olan mineral ve vitamin gibi maddeler yeterince alınamayabilir.

Tiens firması toksinlerin atılması ve vücuttaki eksikliklerin telafi edilmesi için çeşitli sağlıklı ürünler üretmektedir. Takviye edici gıdalar, kozmetik ve bakım ürünleri bunlardan bazılarıdır. Kadınlarda kısırlık tedavisi, adet düzensizliklerinin giderilmesi ve erken menopozla mücadele gibi durumlarda etkili olan kadın pedleri de çok ilgi gören ürünlerindendir.

Tiens Kazanç Planı Nasıldır

Tiens ürünlerini marketlerde bulmak mümkün değildir. Doğrudan satış yöntemi ile satış yapılır ve böylece ürünler çok uygun fiyatlarla nihai tüketiciye ulaştırılır.

Firmanın kazancı yanında tam bir müşteri memnuniyetinin sağlanması, insan sağlığının korunması, çevrenin korunması ve firmanın sürekli kendini yenileyip geliştirmesi gibi hedefler ön plandadır. Bu hedeflere ulaşım için birçok ülkede ve Türkiye’de üye kayıtları yapılır. Üyeler distribütör niteliğinde yetki ve sorumluluklar alır. Çevrelerindeki insanlara ürünleri en iyi şekilde tanıtarak satış yapar.

Satış ağına katılan distribütörler yaptıklar satışları web sitesinde kendileri için açılan sayfaya işler. Firma tarafından gerekli inceleme ve değerlendirmeler kısa sürede yapılır ve satışlar için belirlenen oranlarda kar payları üye hesabına aktarılır. Üyelerin verdiği emeğe ve yaptıkları satış miktarına göre değişmekle birlikte iyi kazanç elde ettiklerini söylemek mümkündür. Firmanın verdiği bazı bonuslar da ekstra kazanç getirir.

Tiens Kariyer Basamakları Nelerdir

Distribütörler için Tiens firmasının bünyesinde rehberlik hizmeti veren kaliteli bir organizasyon bulunur. Her zaman ulaşılabilen yetkililere gerekli sorular sorulabilir. Satışlar arttıkça distribütörler için düzenlenen kariyer basamakları da birer birer geçilir. Firmaya verilen ürün sipariş miktarlarına göre geçişler hızlanır. Her dönemde rehberlik ekibi sıkı destek verecektir.

Sonuç olarak Tiens, sağlıklı yaşam ürünlerini dünyanın pek çok ülkesine ulaştırmayı başarmış bir network marketing firmasıdır. Kadınlar için kısırlık tedavisi, adet düzenleyici ve erken menopoza müdahale gibi durumlarda etkili olan tiens pedler gibi insan sağlığına katkıları olan ürünlerinin yanında ek gıdalar ve kozmetik konusunda da her zaman çevre yanlısı bir firmadır.

Günümüzdeki diyetler sebebi ile vücudumuza birçok toksik ve zararlı madde girer. Tiens firması işte vücudumuzda zamanla biriken bu toksinlerin atılması ve vücudumuzdaki çeşitli eksikliklerin telafi edilmesi için pek çok ürünün üreticiliğini de yapıyor.

Tiens firmasının ürünlerini her hangi bir markette bulmanın imkansızlığından dolayı siz de satış ağına katılarak distribütör olabilirsiniz. Distribütörleri için rehberlik yapan kaliteli bir organizasyonu da olan firma, her satış için belirlenen oranda kar paylarını üyelerinin hesabına aktarır. Yani her distribütör verdiği emek ve yaptığı satışa göre doğru oranda kazanç sağlayacaktır. Ayrıca çalışanlara ek bonuslar da sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine ciddi önem veren firmanın ürünlerinin hem kaliteli hem de maddi olarak çok uygun olması onu kariyer için mükemmel yapıyor.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 3.7]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
2 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...