Papara nedir, Nasıl Kullanılır, Para çekme ve Alma

Yeni tanıtılan kart ise bu sitenin yeni ön ödemeli kartı. Bu yenilikle sistem kullanıcıları POS cihazı olan her yerde harcama yapabilecek hem yurt içinde hem de yurt dışında tüm ATM’lerden para çekebilecek.

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için kurulan sistem, bir banka olmamakla beraber sunduğu geniş hizmet seçeneğiyle bankaya ihtiyaç duymadan para trafiğinin yönetilmesini sağlar. Finansal bir teknoloji kuruluşu olarak tanımlanabilecek olan firma, yenilikçi özellikleriyle her gün daha geniş kitlelere hitap etmek için çalışmalarını sürdürür.

Papara Risk Yönetim Politikaları
Papara Risk Yönetim Politikaları

Papara Risk Yönetim Politikaları

Uluslararası güvenlik sertifikasyonuna sahip olan denetçi firmalar tarafından düzenli olarak kontrol edilen sistem, sahip olduğu etkili güvenlik donanımları sayesinde; risk yönetimi ve bilgi güvenliği alanında kullanıcılarını memnun etmeyi hedefler. Kullanıcı ihtiyaçlarına özel çözümlerle fark yaratan şirket, geleneksel finans uygulamalarından sıkılmış olan müşterilere özel çözümler vaat eder.

Ücretsiz oluşturulan hesaplar sayesinde 7 gün 24 saat boyunca sürdürülebilen finans işlemleri sayesinde yeni kullanıcı deneyimleri ortaya çıkarmak için çalışan papara, Türkiye’nin dijital cüzdanı olarak görülebilir.

– Bankalar arası kart merkezi ve

– Master card üye kuruluşu olan yazılım tablet ve akıllı telefonlar üzerinden de kullanılabilir.

Papara ile Paranızı Kolayca Yönetmek İster Misiniz?

Mesai saati ve tatil günü kısıtlaması olmadan parasını yönetmek isteyenlere hizmet veren şirket, hesap işletim ücreti ve yıllık aidat gibi masraflar olmadan da işlem yapılmasına imkan tanır. Düzenli ödemeler ve para transferleri için yorulmadan işlem yapma imkanı sağlayan sistem sayesinde, 15 bankadan havale ve sayıları 40 binin üzerindeki ATM’lerden para yatırma ve çekme işlemleri yapılabilir.

Cep telefonu veya e-posta bilgileri eşliğinde para transferi yapılmasına imkan tanıyan firma uygulamaları, kullanıcılara özgürce alışveriş yapma keyfi de sağlar.

Gün içinde finans işlemlerine vakit ayıramayanlar için sunulan özel hizmet seçenekleri sayesinde dileyen müşteriler yatırımlarını gece yarısından sonra da yönetebilirler. Gelişen e-ticaret hacmi göz önüne alındığı zaman alternatif bir ödeme yöntemi olarak da düşünülebilecek olan firma uygulamaları sayesinde iş yeri sahipleri çalışanlarının maaşlarını da bu kanal üzerinden yatırabilirler.

Papara Hesabınız Her An Kontrol Altında Olsun!

Finansal hesap kontrollerinin tamamının kullanıcıda olduğu sistemler sayesinde gizli ücret ödeme stresi olmadan; hesap açılabilir, para transferleri gerçekleştirilebilir, para gönderilebilir ya da alınabilir. Son derece kolay bir şekilde tamamlanan hesap açma işlemleri sayesinde 13 yaşından büyük olan herkes kendi parasını kendisi yönetebilir.

Hesabınızda bulunan parayı dilediğiniz gibi harcama özgürlüğü sağlayan papara uygulamaları sayesinde, tüm dünyada güvenli hizmetleriyle tanınan Master card imkanları sizin de hayatınızı kolaylaştırabilir. İşlem ücreti ödemeden günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak, sevdiklerinizi parasız bırakmamak ve özgür bir şekilde alışveriş yapmak için siz de hemen şimdi bir papara üyeliği oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir