Nwork international Gerçekleri Burada !!!

Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Yerli network marketing şirketileri arasında yerini almıştır.

Nwork international nedir

Nwork international nedir firması 2009 yılından itibaren kurulma aşamasına başlanılmış olup; tam olarak 2016 yılında aktif çalışma hayatına girmiştir. Şirketin hizmet sunduğu gayrimenkul, turizm ve ticari alanlar sadece bazılarıdır. Nwork international firması dünyada çörekotu konusunda üretici, dağıtıcı ve satıcı olarak uzmanlaşarak öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Ayrıca Nwork international firması dünya piyasasında olumlu ve olumsuz yönleri analiz ederek insanlar için benzersiz çalışma imkânları sunmaktadır. Distribütör olarak Nwork international firmasının ürettiği ürünleri satmak için sisteme üye olan kişiler gerekli eğitimleri aldıktan sonra satış yapmaya ve prim kazanmaya başlamaktadırlar. Eğer network marketing ile ilgili aklınızda soru var ise bu yazımı okumalısınız.

Nwork international nedir
Nwork international nedir

Nwork international paketleri ve Ürünleri

Bu başlık altında size Nwork international paketleri ve ürünleri hakkında bilgiler vereceğiz. Firma mucizevi bir bitki olan çörekotu özünden insanlara faydalı olacak ürünler üretmektedir. Bu üretilen ürünler çörekotu kahvesi, gıda takviyeleri, güneş kremleri, nemlendirici krem, saç bakım kremleri, ozon tedavileri, saç bakım şampuanı ve antiaging kremleridir.

Bu sayılan ürünler insanların her zaman yararlanabileceği ürünler olup tamamen bitkisel olmasından dolayı da hiçbir yan etki olmadan gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlamaktadır.

Nwork international firmasının ürettiği bu tamamen doğal ve çörekotu özünden oluşan ürünler, distribütörlerin de ürünü tanıtım ve pazarlama aşamasında büyük katkı sağlamaktadır. İnsanlara hiçbir yan etkisi bulunmayan bu ürünler her yaşta insana uygulanabilmektedir.

Nwork international Paketleri : 3 adet iş kurma paketi mevcuttur. Başlangıç paketi 250 tl, Tanışma paketi 500 tl, İş paketi 1350 tl, Kurumsal Paket 5200 tl ye çeşitli ürün grupları içeren paket seçenekleri ile işinizi kurabilirsiniz.

Nwork international Ürünleri:

1: Kahve Grubu ürünler:

Kremalı Çörek Otu Kahvesi

*Kremalı içeriğiyle yumuşak içime sahip çörek otlu kahve.

Çörek Otlu Kış Kahvesi

*Instant kahve, keçiboynuzu, ekinezya, propolis ve çörek otu içeriği ile mükemmel bir içecek.

Sade Çörek Otu Kahvesi

*Çörek otu ve instant kahveden oluşan muhteşem lezzet.Böylesine güçlü ürünlerle beraber Nwork International firmasında Profesyonel olarak ticaret yapmak isteyenler için bu işe 4 farklı paketle dahil olabiliyoruz.

2: Gıda Takviyesi :

Ozon Jeli Kapsülü

*Kanın oksijen taşıma kapasitesini 2-10 kat oranında artırmaya,
*Vücuttaki bakteri,mantar ve virüsleri yok etmeye,
*Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır.
*İçinde 30 adet kapsül bulunmaktadır.

Squalene Kapsülü

*Köpekbalığı karaciğer yağı; normal hücreleri hasarlardan ve bağımsız radikallerden kaynaklanan bölünmelerden koruyan güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir.
*Yoğun çalışma hayatı olanlar tarafından enerji verici bir tonik olarak kullanılabilir.
*Omega3 grubu, serbest yağ asitleri, a-D-E vitaminleri, demir, çinko ve bakır mineralleri içermektedir.
*İçinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.

Çörek otu kapsülü yağı

*Bağışıklık sistemimizi enfeksiyon ve alerjiye karşı koruyarak, hücreleri virüslerden korumaya,
*Kolestrolü dengelemeye,
*Sindirim sistemini rahatlatmaya yardımcı olmaktadır.
*A,B,C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içermektedir.
*İçerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.

3: Kişisel Bakım Ürünleri:

Saç Bakım Serumu

*Çörek Otu, Keratin ve Argan Karışımından Oluşmaktadır.
*Çok Yönlü Besleyicidir.
*Ekstra Nemlendirme Sağlar.
*Ekstra Parlaklık Sağlar.
*Ozon, Çörek Otu, Keratin, Provitamin B5, Argan Karışımından Oluşmaktadır.
*Çörekotu, ozon, keratin, provitamin B5 ve argan karışımından oluşmaktadır.
*Paraben, SLS, SLES İçermez.
*Saç Diplerine Oksijen Takviye Ederek, Saçın Nefes Almasını Sağlamada Etkilidir.
*Saça Canlılık Vermede Etkilidir.
*Saç Kırıklarını Onarmada Etkilidir.
*Ozon, Çörek Otu, At Kuyruğu Karışımından Oluşmaktadır.
*Ekstra Oksijen İçermektedir.
*Paraben İçermez.
*Saçları Güçlendirme ve Canlandırmada Etkilidir.
*Saç Dökülmesini Azaltmakta Etkilidir.

Nwork international güvenilir mi
Nwork international güvenilir mi

Nwork international güvenilir mi

Nwork international güvenilir mi iyi bir sistem olup insanlara gelir sağlamaktadır. Her geçen gün bünyesindeki ve üye olan insanların çoğalması ile bu güvenilirliği herkese göstermektedir. Geniş katılımlı olması nedeni ile de her kesimden insana hitap ederek ürünlerden herkesin faydalanmasını sağlamaktadır.

Çörek otu bitkisinden çeşit çeşit ürünler elde edip insanların faydalanması için üretime geçen Nwork international, distribütörler aracılığı ile bu üretilen ürünlerin dünyanın dört bir yanına ulaşmasını amaçlamaktadır. Primlerini zamanında yatırması ve distribütörlere verdiği eğitimlerin kaliteli olması, ayrıca ücretsiz olması da güvenilirliğini bir kez daha ispat etmektedir.

Nwork international kazanç planı

8 farklı kazanç planı ile Nwork international kazanç planı hakkında bu başlığı açtık.

1: Perakende Satış Geliri :

2: Referans Geliri : 

3: Binary Geliri :

4: Matcing Bonus Yani Derinlik Geliri : 

5: Kariyer Bonusları : 

6: Sponsorluk Bonusları : 

7: Araç Promosyonu : 

8: Yıllık Ekip Primi : 

Firmasında kazanmaya başlamak için yapılması gereken bazı ön işlemler bulunmaktadır. Bunlardan birincisi üye olmak ve üye olduktan sonra firma tarafından verilen ücretsiz bir giriş başlangıç eğitimi sunulmaktadır. Bu eğitim tamamlandıktan sonra distribütör başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile ilgili sponsor ya da bizzat şirkete teslim yapılması gerekmektedir. Distribütör olabilmek için bir distribütör başlangıç paketi alınmalı ve bundan sonra kayıt açılacaktır. Ve kayıt açıldıktan sonra internet üzerinden sisteme kayıt olunarak sipariş verme yolu açılacaktır. Ayrıca nwork.com sitesi distribütörlerin alt üye ve primler ile ilgili bilgilere ulaşması için bir yönetim sayfası sunacaktır.

Network marketing de belirli bir kazanca sahip olmak için temelde eğitim geçerlidir. Eğer sizde network marketing eğitimleri hakkında bilgi arıyorsanız size altarnatif bilgi kaynağı olabilir.

Nwork international dolandırıcılığı ve şikayetleri

İnternet üzerinden nwork.com sitesi ile ilgili Nwork international şikayet ya da Nwork international dolandırıcılığı ile ilgili iddialar araştırıldığında hiçbir şekilde bu yönde yorum bulunmamaktadır. İşini düzgün şekilde yapan firma, üye ve distribütörlerin primlerini her ayın 20 sinde hesaplarına yatırmaktadır. Diğer firmaların en çok şikâyet edildiği konu primlerin yatmaması ya da ürünlerin iadelerinde yaşanan sorundur.

Nwork international Ürün Kullanıcı Yorumları

Nwork international ürün, kullanıcı yorumları firması ile ilgili internette araştırma yapıldığında gayet olumlu ve güzel yorumlar bulunmaktadır. İnsanların amacının para kazanmak olduğu bir ortamda bu kadar kolay ve hızlı kazandıran Nwork international gayet olumlu tepkilerle karşılaşmaktadır.

Gelişmekte olan ve her geçen gün büyüyerek daha çok insana ulaşan Nwork international firması kazancını da dağıtıcı aracılığı ile üye olan herkese kazandırmaktadır.

Ayrıca Nwork international firmasının üyelerine yaklaşımı ve primlerin zamanında yatırılması konusunda oldukça etkili ve çoğunlukta yorum bulunmaktadır. Ve bu olumlu yorumların daha çok insanın görüntülemesinden sonra Nwork international firmasına üye olmak isteyen insan sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Firmanın da ürünlerine olan inancı ve güveni bu yorumların olumlu yönde olmasında büyük pay sahibidir. Nwork international firması için yorumlar incelendiğinde her kesimden insan tarafından görülecektir ki olumlu yorumlar büyük çoğunlukta, olumsuz yorumlar ise yok denecek kadar az durumdadır.

Bu da göstermektedir ki alanında büyük bir sıçrama ve gelişme gösteren Nwork international firması insanlara ulaştıkça daha da beğeni toplayacaktır. Tabii bu beğenilme durumu da satışların artması bu vesile ile de üyelerin kazanması anlamına gelmektedir.

Firma bir taraftan kazanırken diğer yandan da üye ve distribütörlere kazandırmaktadır. Hep beraber kazanmayı amaçlayarak çoğunlukçu katılımı sağlamayı hedeflemektedir.

Nwork international para kazanma
Nwork international para kazanma

Nwork international para kazanma

Nwork international firması sisteme kayıt aşamasından sonra sipariş verme suretiyle para kazanmaya başlanmaya imkân tanımaktadır. Sipariş verme aşamasından sonra üyeler siparişler üzerinden kazanımlarını elde etmeye başlayacaklardır.

Nwork international firmasının avantajlarından birisi ise üyelere verilen eğitim ve planlanan organizasyonların tamamen ücretsiz olmasıdır.

Bu vasıta ile üyeler eğitim ve organizasyon masraflarından kurtulmaktadırlar. Firmanın ödeme imkânları da oldukça fazladır. Nakit, kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri ile üyelere kazançları ulaştırılabilmektedir. Primlerin zamanında yatması distribütörler için en önemli etkenlerden birisidir.

Temelde para kazanma amacı olan bu sistemde para konusunda güven vermek en büyük artılarındandır. Aynı zamanda network marketing ile para kazanma yazımda size rehber olacaktır.

Nwork international üye kayıt olma
Nwork international üye kayıt olma

Nwork international üye kayıt olma

Bu başlıkta Nwork international üye kayıt olma adımını anlatacağız. 18 yaş şartını sağlamak yeterli olmaktadır. Firmaya üye olmak gayet kolaydır. nwork.com.tr internet adresine girilerek ana sayfanın sağ üst köşesindeki üye ol butonuna tıklanır. Burada iki adet sekme bulunur. Bu sekmelerden birisi Nwork temsilci üyeliği, diğeri ise Nwork müşteri üyeliğidir.

Uygun olan sekme tıklanarak ve gerekli bilgiler doldurularak kolay bir şekilde üye olunur. Üye olduktan sonra hızlı ve kolay para kazanma süreci başlamış olacaktır. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra distribütör olarak satış aşamasına geçilerek artık para kazanmaya başlanılacaktır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 11 YORUM yapıldı

 1. NWORK INTERNATIONAL IN KISA TARİHİ (NASIL DOLANDIRILDIK ?)
  nwork international firması 2016 yılı başında sahaya çıkmış ve 4-5 ay gibi bir sürede dibe vurmuş bir şirketttir. Ankara Yaşamkent te bir dublex villayı ofis olarak kullanılıyordu. Benim bu şirketle ilişkim 2016 yılı ağustos ayında başladı. Akraba ve arkadaşlarımdan oluşan 4 kişilik bir ekip olarak güya hem şirkete ortak (totalde %35) olmak için hem de şirketin bilgi işlemi ve muhasebesinde çalışmak üzere yüzbinlerce lira yatırım yaptık. Şirket ofis binasına ilk gittiğimizde; sanki daha önce ofiste birileri çalışıyormuş ve bir anda yok olmuşlar gibi bir ortamla karşılaştık. Şirket sahibi olayları o kadar güzel ve inandırıcı anlatıyordu ki herhangi bir problemli durum olduğunu ilk başta düşünememiştik. Daha sonraki süreçte şirket sahibinin yalanlarını ve verdiği sözleri tutmayışını gördükçe şirketin ve sahibinin insanları dolandırma amacıyla iş yaptığını ve herhangi bir ahlaki değer sisteminin olmadığını anladık ve 3 ay sonunda yollarımız ayrıldı. Bu süreçte şirketin bilgi işlem bölümüne baktığım için şirketin sunucu ve bilgisayarlarındaki eskiye dayanan fotoğraf ve videoları inceleme şansım oldu. Ortaya şu sonuç çıkıyordu; şirket 2016 yılının başında sahaya çıkmış fakat bize yaptığı dümenleri ilk baştaki ekibe de yaptığı için tüm ekip bir anda işi bırakmış ve gitmiş. Yine daha sonra eski mağdurlardan öğrendiğim kadarıyla çalışan maaşları verilmemiş sahadaki distribütörlerin primleri yatırılmamış, ürünler gönderilmemiş vs. Bu şekilde 1. çöküş yaşanmış.

  Bizim ekibe dahil olma ve yüklü miktarda yatırım yapmamız ile şuanda kullanılan internet sitesi ve arka planda çalışan iş takibi sisteminin temelleri atıldı ve internet üzerinden üyelikler alınmaya başlandı. Bu sistemin kurulması ve Konyada bir üreticiye kahve ürettirmek için ciddi paralar harcandı, Bununla birlikte şirket sahibinin kiraladığı arabaların sürekli modelinin ve lüksünün arttığını görmeye başladık. Beraber geçirdiğimiz 3 aylık süreçte herhangi bir maaş almadık – alamadık. Daha sonradan peyderpey gördüğümüz olaylara göre; ofis binasının kirası aylardır (kurulduğundan beri) verilmiyormuş, eski çalışanlar için şirket tarafından karşılanan yemek paraları, yemek şirketine ödenmemiş. Sürekli kapımıza birileri dayanıyor anlayacağınız. Yaptığımız yatırımlar ve olmayan geri dönüşler nedeniyle aramız bozuldu yolumuz ayrılma noktasına geldi nitekim nwork için 2. çöküş yaşandı. O dönemde bize söylediği son yalan istanbulda kendisine bir ortak bulduğu 2 milyon TL civarında yatırım aldığıydı, güya bize olan borçlarını bunlarla ödeyecekti. Bu da olmadı tabi.

  Bilenler bilir şirketin sahibi hiçbir zaman borcumu ödemeyeceğim demez, sürekli ödeyeceğim diye yalan söyler ama asla ödemez.

  nwork için 3. dönem, şirket sahibinin istanbula açılması ve şuanda evli olduğu bayanla tanışması ve onun ile yeni ekipler kurması ile başladı. Bir hayli üye sahibi oldu. Alanur şirketi ile anlaştı, şirket ürün yelpazesini bir hayli genişletti ama huylu huyundan vazgeçmiyor alanur ürünleri için şirket sahibine ürün paralarını ödemiyor ve şeref menteş denilen kişi ile bunun üzerine yolları ayrılıyor(Bu kısmı şeref meteş’ten dinledim onun yalancısıyım). Ama Nwork ün sahibi ile ilgili anlatıığı herşey benim daha önceden bildiğim şeyler olduğu için anlattıklarının doğru olduğu kanaatine vardım.

  Bu dönemde şikayetler üzerine yapılan bakanlık denetimlerinde, yüksek oranda paket – üyelik satışı yaptıklarından dolayı saadet zinciri olarak nitelendirildiler ve kullandıkları http://www.nwork.com.tr internet siteleri kapatıldı. Sonrasında http://www.nworkinternational.com adresinden yayın yapmaya başladılar.

  Bu süreçte bizim elimizde senetler vardı bu senetleri icraya verdik, şirket hesaplarına haciz – bloke konuldu. Ama bildiğiniz üzere bankalar mevcut bakiyeye haciz işlemi uyguluyor, geleceğe dönük bir işlem yapmıyorlar. Tabi bu vatandaşlarda hesapları sürekli boşaltıyorlar, para tutmuyorlar. Nwork ün sahibi olacak kişi kız kardeşinin hesaplarını kullanıyor genelde aslında herhangi bir mahkeme sürecinde bu durum bir incelense neler çıkar acaba. İhtimal şimdi de eşi dediği kişinin hesaplarını kullanıyor olabilir. Zira Nigella A.Ş. diye bir şirket kurmuşlar. Yine bu süreçte Çorum organize sanayide boş bir bina tutmuşlar ve üretim tesisi diye insanlara lanse etmişler. Böyle bir bina var fakat içi boş, hatırlayanlar vardır belki sık sık çoruma gidip boş tarlalarda çörek otlarımızı ektik, ürünlerimizi kendimiz yatiştiriyoruz diye promosyon yapıyorsu. Külliyen yalan tabi :).
  Neyse senetlerimiz kaynaklı icralardan dolayı hesapları blokeli olduğundan sizinle anlaşalım dedi, taksit taksit ödeyeyim borcunuzu dedi tabi bu olay yanlış hatırlamıyorsam 2018 yılının ilk yarısında oldu. Tabi bu vatandaş evrakta sahtecilik olaylarına alışık olduğu için, Ankaradaki icra dairesine anlaşma yapmak için geldiğinde şirket adına sadece kendisi imza atmış. Normalde durumu araştırdık şirket imza yetkisi şirketinin emlakçı ortağı ve kendisinin müşterek yetkisiymiş. Şirket adına tek başına imza atamazmış. Şimdi bu durumla ilgili de mahkeme sürecini başlatıyoruz.

  2018 yılında yurtdışı atılımlarını da yaptılar özellikle azerbaycandan başlayarak türki cumhuriyetlerde ekipler kurdu. Hatta evrak problemlerinden dolayı azerbaycan operasyonunu yöneten kişi ciddi sıkıntılar yaşadı, kısa süreli ceza evine girdi. Kendisi şuanda azerbaycanbda dolandırıcı olarak adı çıktı ve nwork ü bırakmak zorunda kaldı şimdi farklı bir şirkette network yapıyor. Nwork bu dönemde çok sayıda üye yaptı ama çok sayıda ürün gitmedi, distribütörlerin primleri yatırılmadı. Türkiyede 3. çöküşü de yaşadılar. Yurtdışı operasyonları ile çarkı döndürmeyi başardılar.

  Tabi tahmin edeceğiniz üzere bizim borç taksitlerini de ödemediler. Yeniden icra süreçleri başladı bu kez ortağı olan kişinin çekini verelim dedi 2018 yılı agustos ayıydı yanılmıyorsam çek ise 2109 ocak tarihliydi. Yaptığım araştırmalarda artağının ticari sicili çok temiz ve tüm çeklerini ödemiş görünüyordu. 1000 ürezinden değerlendirilen çek güvenilirlik skoru 999 idi, buna güvenip çeki aldık ve beklemeye başladık. Sağdan soldan duyduğumuz aynı şekilde başkalarına da bu şekilde çekler verilmiş, tutarları 400 – 500 bin tl civarlarında, totalde 6-7 miyon falan. Ocak ayı geldi biz tahsilat beklerken parayı yatırmadılar ve çeki tahsil edemedik. Çek üzerinden takip başlattığımızda bizimle beraber dağıtılan çeklerin hiçbirisinin yatmadığını gördük. Dava dosyasından gördüğüm kadarıyla 8-10 kişi kadar çek alacaklıları var. totalde 6-7 milyon tl. Aralarında ürün ürettirdikleri üreticiler, ambalajcıları, hatırladığım kadarıyla bizden para aldığı dönemde yine borç aldığı bankacı arkadaşı falan vardı. Nasılki yılanın adetidir sokar, bunların adeti de insanları dolandırmak.
  Ticari güvenilirliği 1000 üzerinden 999 olan ortağının skoru 200 lere falan düşmüştü.

  Kendi süreçlerim ile ilgili olarak şuanda ortağının malvarlığı üzerinden icra satışlarına başlayacağız görüştüğüm kişilerde bu icra satışlarına odaklanmış durumda.

  Son olarak gördüğüm ve takip ettğim kadarıyla büyük liderlerine primlerini vermemişler. Ve çoğu facebook üzerinden canlı yayın yapmakla tehdit ediyorlar. Kimileri yaptı ve şirketten ayrıldılar. Bazı bayanlar vardı en son tehdit ediyorlardı ama sonuç ne oldu bilmiyorum.

  Şirkete genel müdür olarak Tunç Erben diye birisini getirdiler son dönemde. Benim anlamadığım CV si bukadar dolu olan birisi; şirketin dünya kadar borcu varken, yapılan dolandırıcılık ve hakka girmeler ayyuka çıkmışken, şirket hesapları blokeliyken nasıl olurda böyle bir görevi kabul eder. İki ihtimal var ya haberi yok, ya da (en kötüsü) bildiği halde oradan para kazanmak için bu dolandırıcılık çarkının içinde yer almayı kendine hak sayıyor.

  Gelinen durum itibariyle nwork ülkemizde 4 ya da 5 kez kendisini sıfırlamış,
  – Ortaklık adı altında piyasadan milyonlarca lira toplamış,
  – Çok sayıda üyesine ürün göndermemiş
  – Çok sayıda distribütörüne primlerini vermemiş
  – Şirket hesapları blokeli
  – Maddi zenginliği lanse edilerek pazarlaması yapılan Ortağının tüm taşınmazlarına haciz işlemi uygulanmış
  SON OLARAK DA NWORK ve SAHİBİ DÜNYA YÜKÜYLE BEDDUA ALMIŞ BİR ŞİRKET KONUMUNDADIR. Bu yüzden belleri doğrulmaz bunların.

 2. Ne 7 yıllık arge çalışması? Fatih Eke cezaevinde mi yaptı arge çalışmasını? Uyanık ol vatandaş, kandırılıyorsun.

  1. Merhaba İrfan bey kurban bayramınız mübarek olsun. Web sitemde ki network marketing firmaları ile ilgili yazılar; internette o firma ile ilgili daha önce ki yazıları temel alınarak yazıldı ve bilgi almak isteyen kullanıcılara bilgi vermek amaçlı yayınlandı.

   Eğer sizin Nwork international firması ile ilgili daha detaylı bilginiz yada makalemizde ki yanlışları düzeltecek bilginiz varsa bilgi@emredal.com.tr adresine mail atın bende doğruluğunu araştırıp tekrar düzenleyelim.

   Tekrar iyi bayramlar iyi günler

 3. Değerli arkadaşlar sizde böyle gurur verici bir firmada çalışmak ister misiniz
  Firmamız tamamen yerli manevi dini ve millidir sizde bizimle çalışmak isterseniz nworkinternational.com/TR11534412 bu linkten hemen kaydınızı oluşturun
  Daha fazla bilgi ve sorularınız için 05380659553 Emrah çapar

 4. Linki tıklayınız ister alışveriş yap ister temsilci ol.

  nworkinternational.com/TR13485878

 5. %20 KARLA KAZANCINA KAZANÇ KATABİLECEĞİN BU FIRSATI KAÇIRMA VE TABİKİDE BİZİM SİZLERE VERECEĞİMİZ DESTEKLERİMİZDEN ASLA ŞÜPHENİZ OLMASIN TİCARETİN KAPILARINI BİZLERE AÇAN BU FİRSATI BERABER DEĞERLENDİRELİM AŞAĞDAKİ LİNKE TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYELİĞİNİ YAPTIKTAN SONRA SİZLERE ULAŞICAZ İNŞALLAH GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

  nworkinternational.com/TR41233043

 6. DİREK TEMSİLCİ OLMAK VE PARA KAZANDIRAN KAYIT LİNKİ AŞAĞIDADIR
  KAYIT ÜCRETSİZDİR AKSİNE PARA KAZANDIRIR 🙂

  nworkinternational.com/TR54861187

  Sorular için : 05327329501

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir