Tts (Star) İnternational Katalog, Giriş Paketleri ve Ürün Fiyatları

TTS (STAR) İnternational Katalog

TTS (Star) İnternational 2019 yılında yerli ve milli imkanlarla Antalya ilinde kurulmuş bir girişimdir. TTS international adını Transdermal Terapötik Sistemden esinlenerek seçmiştir.

İnovatif ve son teknoloji kullanarak transdermal dalga teknolojisi kullanarak geliştirdiği medikal bantlar ile sağlıklı yaşam konusunda hizmet vermektedir. TTS international firması kurulduğu andan itibaren herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiği düşüncesini savunarak kendini geliştirmek için çalışmaktadır.

TTS (STAR) international Katalog ürünleri ile üyelerine ve sağlıklı bir şekilde hiç bir ilaç kullanmadan vitamin ve mineral takviyesi almak isteyenlere hizmet vermektedir. TTS international ürün gamında aşağıda ki ürünler bulunmaktadır.

  1. Power patch
  2. Omega & Koenzim Patch
  3. Smart Patch
  4. Fit Patch
  5. Pineal Patch

Ürünlerin genel özeliği ise hiç birinin ilaç olmamasıdır yani ağızdan ve ya iğne yoluyla damardan bir şey almanıza gerek yoktur.

TTS (STAR) İnternational Giriş Paketleri

TTS international üyeleri sisteme kayıt olduktan sonra TTS (STAR) international Giriş Paketleri olarak belirtilen paketlerden birini satın alarak distribütör olarak sistemde yer alan ürünlerin satışını gerçekleştirmeye başlayabilirler.

TTS international ürünleri medikal bantlar olarak geçmesi ve benzerlerinin eczanelerde daha pahalı olması ve bir çoğunun ise yurt dışı kaynaklı olması ve firmalara şikayet bildirmenin nerdeyse imkansız olması sebebiyle satışı ve pazarlaması kolaydır.

TTS international üyeleri giriş paketinde yer alan ürünleri alarak hem kendileri denemekte hem de bu giriş ürünlerini de satarak kazanç elde etmeye başlayabilirler. TTS üyeleri ürünleri yaklaşık olarak %20 daha uygun fiyata alarak satış fiyatı üzerinden satmaktadırlar.

TTS (STAR) İnternational Ürünlerin Fiyatları

TTS international kaliteli ve verimli bir hayatın anahtarı olarak tanıttığı ürünleri ile kolay bir şekilde sağlı yaşamın kapılarını açmaktadır. Aynı zamanda geliştirdiği network marketing sistemi ile üyelerine kazançlı bir dünya sunmaktadır.

TTS (STAR) international ürünlerin fiyatları üyeler için indirimli sunulmaktadır ve üyelerin ay içerisinde takımları ile beraber yaptıkları satışlardan elde ettikleri puanlar sayesinde indirim oranları daha da artmaktadır.

TTS (STAR) international ürünlerin fiyatları ortalama 300 TL gibi bir fiyattan başlarken üyeler topladıkları puanlar ve ekibine kattığı üyeler sayesinde indirim oranları daha da artmakta ve üyelerin ürün satışlarından elde edecekleri sıcak satış karıda artmaktadır.

TTS Star İnternational markasına katılmak isteyen kişiler üye olmak zorundadırlar. Markanın internet sitesinde giriş yapma bölmesi bulunur. Buradan gereken veriler yazılarak üyelik oluşturulur. Üyeliği kabul edilen kişi, öncelikle firmanın çalışma sistemini bilmelidir. Çünkü network marketing sektöründe yer alan firmalar farklı bir yöntemle hizmet vermektedirler. Bu yöntem pazarlama ağı şeklinde ortaya çıkmıştır.

Pazarlama ağı sisteminde şirket ve temsilcileri ortak bir biçimde çalışarak işleri yürütmektedirler. Temsilci niteliğindeki kişiler, şirketin üyeleridir. Söz konusu üyeler firmaya ait ürünleri satarak hem kendisinin hem de şirketin kazanmasını sağlar. Ayrıca buradan transdermal bant nedir cevabını bulabilirsiniz.

Üyelik sözleşmesinde yer alan maddelerden biri de yapılan karşılıklı işin özellikleri ve sağladığı kazançlardır. Bu nedenle üye olmadan önce ilgili sözleşmenin muhakkak okunması gerekir. Kişi bünyesine katıldığı firmanın karından payına düşeni bilmelidir. Önemli olan bu adımların yerine getirilmesinin ardından üyeliği kabul edilenler, bazı avantajlara sahip olurlar.

TTS Star firmasının üyelerine sunduğu fırsatlar arasında giriş paketleri bulunur. Bu paketler dahilindeki ürünler satıldığında, üye iyi bir kazanç sağlamaktadır. Firmanın kataloğunda bulunan ürünlerde fiyatlar görünmektedir. Fiyatlar üye olanlar için katalog üstünde yazılan miktardan daha uygun olmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 8 Ortalama Puan: 4.4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...