Siberian Wellness Kazanç Planı, Kariyerler Ve Para Kazanma

Yabancı network marketing firmalarından bir tanesi olan Siberian Wellness ürünlerini satarak hem kendiniz hem de geleceğiniz için güzel yatırımlarda bulunabilirsiniz. Bu makalede size ciddi bir satış ivmesine sahip olan firma hakkında diğer sorulan soruda siberian wellness nasıl para kazanılır şimdi bu sorunun cevabını size detaylı açıklayalım

Siberian Wellness Kazanç Planı Nasıl

Siberian wellness müşterilerine oldukça fazla siberian wellness kazanç planı sunmaktadır. Aldığınız ürünlerini çevrenize satmaya başlayarak puan topluyor ve topladığınız puanlar belirli bir sayıya ulaştığında prim almaya başlayabileceksiniz. %37 ye kadar prim alma fırsatı sunmaktadır.

Siberian Wellness Kariyer Basamakları Neler

Çevrenize satmaya başladıktan sonra 2500 puan geldiğinizde sizlere daha fazla imkanlar sunulmaya başlar. Siberian wellness Kariyer Basamakları 10 basamaktan oluşmaktadır. Ürün satışı yaparak 2500 puan topladığınızda ilk basamağa gelebilirsiniz.

Satışınızı arttırarak ve ekip üyelerinizi arttırarak sizlere ilk adımda 900 ve 1200 türk lirası arasında primler kazanabilirsiniz.

Satışlarınız aylık olarak belirli seviyelerde devam ettikçe bir üst basamağa çıkmaya şans kazanabilirsiniz. Sürekli uzun çalışmalarınız sonucunda basamakları atlayabilir ve en üst basamağa çıkarak aylık 100 bin Türk lirası prim alabilirsiniz.

Siberian Wellness Nasıl Para Kazanılır

Şirket siz daha fazla iş yaptıkça sizlere sunacağı ödüller ve primler artmaktadır. Siberian wellness para kazanma yolları arasında tabi ki de sizlere sunulan primler ve hediyeler bulunmaktadır. Her basama ulaştığınızda firma sizlere ödüller vermektedir. Ve büyümeye devam etmeniz için size eğitim imkanları da sunmaktadır. Siberian wellness para kazananlar da oldukça fazladır.

Siberian Wellness Ödülleri Nelerdir

İşinizi geliştirdiğinizde üçüncü basamakta sizlere tablet ve bilgisayar kazanma şansı verilir. Dördüncü basamakta akıllı telefon ve üretim tesislerine gezi kazanma şansı verilir. Beşinci basamağa geldiğinizde şirket sizlere yeni bir otomobil imkanı sunmaktadır.

Bu aşamalardan sonra şirket basamakları atladıkça size belli eğitimler ve sertifikalar vermektedir. Son aşamaya kadar size belli miktarlarda bonus paralar verilir. En üst basamağa ulaştığınızda Ege Denizi manzaralı bir eve sahip olma imkanı sunmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4.5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...