Siberian Wellness Kazanç Planı, Kariyerler Ve Para Kazanma

Yabancı network marketing firmalarından bir tanesi olan Siberian Wellness ürünlerini satarak hem kendiniz hem de geleceğiniz için güzel yatırımlarda bulunabilirsiniz. Bu makalede size ciddi bir satış ivmesine sahip olan firma hakkında diğer sorulan soruda siberian wellness nasıl para kazanılır şimdi bu sorunun cevabını size detaylı açıklayalım

Siberian Wellness Kazanç Planı

Siberian wellness müşterilerine oldukça fazla siberian wellness kazanç planı sunmaktadır. Aldığınız ürünlerini çevrenize satmaya başlayarak puan topluyor ve topladığınız puanlar belirli bir sayıya ulaştığında prim almaya başlayabileceksiniz. %37 ye kadar prim alma fırsatı sunmaktadır.

70 ADET YENİ İş Fikirleri : emredal.com.tr/70-adet-yeni-is-fikirleri

Siberian Wellness Kariyer Basamakları

Çevrenize satmaya başladıktan sonra 2500 puan geldiğinizde sizlere daha fazla imkanlar sunulmaya başlar. Siberian wellness Kariyer Basamakları 10 basamaktan oluşmaktadır. Ürün satışı yaparak 2500 puan topladığınızda ilk basamağa gelebilirsiniz.

Satışınızı arttırarak ve ekip üyelerinizi arttırarak sizlere ilk adımda 900 ve 1200 türk lirası arasında primler kazanabilirsiniz. Satışlarınız aylık olarak belirli seviyelerde devam ettikçe bir üst basamağa çıkmaya şans kazanabilirsiniz. Sürekli uzun çalışmalarınız sonucunda basamakları atlayabilir ve en üst basamağa çıkarak aylık 100 bin Türk lirası prim alabilirsiniz.

Siberian Wellness Para Kazanma
Siberian Wellness Para Kazanma

Siberian Wellness Para Kazanma

Şirket siz daha fazla iş yaptıkça sizlere sunacağı ödüller ve primler artmaktadır. Siberian wellness Para Kazanma yolları arasında tabi ki de sizlere sunulan primler ve hediyeler bulunmaktadır. Her basama ulaştığınızda firma sizlere ödüller vermektedir. Ve büyümeye devam etmeniz için size eğitim imkanları da sunmaktadır.

99 Çeşit Para Kazanma Yollu : emredal.com.tr/99-cesit-para-kazanma-yollari
Siberian Wellness Ödülleri
Siberian Wellness Ödülleri

Siberian Wellness Ödülleri

İşinizi geliştirdiğinizde üçüncü basamakta sizlere tablet ve bilgisayar kazanma şansı verilir. Dördüncü basamakta akıllı telefon ve üretim tesislerine gezi kazanma şansı verilir. Beşinci basamağa geldiğinizde şirket sizlere yeni bir otomobil imkanı sunmaktadır.

Bu aşamalardan sonra şirket basamakları atladıkça size belli eğitimler ve sertifikalar vermektedir. Son aşamaya kadar size belli miktarlarda bonus paralar verilir. En üst basamağa ulaştığınızda Ege Denizi manzaralı bir eve sahip olma imkanı sunmaktadır.

Para Kazanma Yolları ve Rehberi : emredal.com.tr/para-kazanma-yollari-ve-rehberi

Siberian Wellness, danışman olarak bünyesinde bulunanlara avantajlar sunmaktadır. Firmanın kariyer ve kazanç planı noktasında devreye giren bu avantajlar, oldukça ilgi çekicidir. Danışman avantajları şu şekildedir: Kişisel alışverişlerde % 25 oranında cashback verilir. Kişi ilk alışverişini 65 TL üzerinde yaptığında 30 puan kazanmaktadır. Zamanla biriken bu puanlar, üyelerin yararına olmaktadır.

Üyeler ticaret geliştirme programlarına ve eğitim seminerlerine katılım hakkı alırlar. Söz konusu program ve eğitimler, üyelerin kendi hakimiyetlerini kurmalarına destek olur. Kişinin network marketing sisteminde nasıl ilerleyeceğini ve başarıya ulaşacağını gösterir. Bilgi ve deneyim gerektiren bu sektör, kişileri oldukça üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Siberian Wellness kazanç planında 10 farklı kategori bulunur. Bu kategoriler üyelerin derecelerine göre belirlenir. İlk 3 sırada ve en alt seviyede yer alan Business Team’dır. Bu seviyede 950 TL – 4200 TL aralığında gelir elde edilebilir. Üyeler ciro oluşturmayı öğrenirler. Seyahat ederek takım arkadaşlarını çoğaltmayı sağlarlar.

Business Profi kategorisinde 5000 – 7700 TL aralığında kazanç imkanı vardır. Üye arabasını teslim alarak üretim tesislerini gezer. Son kategoride Global Business Leader yer alır. Ve geliri 10 000 TL üzerindedir.

Güncel ve Trend İş Fikirleri : emredal.com.tr/girisimci-en-karli-yeni-is-fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir