Onnowell Network Hakkında Açıklayıcı Bilgiler

Onnowell network firması hakkında açıklayıcı bilgiler vermeye başlayalım. Sağlıklı beslenme günümüzde öneminin çok iyi bilindiği bir konu. Sağlıklı beslenmek dengeli ve düzenli beslenmek denebilir.

Vücudun ihtiyacı olan bütün besinleri ne az ne de fazla tüketmemek, hepsinden yeterince almak en önemli şartı. Bunu yanında gıda sektörlerinin ürettiği takviye gıdalar, eksik kalan beslenmeye destekte bulunmakta. Network marketing sektörü üzerinden bu takviye gıdalara ulaşmak mümkün.

Burada network sektörüne de değinmek gerekmekte. Network Marketing olarak adlandırılan bu sektör, her geçen gün daha da yaygınlaşan bir ticaret sektörü. Bu sektör, insanların kendi emekleri ile orantılı olarak gelir elde etmesini sağlayan bir sisteme sahip. Artık Network Marketing 21. yüzyılın ticaret sistemi olarak görülmekte. Bu kadar yaygınlaşmasının nedeni ise, çalışan tüm takıma eşit fırsatlar sağlıyor olması denebilir.

Onnowell Nedir

Öncelikli olarak bilinmesi gereken Onnowell nedir sorusu. Onnowell bir ticaret şirketi ancak bilişim üzerinden ilerleyen bir şirket. Yani Network Marketing sisteminin bir parçası. Onnowell sağlıklı yaşam ve wellness alanında hizmet veren bir kuruluş.

Kazanç ile wellnes yaşam biçimini birleştiren ve herkese yararlı olmaya amaçlayan yaratıcı bir firma. Wellness insanların yaşamlarında en yüksek potansiyellerine ulaşmak için seçtikleri bir yol, bir yaşam biçim. Bu açıdan bakıldığında Onnowell gayet tatmin edici bir çabaya sahip.

Onnowell bir yandan da stajyerler yetiştirerek, kendilerinin yanında çalışan ekibiyle insanlara da kazanç sağlamakta. Ürünlerini personel desteği ile dünyaya yaymak hedefinde olan bu firma, oldukça başarılı ilerliyor denebilir. Personel haklarının da önemli görülmesi Onnewell‘e daha sıcak yaklaşımda bulunmaya olanak tanıyor.

Onnowell Kimin Nerede Kuruldu

Öncelikle Onnowell kimin tüm katılımcıların herkes için yararlı olmak hedefleri ve bu doğrultuda ilerledikleri de açık biçimde görülmekte. Sadece üye olanların değil, insanların üyelerin ve müşterilerin çıkarları adına çalışamalar yapılıyor.

Peki Onnowell nerede kuruldu ? Yerli Network Marketing şirketi olan yerli firma Denizli merkezli olarak kuruldu. Firmanın sahini CİHANGİR OSMAN ÇAKICI’dır. Bu yerli firma sektörün öncüsü olmak yolunda sağlam adımlar atıyor. Yerli bir firma olması da gayet mutluluk verici. Denizlide kurulsa da hem Türkiye hem yurt dışında yayılabilme potansiyeline sahip. Ancak bu konuda personellerin destekleri ve insanların katılımcı olmaları da oldukça önemli.

Firmanın vizyonu incelendiğinde, hedeflerinin büyük olduğu görülmekte. Alanlarında dünya rekoru kırmak hedefleri arasında. Bunun için 1.000.000 üye sahibi olmaları gerekçe gösterilmiş. Bu hedefe ulaşarak dünya rekoru kırmak. Büyük ve güzel bir hedef. Ülkemiz adına Network Marketing başarı olarak geri döneceği düşüncesinde olmak bu firmaya oldukça yarar sağlayabilir. Hedefleri de yalnızca bunlarla sınırlı değil.

Firma üretimi arttırmak ve ürünlerinde artış sağlamak gibi bir hedefe de sahip. Bunun dışında ise 1 sene içerisinde bir faaliyet merkezi açmak istiyorlar. Bu faaliyet merkezinde organize olarak ilerlemek ve tüm illerde faaliyet gösteren bir kuruluş olmak. Hiçte abartılan hedefler değil. Firma tüm hedeflerine ulaşmak için ise kendilerine 10 sene belirlemiş.

Onnowell Ürünleri Nelerdir

Diğer önemli ve merak konusu Onnowell ürünleri nelerdir ? kahveler, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ve kozmetik üzerine yoğunlaşmış durumda. Hedefleri arasında ürünlerinin çeşitliliğini arttırmak, 50 çeşide kadar çıkarmak var. Bu zamana kadar artarak ürün çeşitliliklerini zenginleştirdikleri görülmekte. Sitelerinde yakın zamanda promosyon ürünlerde bulunacak. Henüz eklenmemiş ürünler tüketici isteklerine göre yapılacağı düşünülmekte.

Kahve çeşitlerine, sitedeki içecek serisi bölümünden ulaşabilirsiniz. Kahve çeşitleri arasında; king black coffee, black coffee, 2 si 1 arada, coffee latte ve coffee mocha bulunuyor. Bu ürünler kaliteli ve lezzetli. Kozmetik alanında henüz bir ürün gösterilemese de yakın bir zamanda yüklenecek yeni ürünler olacaktır. Bunu hedeflerindeki ürün çeşitliliğini 50’ye çıkarma isteklerinden de tahmin etmek mümkün.

Onnowell Güvenilir Mi

Diğer soruları bile Onnowell güvenilir mi ? cevabı olmadan dikkate alamayacak olanlar var. Onnowell değerleri olan bir firma. Bu değerler arasında çevreye, topluma saygılı olmak var. Her birime eşit bir samimiyette yaklaşmak var. Sonuç odaklı olmak ve rekabetçi olmak var. Kaliteli üretime sahip Onnowell, sertifikalı ürünler sunmakta. Sertifikalar kısmından firmanın sertifikaları açık şekilde gösterilmiş bulunmakta. Sitede güvenilir referansları görüntülemek mümkün.

Bu sebeple firmaya güvenilir demek mümkün. Sadece ürünler anlamında değil, personel çalıştırma alanında da büyük yatırımlar gösteren firma, güven vermekte. Firma sadece kazanç değil çalışanlarına bir kariyer de sunuyor. Bu sertifika ile elde edildiğinden güvenilir olduğu bir de bu yönüyle görülmekte.

Üreticinin değil tüketicinin hakları daha çok benimsenen bir yerli firma. Yerli olması da ayrıca güven veren bir durum. Ödeme kısmından şifreleme koruma teknolojisi yöntemlerine bakılabilir.

Onnowell Kazanç Planı Nasıldır

Onnowell kazanç planı, üretken kazanç sistemine dayalı. Bu alandan Onowell kazanç planı içerisinde binary ve unilevel kazanç sistemi kullanılmakta. Binary kazanç sistemi modelini farklı bir yapılandırma ile modelleyerek uygulama yapıldığı görülüyor. Binary modeline Unilevel kazanç modeli eklenerek bu durum sağlandığı sitede görülebilmekte. Bu şekilde uygulama yaparak hibrit yapıda üretken bir kazan modeli sunuluyor.

Onnowell daha çok prim sistemi ile çalışıyor. Bu çalışanları teşvik etmek adına çok yararlı bir uygulama. Firma herkese eşit haklar ve eşit prim sistemi uygulamakta. Firmada primler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmakta. Personellerin bu süreçleri takip etmesi de mümkün. Elde edilen primleri görüntüleyebilmek için kişisel hesaptaki “Back Office” sekmesine girmek yeterli.

Onnowell Şikayet ve Yorumları Nelerdir

Öncelikle Şikayetlere bakıldığından Onnowell şikayet adına bir şikayet görülememekte. Bu durumu firmanın eksiksiz işlediği ya da yeni bir firma oluşuna bağlamak mümkün. Firmanın çalışmaları eksiksiz işliyor demek daha doğru. Bunun sebebi firmanın adı bazı blog ve bilgilendirme yazılarında görüntülenebiliyor olması. Bilindik kişilerin yazılarında gördüğümüz firma tanınmaya başladığı halde bir şikayet almamış olduğu göz önünde.

Bunun yanında Onnowell yorumları bulunmakta. Az sayıda da olsa bazı yorumlar görülmekte. Bu yorumlar olumsuz yönde değil. İyi yorumlara bakıldığı zaman yukarıda belirtildiği şekilde firmanın işleyişinin iyi olduğu kanısına varılıyor. Yeni de olsa yorumlarına bakılarak firmanın başarılı ilerlediği söylenebilir. İlerleyen bir zamanda firma hakkında şikayetler olabilir. Her firma bu konuda sorunlar yaşar. ancak şuan görüntülenecek şikayet veya olumsuz bir yorum söz konusu değil.

Diğer bir yandan bakılacak olursa şikayetler için daha ileri bir zamanda araştırma yapılabilir. İlle de şikayet olması gerekmese de insanlar artık şikayet ve yorumlara bakarak hareket ediyor. Atılan her adımda, yapılan her çalışmada bu durumlar göz önüne alınıyor. Onnowell için yeni değil iyi bir çalışma sergilediği görülmekte. Yorum kıyaslaması yaparak bunu söylemek mümkün. Görüldüğü kadarı ile başarılı, akılcı ve güvenilir bir sisteme sahip.

Yapılan bir kaç yorumu paylaşacak olursak. “Gayet başarılı bir firma, özellikle yerli olması beni mutlu etti“. “firma tek taraflı kazanç sağlamak niyetinde değil bu yüzden başarılı olabilir.”. “Coffee latte sipariş ettim. Bu ürünü dışarıda bulamıyordum, gayet lezzetli ve kaliteli bir ürün geldi. Teşekkürler” bu yorumlara bir blog yazısı altından ulaşıldı.

Onnowell Üyelik ve Kayıt işlemleri Nasıl Yapılır

Onnowell üyelik için iki seçenek sunuyor. Biri müşteri için Onnowell üyelik diğeri ise bayi olmak için. Üyelik yapmak için öncelikle Onnowell kendi sitesine giriş yapılması gerekmekte. Siteye girdikten sonra Onnowell kayıt olma çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte. Sağ üstte yer alan bayi oluştur yada müşterisi ol seçeneklerinden birine tıklanması gerekiyor. Sonrasında çıkan formdaki soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıtlayarak üye olmak yeterli.

Bunu yaptıktan sonra sizler için ücretsiz bir çalışma ofisi oluşturuluyor. Bu dijital ortamda sağlanan sistem elinizin altında bir iş imkanı sunuyor. Bu imkanlara ulaşmak için üyelik girişi yapılması yeterli. Bu çalışma ofisi bayiler için geçerli olsa da müşteriler için de güzellikler bulunmakta. Sitede kayıtlı bulunan hesaplan alışveriş yapabilir, siparişler görüntülenebilir. Siparişlerin durumunu öğrenmekte mümkün tabi.

Görüldüğü gibi Onnowell’e kayıt yapmak oldukça basit. Sitenin ve firmanın istenilen özelliğinden yararlanılabilir. Müşterisi olarak ürünlerin kalitesinden yararlanılabilir. Bayisi olarak firmaya destek olabilir ve firma ile beraber bir kazanç elde edilebilir. Ayrıca sistemde kayıtlı hesabınızın bilgileri de korunmakta.

Özetlersek, Onnowell firması network marketing sektöründe sağlıklı yaşam ve “wellness” alanında hizmet veren kaliteli ve yerli bir kuruluştur. Wellness, İngilizceden dilimize bir terim olarak geçmiştir ve insanların yaşamlarını sürdürürken bir yandan da vücutlarının ulaşabileceği en yüksek potansiyeli açığa çıkarmak anlamında kullanılır. Kaliteli, birbirinden lezzetli ve her geçen gün sayısı artan çeşit çeşit ürünleri ile Onnowell bu alanda çığır açmaktadır.

Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri olan Onnowell, aynı zamanda gıda alanında ürettiği takviye besinler ile black coffee, 2si 1 arada, coffee mocha ve coffee latte gibi kahve çeşitleri sayesinde de rakiplerinden ayrılmaktadır. Üstelik bu yaptığı iş için güvenilir referanslarını ve sertifikalarını web sitelerinden kendiniz de bulup inceleyebilirsiniz.

Onnowell firmasının kazanç takımına dahil olmak için işlemleri sitesinden yapabilirsiniz. Üstelik hem bireysel müşteri olabilir hem de bayilik isteyebilirsiniz. Üyelik işlemleriniz sonunda bayii seçeneğini tercih ettiğinizde, sizin için ücretsiz bir sanal ofis sağlayan firma bu şekilde network marketing sisteminin bir parçası oluyor. Ayrıca, sitede kayıtlı olan diğer müşteriler de alışveriş, sipariş takibi gibi hesap ile ilgili işlemlerini buradan güvenli ve korunaklı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Wellnes diye adlandırılan yaşam biçimini alışveriş ile birleştirerek, tüm insanlara yararlı olmayı amaçlayan Onnowell; tatmin edici bir çaba ile yaratıcılığı sayesinde de öne çıkan değerli bir firmadır. Siz de çalışanlarına sunduğu kariyer fırsatını değerlendirmek isterseniz, sitesini hemen ziyaret edin.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
5 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...