Onnowell Network Hakkında Açıklayıcı Bilgiler

Onnowell network firması hakkında açıklayıcı bilgiler vermeye başlayalım. Sağlıklı beslenme günümüzde öneminin çok iyi bilindiği bir konu. Sağlıklı beslenmek dengeli ve düzenli beslenmek denebilir. Vücudun ihtiyacı olan bütün besinleri ne az ne de fazla tüketmemek, hepsinden yeterince almak en önemli şartı. Bunu yanında gıda sektörlerinin ürettiği takviye gıdalar, eksik kalan beslenmeye destekte bulunmakta. Network marketing sektörü üzerinden bu takviye gıdalara ulaşmak mümkün.

Bu yazıyı okumadan önce eğer network marketing nedir bilmiyorsanız ilk önce buradan başlamanızı öneriyorum.

Burada network sektörüne de değinmek gerekmekte. Network Marketing olarak adlandırılan bu sektör, her geçen gün daha da yaygınlaşan bir ticaret sektörü. Bu sektör, insanların kendi emekleri ile orantılı olarak gelir elde etmesini sağlayan bir sisteme sahip. Artık Network Marketing 21. yüzyılın ticaret sistemi olarak görülmekte. Bu kadar yaygınlaşmasının nedeni ise, çalışan tüm takıma eşit fırsatlar sağlıyor olması denebilir.

Onnowell Nedir
Onnowell Nedir

Onnowell Nedir

Öncelikli olarak bilinmesi gereken Onnowell nedir sorusu. Onnowell bir ticaret şirketi ancak bilişim üzerinden ilerleyen bir şirket. Yani Network Marketing sisteminin bir parçası. Onnowell sağlıklı yaşam ve wellness alanında hizmet veren bir kuruluş. Kazanç ile wellnes yaşam biçimini birleştiren ve herkese yararlı olmaya amaçlayan yaratıcı bir firma. Wellness insanların yaşamlarında en yüksek potansiyellerine ulaşmak için seçtikleri bir yol, bir yaşam biçim. Bu açıdan bakıldığında Onnowell gayet tatmin edici bir çabaya sahip.

Onnowell bir yandan da stajyerler yetiştirerek, kendilerinin yanında çalışan ekibiyle insanlara da kazanç sağlamakta. Ürünlerini personel desteği ile dünyaya yaymak hedefinde olan bu firma, oldukça başarılı ilerliyor denebilir. Personel haklarının da önemli görülmesi Onnewell‘e daha sıcak yaklaşımda bulunmaya olanak tanıyor.

Onnowell Kimin Nerede Kuruldu
Onnowell Kimin Nerede Kuruldu

Onnowell Kimin Nerede Kuruldu

Öncelikle Onnowell kimin tüm katılımcıların herkes için yararlı olmak hedefleri ve bu doğrultuda ilerledikleri de açık biçimde görülmekte. Sadece üye olanların değil, insanların üyelerin ve müşterilerin çıkarları adına çalışamalar yapılıyor.

Peki Onnowell nerede kuruldu ? Yerli Network Marketing şirketi olan yerli firma Denizli merkezli olarak kuruldu. Firmanın sahini CİHANGİR OSMAN ÇAKICI’dır. Bu yerli firma sektörün öncüsü olmak yolunda sağlam adımlar atıyor. Yerli bir firma olması da gayet mutluluk verici. Denizlide kurulsa da hem Türkiye hem yurt dışında yayılabilme potansiyeline sahip. Ancak bu konuda personellerin destekleri ve insanların katılımcı olmaları da oldukça önemli.

Firmanın vizyonu incelendiğinde, hedeflerinin büyük olduğu görülmekte. Alanlarında dünya rekoru kırmak hedefleri arasında. Bunun için 1.000.000 üye sahibi olmaları gerekçe gösterilmiş. Bu hedefe ulaşarak dünya rekoru kırmak. Büyük ve güzel bir hedef. Ülkemiz adına Network Marketing başarı olarak geri döneceği düşüncesinde olmak bu firmaya oldukça yarar sağlayabilir. Hedefleri de yalnızca bunlarla sınırlı değil.

Firma üretimi arttırmak ve ürünlerinde artış sağlamak gibi bir hedefe de sahip. Bunun dışında ise 1 sene içerisinde bir faaliyet merkezi açmak istiyorlar. Bu faaliyet merkezinde organize olarak ilerlemek ve tüm illerde faaliyet gösteren bir kuruluş olmak. Hiçte abartılan hedefler değil. Firma tüm hedeflerine ulaşmak için ise kendilerine 10 sene belirlemiş.

Onnowell Ürünleri Nelerdir
Onnowell Ürünleri Nelerdir

Onnowell Ürünleri Nelerdir

Diğer önemli ve merak konusu Onnowell ürünleri nelerdir ? kahveler, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ve kozmetik üzerine yoğunlaşmış durumda. Hedefleri arasında ürünlerinin çeşitliliğini arttırmak, 50 çeşide kadar çıkarmak var. Bu zamana kadar artarak ürün çeşitliliklerini zenginleştirdikleri görülmekte. Sitelerinde yakın zamanda promosyon ürünlerde bulunacak. Henüz eklenmemiş ürünler tüketici isteklerine göre yapılacağı düşünülmekte.

Kahve çeşitlerine, sitedeki içecek serisi bölümünden ulaşabilirsiniz. Kahve çeşitleri arasında; king black coffee, black coffee, 2 si 1 arada, coffee latte ve coffee mocha bulunuyor. Bu ürünler kaliteli ve lezzetli. Kozmetik alanında henüz bir ürün gösterilemese de yakın bir zamanda yüklenecek yeni ürünler olacaktır. Bunu hedeflerindeki ürün çeşitliliğini 50’ye çıkarma isteklerinden de tahmin etmek mümkün.

Onnowell 2’si 1 Arada : emredal.com.tr/onnowell-2si-1-arada
Onnowell Black Coffee : emredal.com.tr/onnowell-black-coffee
Onnowell Coffee Latte : emredal.com.tr/onnowell-coffee-latte
Onnowell Coffee Mocha : emredal.com.tr/onnowell-coffee-mocha
Onnowell Eklmixon : emredal.com.tr/onnowell-eklmixon
Onnowell ENRmixON : emredal.com.tr/onnowell-enrmixon
Onnowell EnzmixOn : emredal.com.tr/onnowell-enzmixon
Onnowell GRDmixON : emredal.com.tr/onnowell-grdmixon
Onnowell UROmixON : emredal.com.tr/onnowell-uromixon
Onnowell King Black Coffee : emredal.com.tr/onnowell-king-black-coffee

Onnowell Güvenilir Mi

Diğer soruları bile Onnowell güvenilir mi ? cevabı olmadan dikkate alamayacak olanlar var. Onnowell değerleri olan bir firma. Bu değerler arasında çevreye, topluma saygılı olmak var. Her birime eşit bir samimiyette yaklaşmak var. Sonuç odaklı olmak ve rekabetçi olmak var. Kaliteli üretime sahip Onnowell, sertifikalı ürünler sunmakta. Sertifikalar kısmından firmanın sertifikaları açık şekilde gösterilmiş bulunmakta. Sitede güvenilir referansları görüntülemek mümkün.

Bu sebeple firmaya güvenilir demek mümkün. Sadece ürünler anlamında değil, personel çalıştırma alanında da büyük yatırımlar gösteren firma, güven vermekte. Firma sadece kazanç değil çalışanlarına bir kariyer de sunuyor. Bu sertifika ile elde edildiğinden güvenilir olduğu bir de bu yönüyle görülmekte. Üreticinin değil tüketicinin hakları daha çok benimsenen bir yerli firma. Yerli olması da ayrıca güven veren bir durum. Ödeme kısmından şifreleme koruma teknolojisi yöntemlerine bakılabilir.

Onnowell Kazanç Planı
Onnowell Kazanç Planı

Onnowell Kazanç Planı

Onnowell kazanç planı, üretken kazanç sistemine dayalı. Bu alandan Onowell kazanç planı içerisinde binary ve unilevel kazanç sistemi kullanılmakta. Binary kazanç sistemi modelini farklı bir yapılandırma ile modelleyerek uygulama yapıldığı görülüyor. Binary modeline Unilevel kazanç modeli eklenerek bu durum sağlandığı sitede görülebilmekte. Bu şekilde uygulama yaparak hibrit yapıda üretken bir kazan modeli sunuluyor.

Makaleye ara vererek eğer network marketing nasıl yapılır bilmiyorsanız buradan devam edip sektör hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Onnowell daha çok prim sistemi ile çalışıyor. Bu çalışanları teşvik etmek adına çok yararlı bir uygulama. Firma herkese eşit haklar ve eşit prim sistemi uygulamakta. Firmada primler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmakta. Personellerin bu süreçleri takip etmesi de mümkün. Elde edilen primleri görüntüleyebilmek için kişisel hesaptaki “Back Office” sekmesine girmek yeterli.

Onnowell Şikayet ve Yorumları
Onnowell Şikayet ve Yorumları

Onnowell Şikayet ve Yorumları

Öncelikle Şikayetlere bakıldığından Onnowell şikayet adına bir şikayet görülememekte. Bu durumu firmanın eksiksiz işlediği ya da yeni bir firma oluşuna bağlamak mümkün. Firmanın çalışmaları eksiksiz işliyor demek daha doğru. Bunun sebebi firmanın adı bazı blog ve bilgilendirme yazılarında görüntülenebiliyor olması. Bilindik kişilerin yazılarında gördüğümüz firma tanınmaya başladığı halde bir şikayet almamış olduğu göz önünde.

Bunun yanında Onnowell yorumları bulunmakta. Az sayıda da olsa bazı yorumlar görülmekte. Bu yorumlar olumsuz yönde değil. İyi yorumlara bakıldığı zaman yukarıda belirtildiği şekilde firmanın işleyişinin iyi olduğu kanısına varılıyor. Yeni de olsa yorumlarına bakılarak firmanın başarılı ilerlediği söylenebilir. İlerleyen bir zamanda firma hakkında şikayetler olabilir. Her firma bu konuda sorunlar yaşar. ancak şuan görüntülenecek şikayet veya olumsuz bir yorum söz konusu değil.

Diğer bir yandan bakılacak olursa şikayetler için daha ileri bir zamanda araştırma yapılabilir. İlle de şikayet olması gerekmese de insanlar artık şikayet ve yorumlara bakarak hareket ediyor. Atılan her adımda, yapılan her çalışmada bu durumlar göz önüne alınıyor. Onnowell için yeni değil iyi bir çalışma sergilediği görülmekte. Yorum kıyaslaması yaparak bunu söylemek mümkün. Görüldüğü kadarı ile başarılı, akılcı ve güvenilir bir sisteme sahip.

Yapılan bir kaç yorumu paylaşacak olursak. “Gayet başarılı bir firma, özellikle yerli olması beni mutlu etti“. “firma tek taraflı kazanç sağlamak niyetinde değil bu yüzden başarılı olabilir.”. “Coffee latte sipariş ettim. Bu ürünü dışarıda bulamıyordum, gayet lezzetli ve kaliteli bir ürün geldi. Teşekkürler” bu yorumlara bir blog yazısı altından ulaşıldı.

Onnowell Üyelik ve Kayıt işlemleri

Onnowell üyelik için iki seçenek sunuyor. Biri müşteri için Onnowell üyelik diğeri ise bayi olmak için. Üyelik yapmak için öncelikle Onnowell kendi sitesine giriş yapılması gerekmekte. Siteye girdikten sonra Onnowell kayıt olma çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte. Sağ üstte yer alan bayi oluştur yada müşterisi ol seçeneklerinden birine tıklanması gerekiyor. Sonrasında çıkan formdaki soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıtlayarak üye olmak yeterli.

Bunu yaptıktan sonra sizler için ücretsiz bir çalışma ofisi oluşturuluyor. Bu dijital ortamda sağlanan sistem elinizin altında bir iş imkanı sunuyor. Bu imkanlara ulaşmak için üyelik girişi yapılması yeterli. Bu çalışma ofisi bayiler için geçerli olsa da müşteriler için de güzellikler bulunmakta. Sitede kayıtlı bulunan hesaplan alışveriş yapabilir, siparişler görüntülenebilir. Siparişlerin durumunu öğrenmekte mümkün tabi.

Görüldüğü gibi Onnowell’e kayıt yapmak oldukça basit. Sitenin ve firmanın istenilen özelliğinden yararlanılabilir. Müşterisi olarak ürünlerin kalitesinden yararlanılabilir. Bayisi olarak firmaya destek olabilir ve firma ile beraber bir kazanç elde edilebilir. Ayrıca sistemde kayıtlı hesabınızın bilgileri de korunmakta.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 5 YORUM yapıldı

  1. Gerçekten. Çok faydali ürünleri var bütün tanidiklarima tavsiye ediyorum ve satışını yapıyorum

  2. Çok profesyonel bir çalışma olmuş . Çok doğru araştırmalar yapmışsınız emeğinize sağlık .

  3. Çok güzel bir çalışma. Emek verilmiş. Faydalı olacağını düşünüyorum. Mutlu oldum. Eline sağlık teşekkürler Emre DAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir