Ogansia Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kim

Günümüz insanların yıllardır doğal ürüne ulaşma çabaları, bir çok girişime dayanak olmuştur. Doğal şekilde yaşamak, doğal ürünler tüketmek için deneme yanılma yoluyla arayışlara devam etmiştir. Piyasa şartlarında, kimi üreticiler maliyetleri göz önünde bulundurarak doğallık yüzdesini azaltarak ürünlerini piyasaya sürmüşlerdir. Her doğal denilen ürün maalesef açıklamadaki gibi çıkmamaktadır. Bu sebepten kaç yıldır sektörde olduğu, referansları ve yorumları iyi okumak ve anlamak gerekir.

Ogansia Nedir

Bu aşamada devreye giren Ogansia gerçeği, siz kullanıcılara beklentilerin tam karşılığını sağlayabilmek üzere network piyasasına girmiştir. Ogansia A.Ş., günlük ihtiyaçlara yönelik, kişiye sağlık ve bedensel dayanıklılık kazandıracak ürün skalası ile dünya üzerinde 23 ülkeye ulaşmış, tamamen doğal ürünlerin yasal olarak tüm gerekli belge ve sertifikalarla son kullanıcıya ulaştırıldığı bir oluşumdur.

Ogansia zayıflama ürünleri, sıcak ya da soğuk içecekler, kişisel bakım ve gıda takviyeleri olarak 4 ana başlıkta toplam 31 ürün yelpazesinde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Ogansia Nedir Ortaya çıkış amacı, sağlık ve kaliteli yaşamı son kullanıcıya ulaştırmak olan Ogansia, üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ve seminerlerle her geçen gün daha fazla sayıda ilgiliye ulaşmaktadır.

Ogansia, birlikte çalıştığı her üyeye para kazandırmak ve şirket olarak da kazanmayı hedefleyen şeffaf bir anonim şirkettir. Web sitesi üzerinden ilgili bilgilere ulaşılabilir, ayrıca whatsapp uygulaması üzerinden gruba üyelik sonrası, paylaşımlarda bulunup yorum hakkına sahip olabilirsiniz.

Ogansia Kime Ait Ve Kurucusu Kimdir

Ogansia kime ait sorusuna yanıt olarak, Yunus Emre Ogan isimli girişimcinin, paydaşlarına 11 dalda kazanç sağlama ve istihdam fikri ile yola çıkmış güvenilir bir firmadır.

Başta Türkiye olmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, Yunanistan gibi toplam 23 dünya ülkesinde, kullanıcıları tarafından her geçen gün bir üst basamağa çıkartılan bir kaliteye sahiptir. Kalite oluşumu, ürünlerin içeriği ve pazarlama ekibinin çabalarının birleşimi ile oluşan bir olgudur.

Ogansia, birleşik kelime bütünü olarak “ogan” ve “sia” ulu topluluk şeklinde anlam bulur. Ogansia kurucusu Sayın Ogan, bağlaşık pazarlama hedefi ile sağlıklı ve kaliteli ürünü son kullanıcıya ulaştırmayı ilke edinmiştir. Liderlik, plan ve hedeflerini, para kazanmak ile birleştirebilen her bireye açık bir şekilde, birlikte kazanma fırsatı sunan Ogansia, takım arkadaşlarını aramaktadır.

Ogansia Üretim Fabrikası Nerede

Ürünlerin üretimi Bursa’ da yapılmaktadır. Tamamı doğal ve orijinal etken maddelerin kullanılması ile oluşturulan Ogansia zayıflama ürünleri, sıcak ya da soğuk içecekler, kişisel bakım ve gıda takviyeleri ürünleri, tüketiciye direk ulaştırılmak için yola çıkarılmaktadır. Amacından asla şaşmayan Ogansia, doğal ve sağlıklı olanı sizlere ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Ogansia üretim fabrikası, son teknolojik gelişmeleri takip eden, profesyonel üretici ve kontrol kadrosuyla hizmet vermektedir. Piyasadaki ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan firma, güncel trendleri yakından takip etmektedir.

Kullanıcılardan ya da distribütörlerden gelen tavsiye ve önerileri dikkate alarak sistemlerine dahil etmekte, olumsuz eleştirileri ise lider kadrosuyla paylaşarak çözüme ulaştırıcı planlarını tatbik etmektedir.

Son olarak firma, para kazanmak için kararı sizlere bırakıyor; üyelik aşamaları, üyenin satın aldığı ürün tutarına göre değişiyor. Satın alınan ürünün bir diğer kullanıcıya ulaştırılması ve satış yapılması koşuluyla bir ortaklık sağlıyor. Ürün aldıkça terfi kazanıyor, ürünü yeni müşterilere tanıtıp pazarladıkça para kazanıyorsunuz.

Kendi ekibinizi oluşturduğunuz ileriki günlerde, hep beraber kazanmaya devam ediyorsunuz. Burada iş tabi ki size düşüyor; doğru ekibi kurarak hedefe doğru ilerlemeyi amaç edinmek için yola çıkmalısınız.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 3.7]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...