100 Bin TL Sermaye ile Yapılacak En Karlı GARANTİ iş Fikirleri

100 bin TL ile yapılacak birçok iş fikirleri bulunur. Ancak bu paranın çok büyük olmadığını, parayı bankaya veya altına yatırım yaparak büyük kazançlar elde edilmeyeceğini bilmek gerekiyor. Eğer 100 bin TL paranız varsa, size önereceğimi iş fikirlerinde değerlendirip, sabit gelir elde edebilirsiniz. Listemizde yer alan iş fikirleri üzerinde iyice düşünerek karar vermenizi, size uygun olanları seçmenizi öneriyoruz. Para kazanma yolunda başarılar.

100 Bin (100.000) TL ile Ne iş Yapılır

 1. Halı Saha Açmak
 2. Beyaz Eşya Bayiliği
 3. E-Ticaret Yapmak
 4. Tavuk Çiftliği Kurmak
 5. Medikal Dükkanı Açmak
 6. Pizzacı Açmak
 7. Oto Kurtarıcı İşi Kurmak
 8. Giyim Markası Bayiliği Almak
 9. Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak
 10. Mobilya Mağazası Açmak
 11. Soğuk Hava Deposu Kurmak
 12. Seracılık
 13. Kitap Kafe Açmak

100 Bin TL ile Yapılabilecek En Karlı İş Fikirleri

Halı Saha Açmak
Halı Saha Açmak

Halı Saha Açmak

Halı saha açma fikri en cazip fikirler arasında yer alıyor. Eğer 100 bin TL sermayeniz varsa, orta ölçekli bir yerde halı saha açabilir, buradan iyi paralar kazanabilirsiniz. Halı saha açma ve tanıtma maliyetleri düşünüldüğünde, 100 bin TL yeterli olacaktır. Buradan aylık 5-10 bin net kar kazanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Bayiliği
Beyaz Eşya Bayiliği

Beyaz Eşya Bayiliği

100 bin lirayla cazip ve karlı iş fikirlerinden birisi de beyaz eşya bayiliği denilebilir. Tıpkı diğer bayiliklerde olduğu gibi bir beyaz eşya markasına başvurup, kendi bulunduğunuz şehirde kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik açacağınız markanın popülerliğine, satış rakamlarına dikkat ederek açtığınızda, bu fikirden tahmin edemeyeceğini düzeylerde paralar kazanabilirsiniz.

E-Ticaret Yapmak
E-Ticaret Yapmak

E-Ticaret Yapmak

Dünyanın en zenginleri listesinde her zaman bu işi yapanların yer aldığını biliyor musunuz? E- ticaret fikri, halen günümüzde en iyi iş fikirleri arasında yer alıyor. En az 50 yıl daha yüksek kar kazancıyla ilerleyeceğini söylemek mümkün.

100 bin lira sermayeniz varsa, en karı e-ticaret fikirlerinden birisini seçerek, başlayabilir aylık 15 bin civarında kazanç elde edebilirsiniz. Daha büyük yatırımla e-ticaret yaparsanız, ayda 50 bin liraya kadar para kazanabilirsiniz.

Tavuk Çiftliği Kurmak
Tavuk Çiftliği Kurmak

Tavuk Çiftliği Kurmak

Tavuk ve yumurta fiyatlarının gün geçtikçe artması, buraya olan ilginin artmasına neden oldu. Ancak ülkemizde halen tavuk çiftliği eksiklikleri çok fazla. Sizde 100 bin lira paranız varsa, büyük kapasiteli bir tavuk çiftliğine yatırabilir, ayda 20 bin lira para kazanabilirsiniz. Tavuk çiftliğinin en önemli avantajıysa, çiftliğinizi zaman içerisinde büyüterek, onlarca kat daha fazla para kazanabiliyor olmanız.

Medikal Dükkanı Açmak
Medikal Dükkanı Açmak

Medikal Dükkanı Açmak

Sağlığa verilen değerin artmasıyla birlikte, medikal dükkanlarına olan ilgiyi kat kat artırdı. Artık medikal dükkanları çok iyi miktarlarda para kazanabiliyorlar. Sizde 100 bin lira paraya sahipseniz, kazanç elde edilebilecek en iyi sektör olan sağlığa yönelebilirsiniz.

Pizzacı Açmak
Pizzacı Açmak

Pizzacı Açmak

Son dönemlerde ülkemizde sayıları artan pizza dükkanları arasına katılmak ister misiniz? Pizzacı açarak iyi kar payları elde edebileceğinizi rahatça söyleyebiliriz. Bu işten anlıyorsanız, yanınıza 2 kişi alarak bu işe başlayabilir, sermayenizi sabit gelirli kazanca dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz, bayilik veren pizza firmalarıyla iletişim kurabilir, daha düşük bütçelerle pizzacı olabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı İşi Kurmak
Oto Kurtarıcı İşi Kurmak

Oto Kurtarıcı İşi Kurmak

Araç sayısının artmaya başlamasıyla, oto kurtarıcılara olan ihtiyaç fazlalaşıyor. Türkiye’de gelişen iş kollarından birisi olan oto kurtarıcı işi, 100 bin lirayla orta düzeyde açılabilir. Oto çekici aldıktan sonra, mekan ve tanıtım maliyetleriyle masraflarını 100 bin lirayı buluyor. Elde edeceğiniz kazanç, aylık ortalama 10 bin civarlarında oluyor.

Giyim Markası Bayiliği Açmak
Giyim Markası Bayiliği Açmak

Giyim Markası Bayiliği Açmak

Dünyada en kalabalık ülkelerden birisi olan ülkemizde, giyim merakı oldukça fazladır. İnsanların, karınlarını doyurduktan sonra, giyime yöneldiklerini düşünecek olursak, ülkemiz şartlarında oldukça iyi bir fikir diyebiliriz. Türkiye’de bayilik veren birçok büyük markalarla çalışabilir, 100 bin liranızı bu karlı iş fikrinde değerlendirebilirsiniz.

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak
Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Hediyelik eşya dükkanları, Türkiye’de en iyi iş yapabilen mekanların arasında geliyor. Hem yerli halkın hem turistlerin ilgi duyduğu bu dükkanların, kazanç payları azımsanmayacak kadar iyi. Sizde 100 bin lira sermayenizi hediyelik eşya dükkanına yatırabilir, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Mobilya Mağazası Açmak
Mobilya Mağazası Açmak

Mobilya Mağazası Açmak

Mobilya mağazasının en iyi yönü, öyle onlarca müşteriyle ilgilenmeye gerek kalınmamasıdır. Az müşterinin az getiri olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama bu işte hiçte öyle değil. Günde 10 müşteriniz olur ve siz bunlardan sadece 1’ine satış yaparsanız bile, ayda çok iyi miktarlarda kazanca ulaşabilirsiniz. 100 bin liranız varsa, araştırmanızı yaptıktan sonra mobilya mağazası açmanızı tavsiye ediyoruz.

Seracılık
Seracılık

Seracılık

Seracılık ülkemizin bazı bölgelerinde halen aktif şekilde yapılabiliyor. Kar marjının çok yüksek olduğu bu alanda hevesli olmanız yeterli. Eğer tarımla ilgili biriyseniz, seracılık konusunda araştırma yaparak bu işe başlamanızı tavsiye edebiliriz. 100 bin lira maliyetle, en karlı iş fikirlerinden birisi diyebiliriz. Ayda ortalama 20 bin kazanç sağlayabilirsiniz.

Kitap Kafe Açmak
Kitap Kafe Açmak

Kitap Kafe Açmak

100 bin lirayla orta ölçekli, kitap kafe açabilirsiniz. Ülkemizde insanların kitap okumadıklarından yakındığınızı duyar gibiyiz. Evet öyle ama okuyan kesimin ilgisini görünce, ne kadar iyi bir iş yaptığınızı anlayabileceksiniz. Devamlı müşteriler kazanmanın yanı sıra, ayda 15 bin lira kazanç elde edebilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı