Winlife Giriş Paketleri, Winlife Ürün Fiyatları Kaç TL’dir

Winlife aslında network marketing alanında hizmet vermektedir. Şirket yerli bir işletme olmaktadır. Yerli denilmesinin nedeni ise işletmenin Gaziantep’de ortaya çıkmasıdır. Bu yapı aslında kişilere ekiplerini kurma imkanı vermektedir. Bununla beraber ürünlerini ekipleri sayesinde tüketicilere ulaştırma olanağı sağlamaktadır.

Winlife ürünlerini tüketicilere doğrudan ulaştırmak için kurulmuş bir sitemdir. Bu yapı içerisinde bulunan pazarlamacılar ürünleri satmadan önce detaylı bir şekilde tanıtım yapabilmektedir. Ürünlerin satış oranları arttıkça ekipler büyüme imkanı bulmaktadır.

Bununla beraber büyüyen ve gelişen ekipler için Winlife şirketi iyi bir organize ve planlama imkanı vermektedir. Giderek genişlemekte olan ağ yapısının yanında ürünlerinin kaliteli olması da güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Winlife Giriş Paketleri ve Ürün Fiyatları

Winlife bir gıda üretim şirketi olmaktadır. Bu alanda ürünlerini üç grupta toplamak mümkündür. Bunlar:

  1. İçecekler
  2. Gıda Takviyeleri
  3. Kişisel Bakım Ürünleri olmaktadır.

İçecek Ürünleri ve Fiyatları

Bu ürünler arasında farklı kahveler ve çaylar yer almaktadır. Kahveler arasında klasik, latte, cappucino, 2’si 1 arada gibi seçenekler bulunmaktadır. Kahveler içerisinde gingseng ve reishi mantarının özlerini içermektedir.

Yine çayların içerisinde de bulunan bu özler sağlık açısından faydalıdır. Kahvelerin fiyatları klasik 112 ₺, latte 135 ₺, cappucino 135 ₺ ve 2’si 1 aradanın fiyatı ise 124 ₺ olarak belirlenmiştir. Çay fiyatları ise 65 ve 75 ₺ olarak değişmektedir.

Gıda Takviyeleri ve Fiyatları

Gıda takviyeleri olarak nitelendirilen ürün grubu insanların sağlığına destek olan ürünler olmaktadır. Winlife bünyesinde bulunan takviye gıdalar bitkisel yağlardan, vitaminlerden ve minerallerden oluşmaktadır. Ayrıca probiyotik ve propolis içeren takviye gıdalar da bulunmaktadır.

Bu ürünler içinde çörekotu yağı ve zeytinyağı da yer almaktadır. Zeytinyağı fiyatı 225 ₺, çörekotu yağı 139 ₺, propolis damlası 89 ₺, probiyotik içeren ürün 155 ₺, lekarnitin 219 ₺, glukozamin sülfatın fiyatları ise 195 ₺ olarak belirlenmiştir.

Kişisel Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Bu ürün grubu arasında şampuanlar, kremler, saç maskeleri, sabunlar, yüz temizleme köpükleri, serumlar, diş macunları ve peeling ürünleri yer almaktadır.

Ürünlerin genel özellikleri ise doğal olarak üretilmeleridir. Şampuan 105 ₺, saç maskesi 109 ₺, yüz temizleme köpüğü 95 tl, kremler 159- 169 ₺ ile 199 ₺, sabun 49 ₺, peeling 138 ₺, serum 155 ₺, diş macunu fiyatları ise 56 ₺ olarak belirlenmiştir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...