Tiens Şikayet, Mağdurları ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir Net Açıklamalar

Yabancı network marketing firmalarının yanı sıra yabancı bir network marketing firması olan tiens firmasını örnek olarak verebiliriz. Bu firma Çin kökenli bir firmadır. Birçok ülke ve bölgede şubesi vardır Türkiye’de de faaliyete geçmiştir.

Zamanlaması oldukça eskiye dayanır. 1995 yılında kurulmuştur. 1997 yılında ise uluslararası pazara karışmıştır.

Uzak doğu satış firması olarak geçen tiens firmasının ürün içeriği ise kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, günlük bakım ürünleri, gıda takviyeleri ve sağlık cihazlarıdır.

Bu kadar eskiye dayanan bu firmayla ilgili ürünlerini kullananların yorumları ya da şikayetleri merak konusu olmaktadır.

Tiens Şikayet ve Mağdurları
Tiens Şikayet ve Mağdurları

Tiens Şikayet ve Mağdurları

Tiens firmasıyla ilgili şikayet var mı. Bu konu oldukça hassas bir konu aslında. Bu sebepten dolayı ürünleri kullananlar ancak şikayet, öneri ya da yorumlarını bırakabilirler. Ürün içeriği belli ve nettir. Daha çok kadın kullanıcılarının olduğu da bilinmektedir.

Bu firmayla ilgili şikayetler daha çok kadınlarla ilgili. Kadınlar için oldukça zorlu geçen ay başı dönemlerinde rahat ve huzuru aynı zamanda da sağlığı ararlar. Bu firma sağlık açısından önemli olan ped üretimini kadınlara sunmuştur. Fakat kaşıntı yaptığı ve sızdırdığı konusunda şikayetler mevcuttur.

Bilindiği network marketing firmaları aynı zamanda bir çok kişiye ek gelir imkanı da sağlamaktadır. Üye olduktan sonra firmanın kendi ürünlerini satmaya başlıyorsunuz. Hem de sattığınız ürünlerin ilk kalitesini bu şekilde siz görmüş oluyorsunuz.

Bu konuyla ilgili tiens Şikayet alanına giren bir diğer konu ise şirketin kullanıcılarının üyeliklerini iptal ettiği üyelerini zor durumda bıraktığı bildirim yapılacak bir alanın bile olmadığına dair bazı şikayetler ve ek gelir sağlamak amacıyla satıcı üyeler tarafından sunulan konulardır. Aynı şekilde tiens mağdurları şeklinde de aramalar yapılabiliyor.

Tiens Kullanıcı Yorumları

Yorumlar konusunda ise yine kadınlar tarafından kullanılan firmanın organik ped olarak ürettiği sağlıklı ped diye de geçen ürünlerle ilgilidir. Yorumlar da alıcılar kullananların yorumlarını okumadan almamaları gerektiği konusunda oldukça yeterli sayıda uyarı söz konusudur.

Çok hassas bir ürün olarak özel bakım ürünü kategorisi içerisine giren pedler kadınların özel günlerini kabusa çevirebildiği gibi enerjisi yüksek hale de dönüştürebilir. Ciltlerin hassas oluşu ve alerjik durumun olup olmadığı konusu bunların hepsi bilindikten sonra organik pedler kullanılmalıdır tiens kullanıcı yorumları bölümünde de asıl anlatılmak istenen bunlardır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma