Tiens Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Tiens Nedir

Son zamanlarda network marketing alanında adı çok sık bir şekilde duyulmaya başlayan Tiens firması dünya çapında çok fazla ülkede yer alarak markalaşma sürecinde emin adımlar atmayı başarmıştır. Bu süreçte de tiens nedir sorusunun cevabı oldukça merak edilen bir konu olur.

Doğrudan satış eğer bir malın ya da hizmetin tüketiciler ile yüz yüze bir biçimde evde, iş yerinde, satış noktası olarak sayılamayacak yerlerde bir satıcı tarafından anlatılarak tanıtımının sağlandığı bir satış yöntemi olarak bilinmektedir.

Network marketing ise doğrudan olarak satış tekniğinin mantığına dayanmakta olan bir farklı çeşidi olarak ifade edilebilir. Gıda takviyesi, sağlık cihazı, cilt bakımı ürünleri, günlük bakım ürünleri gibi biden çok çeşitli ürünler yelpazesine sahip olan Tiens Group yaklaşık olarak 40 milyon aileye yüksek yaşam standartlarında bir kalite sağlarken aynı zamanda da tüm dünyaya sağlık, mutluluk, güzellik ve zenginlik sunmayı hedefler.

Tiens Kime Ait ve Kurucusu Kimdir

Network marketing alanında kariyer hedeflemiş olan ve sektöre yeni girecek olan kişilerin aklındaki bir başka soru ise Tiens Kime Aittir? şeklinde olur.

Tiens, Çin menşeili ve uluslararası alanda faaliyetler göstermekte olan, tanınmış ve de seçkin firmalardan biridir. Dünya çapında birçok şubesi ile çok fazla sayıda insana rahatlıkla ulaşabilmektedir. Uluslar arası pazara 1997 senesinde girmiş olan firma, bu tarihten sonrasında ses getiren projeleri ile çeşitli stratejilere imza atarak çeşitli başarılar sağlamaya da devam etmektedir.

Tiens Kurucusu ise Li Jinyuan’ dır. Tiens günümüzde çok uluslu bir yapıda olan bir kuruluştur. 190′ dan fazla ülkede faaliyet göstererek çeşitli ortaklıklara sahiptir.

Tiens, toplumdan gelen ve topluma katkıda bulunan bir şirket felsefesi ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alır. Tiens, sosyal yardımlaşmalar ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan bir bağışta bulunmuştur.

Tiens çok seviyeli ve çok uluslu bir network marketing ağına sahip olması ile sağlık ve gıda endüstrisinde geniş alanlara yayılma göstermiştir. Yüzde yüz bitkisel ürünleri ile dünya sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Ayrıca Tiens bünyesinde 17 milyondan fazla distribütör barındıran bir pazarlama şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tiens sistemi ile distribütör ya da satıcı olarak görev yapan kişilerin getirdikleri üye ve sattıkları ürün kadarı ile para kazanmaları ile tanınan bir çalışma şekilleri vardır. Tiens Türkiye’nin de kayıtlı olduğu ve sermayesini katıp network marketin ağına dahil olmuş güvenilir bir mecra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tiens sistemine kayıtlı olmak için ödenen bir giriş ücreti ve birkaç kriter bulunmaktadır. Bu ücret ve kriterleri öğrenebilmek için Tiens firmasının Türkiye distribütörlerinden yardım alabilirsiniz.

Tiens firmasının network marketing ağı milyonlarca kişiye ulaşmış bitkisel sağlıklı gıda, takviye ve diğer sağlık malzemeleri satışı yapan dünyanın en büyük firmalarından biri olmayı başarmıştır. Uzun yıllar sektörde hizmet veren ve ağını her geçen gün genişleten bir Tiens network marketing ağı bulunmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...