Tiens Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Makale içindeki Temel Başlıklar

Tiens Nedir

Son zamanlarda network marketing alanında adı çok sık bir şekilde duyulmaya başlayan Tiens firması dünya çapında çok fazla ülkede yer alarak markalaşma sürecinde emin adımlar atmayı başarmıştır. Bu süreçte de tiens nedir sorusunun cevabı oldukça merak edilen bir konu olur.

Doğrudan satış eğer bir malın ya da hizmetin tüketiciler ile yüz yüze bir biçimde evde, iş yerinde, satış noktası olarak sayılamayacak yerlerde bir satıcı tarafından anlatılarak tanıtımının sağlandığı bir satış yöntemi olarak bilinmektedir. Network marketing ise doğrudan olarak satış tekniğinin mantığına dayanmakta olan bir farklı çeşidi olarak ifade edilebilir.

Tiens Nedir
Tiens Nedir

Gıda takviyesi, sağlık cihazı, cilt bakımı ürünleri, günlük bakım ürünleri gibi biden çok çeşitli ürünler yelpazesine sahip olan Tiens Group yaklaşık olarak 40 milyon aileye yüksek yaşam standartlarında bir kalite sağlarken aynı zamanda da tüm dünyaya sağlık, mutluluk, güzellik ve zenginlik sunmayı hedefler.

Tiens Kime Ait ve Kurucusu Kimdir

Network marketing alanında kariyer hedeflemiş olan ve sektöre yeni girecek olan kişilerin aklındaki bir başka soru ise Tiens Kime Aittir? şeklinde olur.

Tiens, Çin menşeili ve uluslararası alanda faaliyetler göstermekte olan, tanınmış ve de seçkin firmalardan biridir. Dünya çapında birçok şubesi ile çok fazla sayıda insana rahatlıkla ulaşabilmektedir. Uluslar arası pazara 1997 senesinde girmiş olan firma, bu tarihten sonrasında ses getiren projeleri ile çeşitli stratejilere imza atarak çeşitli başarılar sağlamaya da devam etmektedir.

Tiens Kurucusu ise Li Jinyuan’ dır. Tiens günümüzde çok uluslu bir yapıda olan bir kuruluştur. 190′ dan fazla ülkede faaliyet göstererek çeşitli ortaklıklara sahiptir.

Tiens, toplumdan gelen ve topluma katkıda bulunan bir şirket felsefesi ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alır. Tiens, sosyal yardımlaşmalar ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan bir bağışta bulunmuştur.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma