Siberian Wellness Üyelik Ve Kayıt Olma İşlemleri

Siberian Wellness Sibirya kökenli olup ülkemizde de network marketing yapmaktadır. Şirket yabani Sibirya bitkilerinden sağlık ve güzellik ürünleri üretmektedir. Aynı zamanda spor malzemeler de üretmekte ve bir çok ülkede network marketing yapmaktadır.

Kayıt Olmak Ne İşe Yarar

Eğer bu firmanın ürünlerini sürekli kullanan bir müşterisi iseniz kayıt olup alışveriş yapmaya başladığınızda alışverişlerinizden bonus kazanma şansınız vardır.

Kayıt olmanızla birlikte size atanacak olan danışman alışverişleriniz de size yardımcı olacaktır. Öyle ki bu danışman yeni çıkan ürünler ya da daha önce denemediğiniz ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirecektir ve size en uygun ürünleri sunmaya çalışacaktır.

Siberian Wellness Üyelik işlemleri Nasıl Yapılır

Siberian Wellness üyelik açmak için internet sayfalarını ziyaret ederek ayrıcalıklı müşteri ol seçeneğinden gelen üyelik formunu doldurarak üye olabilirler.

Üyelik formunda adınız cinsiyetiniz doğum tarihiniz kimlik bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz istenmektedir. Doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olduktan sonra mesaj göndere basarak üyelik işleminizi yapabilirsiniz. Üyelik formunun altında bulunan iletişim adresinden telefon üzerinden de üyelik alabilirsiniz.

Siberian Wellness Kayıt Olma işlemleri Nelerdir

Siberian Wellness Kayıt Olma işlemlerinden bir tanesi de danışman olarak kayıt olmaktır. Siteye danışman olarak kaydolarak kendi paranızı ve ticaretinizi yapabilirsiniz.

Siteye girerek kayıt işlemlerinden danışman ol seçeneğini seçerek Siberian Wellness temsilcilerinden biri olabilirsiniz. danışman kayıt sayfasında sizden istenen bilgiler adınız yaşadığınız şehir iletişim bilgileriniz ve formun altında bulunan birkaç şartı kabul etmenizle birlikte kayıt olabilirsiniz.

Siberian Wellness 1996 yılında Rusya’da kurulan network marketing firmasıdır. Uzun yıllardır hizmet veren firma, doğrudan satış yöntemi kullanarak distribütörlerle iş birliği yapmaktadır. Bu iş birliğine katılmak isteyenler belirli adımları takip etmelidirler.

İlgili firmanın bünyesine katılmak isteyenler öncelikle firmaya ait internet sitesine giriş yapmalıdırlar. Üye niteliğinde çalışmak için üyelik formu doldurulmalıdır. Bu formda kişisel bilgiler istenir. TC kimlik numarası, adres gibi özel verilerin girilmesi gerekir. Form doldurulduktan sonra alt kısımda bulunan gönder butonuna basılmalıdır. Böylelikle firma ile iletişime geçilmiş olur.

Kişinin iş birliğini engelleyecek herhangi bir problemi yoksa, üyeliği kabul edilir. Üyelik formunun üstünde kişinin elde edeceği kazanç tablosu bulunur. Bu tabloya bakılarak ne kadar gelir sağlanacağı hesaplanabilir.

Siberian Wellness sitesinin ana sayfasında ‘danışman ol’ ve ‘üye ol’ şeklinde iki seçenek vardır. Kişi firmanın marka temsilcilerinden biri olmak istiyorsa, danışman ol seçeneğini tıklamalıdır. Bu bölmede de üyelik formunda istenilen bilgiler yer alır. Gerekli bilgilerin yazılmasının ardından aşağı bölmede kayıt ol butonuna basılmalıdır. Böylece kayıt işlemi gerçekleşmiş olur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...