Siberian Wellness Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Siberian Wellness, 1996 yılında Novosibirsk / Rusya merkezli kurulan, yabancı network marketing firmaları içerisinde bulunan bir uluslar arası bir firmadır. Şirketin kuruluşu; yirmili yaşlarında olan iki genç girişimcinin Rus bilimsel gelişmeleri, tüketim pazarlarına sunmak gayesiyle yola çıkmalarının ardından gerçekleşmiştir.

Siberian Wellness Kurucusu
Siberian Wellness Kurucusu

Siberian Wellness Kurucusu ve Kime Aittir

Bu genç girişimciler: Kurulum Başkanı Tatyana Gorokhovskaya, Bilimsel İnovasyon Merkezi Yönetcisi Yury Gichev‘dir. Şu anda oldukça yaygın olan şirket, dünyada 20’den fazla ülkede temsilci bulmaktadır. Bunun yanında şirket ürünleri 60’tan fazla ülkeye gönderilmektedir.

Ülkelerden bazılarını sıralayacak olursak: Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Kazakistan, Moğolistan, Vietnam, Sırbistan, Azerbaycan, Özbekistan, Meksika, ABD… Ülkeler arasında Türkiye de bulunmaktadır.

Siberian Wellness Nedir
Siberian Wellness Nedir

Siberian Wellness Nedir

Başlangıçta üç adet ürünü olan firma, ithal ürünlerin revaçta olduğu o dönemlerde yerli ürün odaklıydı. 5 sene gibi kısa süre zarfında 368 çeşit ürüne sahip olan firma, cirosunun 50 milyon doların üzerinde olduğunu belirtmiştir. Firma, şu anda takviye edici gıda, cilt bakımı, saç bakımı ve daha birçok kategoriden içerikler sunmaktadır.

Siberian Wellness‘in ilk üretim hattı 1999 yılında çalışmaya başlamıştır. Bilimsel İnovasyon Merkezi 2001 yılında açılmıştır. 2004 senesinde ise uluslararası pazarda ürünlerin artışıyla beraber firmaya talep yükselmiştir. 2007 yılına gelinildiğinde şirkete ait Bilimsel Araştırma Merkezi kurulmuştur. Aynı tarihte şirket ilk patentini almıştır. Ayrıca şirket, Sibirya yabani bitki üzerinde yapılmış olan, patentli ürünü sayesinde uluslararası pazarda da emin adımlar atmaya başlamıştır.

Siberian Wellness, genişleme ivmesini her gelen yıl daha da yükseltmektedir. Şirket ürününün çeşitliliği sürekli farklılaşıp, piyasaya yıllık olarak 25 yeni ürün eklemektedir. Açık ve şeffaflığa son derece önem veren firma, bize nasıl gelirseniz gelin sizi seviyoruz, diye belirtmektedir.

Onlar için her bir birey ve her yeni katılımcı da ayrıca önemlidir. Siberian Wellness‘in kurucuları olan Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev de yaptıkları açıklamalarda sürekli bunu dillendirmektedir. Makalemizi de firmanın güzide alıntısıyla sonlandıralım:

“Doğrudan satış, geleceğin ve sizin geleceğinizin ticareti olduğu konusunda en ufak bir şüphemiz yok, inancımız tam ve bunun için seviniyoruz. Siberian Wellness şirketinin bir parçası olduğunuz için mutluyuz.”

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma