Siberian Wellness Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Siberian Wellness, 1996 yılında Novosibirsk / Rusya merkezli kurulan, yabancı network marketing firmaları içerisinde bulunan bir uluslar arası bir firmadır. Şirketin kuruluşu; yirmili yaşlarında olan iki genç girişimcinin Rus bilimsel gelişmeleri, tüketim pazarlarına sunmak gayesiyle yola çıkmalarının ardından gerçekleşmiştir.

Siberian Wellness Kime Aittir Ve Kurucusu Kimdir

Bu genç girişimciler: Kurulum Başkanı Tatyana Gorokhovskaya, Bilimsel İnovasyon Merkezi Yönetcisi Yury Gichev‘dir. Şu anda oldukça yaygın olan şirket, dünyada 20’den fazla ülkede temsilci bulmaktadır. Bunun yanında şirket ürünleri 60’tan fazla ülkeye gönderilmektedir.

Ülkelerden bazılarını sıralayacak olursak: Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Kazakistan, Moğolistan, Vietnam, Sırbistan, Azerbaycan, Özbekistan, Meksika, ABD… Ülkeler arasında Türkiye de bulunmaktadır.

Siberian Wellness Nedir

Başlangıçta üç adet ürünü olan firma, ithal ürünlerin revaçta olduğu o dönemlerde yerli ürün odaklıydı. 5 sene gibi kısa süre zarfında 368 çeşit ürüne sahip olan firma, cirosunun 50 milyon doların üzerinde olduğunu belirtmiştir. Firma, şu anda takviye edici gıda, cilt bakımı, saç bakımı ve daha birçok kategoriden içerikler sunmaktadır.

Siberian Wellness‘in ilk üretim hattı 1999 yılında çalışmaya başlamıştır. Bilimsel İnovasyon Merkezi 2001 yılında açılmıştır. 2004 senesinde ise uluslararası pazarda ürünlerin artışıyla beraber firmaya talep yükselmiştir. 2007 yılına gelinildiğinde şirkete ait Bilimsel Araştırma Merkezi kurulmuştur. Aynı tarihte şirket ilk patentini almıştır. Ayrıca şirket, Sibirya yabani bitki üzerinde yapılmış olan, patentli ürünü sayesinde uluslararası pazarda da emin adımlar atmaya başlamıştır.

Siberian Wellness, genişleme ivmesini her gelen yıl daha da yükseltmektedir. Şirket ürününün çeşitliliği sürekli farklılaşıp, piyasaya yıllık olarak 25 yeni ürün eklemektedir. Açık ve şeffaflığa son derece önem veren firma, bize nasıl gelirseniz gelin sizi seviyoruz, diye belirtmektedir.

Onlar için her bir birey ve her yeni katılımcı da ayrıca önemlidir. Siberian Wellness‘in kurucuları olan Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev de yaptıkları açıklamalarda sürekli bunu dillendirmektedir. Makalemizi de firmanın güzide alıntısıyla sonlandıralım:

“Doğrudan satış, geleceğin ve sizin geleceğinizin ticareti olduğu konusunda en ufak bir şüphemiz yok, inancımız tam ve bunun için seviniyoruz. Siberian Wellness şirketinin bir parçası olduğunuz için mutluyuz.”

Siberian Wellness Rusya merkezli yabancı network marketing firmalarından biridir. Kurumsal açıdan 1996 yılında faaliyete başlayan firma, çeşitli ürünler ortaya koyar. Ürünlerin doğal kökenli olduğu iddia edilir. Bu iddianın temeli ise kullanılan bitkilere dayanır. Firmanın yararlandığı bitkiler Gornıy Altay ve Baykal’da yetişen otlardır.

Firmanın vizyonu, her kişinin bütçesine uygun ürünler üretmeyi içerir. Bunun mümkün olması için de doğrudan satış yöntemi tercih edilmiştir. Markanın temel ilkeleri pazarlama sisteminin açık ve şeffaf olması üzerine temellenir. Siberian Wellness ile birlikte yol almak isteyenler, kısa zamanda başarı elde edebilirler. Ve bu başarılar kişinin ödül ve destek almasını sağlar.

Kökleri eskiye dayanan firma pek çok ülkede işlev görmektedir. 46 ülkede temsilcilikler bulunmaktadır. Kişilerin daha sağlıklı olmalarını hedefleyen firma, bu bağlamda ürünler meydana getirir. Söz konusu ürünler takviye edici gıda, cilt bakımı, saç bakımı, kozmetik ve ağız bakımıdır.

Siberian Wellness insan sağlığını göz önüne almakla beraber doğayı da ihmal etmemektedir. Doğa ve içinde yaşayan hayvanlar, doğal bitki örtüsü, su kaynakları tahrip edilmemeye özen gösterilir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4.5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...