Santemorr Şikayet Ve Ürün Katalog İçeriği Nedir

Santemorr tamamen organik aktif yaşam ve kozmetik ürünleri üreticisi bir firmadır. Ürünlerini direkt olarak birinci elden aracı kullanmadan tüketiciye ulaştırma hedefi kapsamında network marketing sistemi kullanmaktadır. Santemorr distribütörlüğü alan üyeler her ay düzenli olarak basılan ve aylık kampanyaların yer aldığı santemorr katalog sistemi ile ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştirmektedir.

Santemorr organik ürün çeşitliliği oldukça fazla olan bir üreticidir. Kahve, bitki çayı şampuan, bakım ürünleri ve temizlik ürünleri üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tamamı TSE standartlarında üretilmektedir. Yurt içi ve yurt dışında oldukça fazla kullanıcısı bulunan santemorr network marketing sistemi ile de herkese ek gelir fırsatı sunmaktadır.

Santemorr Kahveleri ve Bitki Çayları Nelerdir

Santemorr özel olarak ithal ettiği dünyanın en iyi kahve çekirdeklerini kullanarak özel tarifleri ile kahve üretimi yapmaktadır. Santemorr kahve tiryakilerinden tam not alan kahve çeşitlerini direkt olarak üyeleri vasıtasıyla üreticiden tüketiciye sunmaktadır. Santemorr tüketiciler için 2 gramlık tek bardaklık poşetlerde clasic kahve, 14 gramlık paketlerde şekersiz sütlü 2 si 1 arada kahve ve şekerli severler için sütlü şekerli 3 ü 1 arada kahve seçeneklerini sunmaktadır.

Santemorr özel detoks çayı ile metabolizmanın hızlanmasına ve yağ yakımına fayda sağlamaktadır. Santemorr bitkisel çayları ile kilo vermeniz hızlanacak vücudunuz zararlı toksinlerden kurtulacaktır.

Santemorr Şampuan ve Diş Macunu

Santemorr kişisel bakım alanında organik şampuan ve diş macunlarını tüketicilerle buluşturmaktadır. Özel formülü ile eşek sütlü şampuan Türkiye ‘de ilk ve tek santemorr tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Özel içeriği ile saç bakımında çığır açan santemorr bakımlı ve hacimli saçlar için tüketicinin yanındadır.

Santemorr kataloğunun bir diğer dikkat çeken ürünü ise tamamen organik diş macunudur. Özel propolis içeren formülü ile her yaştan bireyin kullanımına uygundur.

Santemorr Temizlik Ürünleri Neler

Genel temizlik sıvısı alanında Türkiye ‘de bir numara olma özelliğine sahip santemorr ürünleri ile inatçı lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz. Kendi kullandığınız santemorr ürünlerinin tanıtımını yaparak ek gelirde elde edebilirsiniz.

Santemorr Bakım Ürünleri Hangileri

Kişisel bakım alanında özel krem seçenekleri, temizleme sabunları ile organik güzelliğe kavuşabilirsiniz. Santemorr ürünleri ile cildinizi beslerken gençleşmenize yardımcı olmaktadır.

Santemorr Şikayet Var Mı

Santemorr şikayet oranı neredeyse %0 düzeyinde yer almaktadır. Güvenli ve organik içerikleri ile santemorr tüketicilerin hizmetindedir. Santemorr ürünleri ile ilgili olarak yaşayacağınız her türlü sıkıntı için santemorr şikayet hattına bildirimde bulunabilirsiniz. Santemorr yetkilileri en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...