Santemorr Kazanç Planı Ve Adım Adım Kariyer Basamakları

Santemorr bir network marketing sistemi bulunan organik ürünlerin üretimini ve satışını yapan firmadır. Santemorr kahve, şampuan, diş macunu, temizlik ürünleri, bitkisel çaylar ve bakım ürünleri kategorilerinde ürünlerin üretimini yapmaktadır. Kendi satış ve pazarlama ağını kullanan Santemorr network ile hem kendi ürünlerin satışını artırmakta hem de birçok insana iş imkanı sunmaktadır.

Santemorr Kazanç Planı Detayları Nelerdir

Santemorr kazanç planı ile kariyer basamaklarını tırmandıkça daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Santemorr üyesi olduğunuz zaman yüksek karlılık oranları ile tamamen yerli üretim ve organik ürünleri çevrenize satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca kariyer planları kapsamında kendi ekibinizi oluşturarak sürekli bir pasif gelir sahibi de olabilirsiniz.

Santemorr Kariyer Basamakları Nelerdir

Santemorr faberlik kariyer basamakları ile satış yaptıkça ve kendi ekibinizi kurarak kariyerinizi yükseltebilirsiniz. Santemorr kariyer basamaklarını atladıkça iskonto oranınız artacaktır ve dolayısıyla daha uygun fiyatla ürün almaya başlayabilirsiniz.

Daha çok indirimle alacağınız ürünlerin satış fiyatları sabit olduğu için satış yaptığınızda elinize daha fazla kar geçecektir.

Kariyer basamağı atlamanın bir diğer yolu da kendi pazarlama ekibinizi oluşturmanızdır. Sisteme dahil edeceğiniz her yeni üyenin satışlarından belli bir oranda pay alırsınız bu sebeple de her yeni üye size ekstra gelir kazandırmaktadır. Ayrıca bir elin nesi var iki elin sesi var atasözü uyarınca daha fazla kişi ile daha fazla satış yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Santemorr Ne Kadar Kazandırır

Santemorr ile kazanacağınız tutarlar sizin satış gücünüze ve çalışma temponuza göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak sıcak satışlardan %25 oranında kar elde edersiniz. Ekibinizin yaptığı satışlardan da birinci basamak ikinci basamak için %5 gibi bir pasif gelir elde edersiniz. Tamamen organik ve sağlığa yararlı aktif yaşam ürünlerinden oluşan santemorr ürün skalası kendi kendini satma potansiyeline sahiptir.

1
2
Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


CAPTCHA Image
Reload Image

İş Ortağım Olmaya Ne Dersin?

error: Kopyalama Engeli. Emeğe saygılı olalım...