Piaff Networking Nedir, Katalog, Giriş ve Yorumlar Burada

Piaff Networking giriş, Türkiye merkezli bir network marketing şirketidir. 2011 yılında yayınladığı ilk katalog ile dikkatleri üzerine çeken ve beğeni kazanan şirket, ağ pazarlama sektöründe hızlı bir şekilde büyümekte ve doğrudan satış kanalında yüz binin üzerinde kayıtlı temsilcileri ile moda ve hazır giyim sektöründe öncü olmayı amaçlamaktadır. Eğer network marketing nedir sorusunu soruyorsanız buradan temel bilgileri alabilirsiniz.

Network marketing şirketleri içerisinde ki firma, ciddi kazançlar vaat eden, kişinin verdiği emeğin karşılığına gerçek anlamda ulaşabileceği, alışılan kazanma modellerinden farklı bir sisteme sahip olan etkili bir doğrudan satış yöntemidir. Piaff Networking yorumlar kontrol edildiğinde göze çarpan ve kalıcı yorumlar olmadığı görülmektedir.

Piaff Networking Nedir

Başarılı yerli network marketing firmaları arasında adı sıklıkla duyulan Piaff Networking için piaff networking nedir sorusunun cevabı bu sektöre ilgi duyanlar tarafından internet üzerinden araştırılmaktadır.

Piaff Networking, güncel modanın Türkiye merkezli olarak üreticisi ve uygulayanı olan tanınan Anıl İç Giyim markasıdır. Dünya çapında ismini duyuran Anıl İç Giyim, Piaff Networking ismi ile doğrudan satış sektöründe etkili iş olanakları sunmaktadır. Bu bakımdan sektöre yön veren firmalardan biridir.

Piaff Networking Nerede Kim Kurdu

Network marketing alanında tanınan piaff networking nerede kim kurdu konuları da merak ediliyor. Anıl İç Giyim, iş hayatına 1980 senesinde İstanbul Yeşildirek‘te küçük bir konfeksiyon atölyesi ile başlamıştır.

Kısa zamanda büyük ilerlemeler kaydeden firma, günümüzde biri İstanbul’un Avcılar ilçesinde, biri Yalova ilinin Kocadere ilçesinde, diğer ise Konya ilinin Karapınar ilçesinde olmak üzere üç tane fabrikada üretim yapmaktadır. Toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip bu fabrikalarda yaklaşık 250 kişiye de istihdam imkanı sunarak ülke ekonomisine de olumlu yönde katkıda bulunuyor.

Anıl İç Giyim, tüm alt markaları ile birlikte geniş çaplı bir coğrafyaya hizmet etmektedir. Firma, yirmi beş farklı ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Bu ülkeler arasında;

 1. İran
 2. Mısır
 3. Irak
 4. Cezayir
 5. Azerbaycan
 6. Tunus
 7. Fas
 8. Birleşik Arap Emirlikleri
 9. Katar
 10. Kuveyt
 11. Suudi Arabistan
 12. Rusya
 13. Ukrayna
 14. Yunanistan
 15. Türkmenistan
 16. Özbekistan
 17. Kazakistan yer almaktadır.

İhracat yapılan ülkelere yeni ülkelerde eklenmektedir.

Piaff Networking Ürünleri ve Kullananlar Kimlerdir

Piaff Networking, faaliyet gösterdiği sektörde dünyanın en güçlü üretim ve tasarım şirketlerinden biri olarak yüksek kalite taşıyan üretim ve tasarımlarına uzman ve yetenekli kadrosu ile devam etmektedir.

Piaff Networking ürünlerini tercih edenler yani piaff networking kullananlar, genel olarak firmanın ürünlerinden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Ürün yelpazesinin çeşitliliği de piaff networking ürünleri seçiminde etkili olan kriterlerin başında kalite kriterinden sonra gelmektedir.

Piaff Networking firması, yüksek kaliteli tasarımlar ve ürünler üretmeyi hizmet anlayışlarının önemli bir parçası olarak benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak da firmanın çalışma prensipleri arasında yer alır. Firma, profesyonel çalışanları ile geniş bir kadroya sahiptir. Piaff Networking, erkek, bayan iç-dış giyim, hamilelere özgü ürünler, ev yaşam ürünleri, çeyiz takımı, kozmetik ve takı kategorileri gibi bir çok alanda ürün satışını gerçekleştirmektedir.

Piaff networking online katalog içerisinde en çok dikkat çeken ve satılan gruplar ise piaff networking pijama takımları ve piaff networking mutfak gereçleri olarak göze çarpıyor.

Piaff Networking ürün kategorileri ve içerikleri;

 1. Bayan: Bayan atlet, sütyen, sütyen takımı, hamile ve lohusa takımları, jartiyer, bayan külot, tayt, korse, jüpon, kombinezon, dikişsiz pijamalar, gecelik, ev giyim, bayan çorap, termal-Outdoor, iç giyim aksesuar, spor giyim.
 2. Erkek: Erkek çorap, erkek slip, erkek atlet, erkek pijama, erkek boxer, erkek ev giyim, erkek termal-outdoor. baba-oğul giyim.
 3. Anne-Çocuk: Kız çocuk ev giyim, kız çocuk çorap, erkek çocuk ev giyim, bebek giyim, anne-kız, kız çocuk iç giyim, erkek çocuk iç giyim.
 4. Büyük Beden: Toparlayıcı sütyen, taytlar, fantezi, bluz, pijamalar, külot, atlet, sütyen takımı
 5. Çeyiz: Çeyizlik gelin setleri, çeyizlik damat setleri
 6. Fantezi: Vücut çorabı, fantezi iç giyim, fantezi takımlar.
 7. Ev Yaşam: Mutfak, ev gereçleri, banyo, çantalar, yatak odası, ev temizlik
 8. Kozmetik
 9. Takı: Bijuteri, gümüş.

Piaff Networking Kazanç Planı Nedir

Network marketing sektöründe kariyer hedefleyen kişiler tarafından piaff networking kazanç planı öğrenilmek istenen konu başlıklarından biri. Piaff Network firması, temsilcilerine kariyer, iş, kazanç ve eğitim olanakları sunarak onların hedeflerine ulaşmalarında aracı olmaktadır. İnsan hayatındaki değişiklikten başlayarak sosyal istihdama ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmayı amaçlamaktadır.

Piaff networking sistemi ile ulaşılan ilk kariyer basamağı asistanlıktır. Kişi çalışkanlığı ve yetenekleri ile sistem içinde hızlı bir ilerleme kaydederek üst kariyer basamaklarına ulaşabilir. Asistan kazancı, aldığı ürünlerde %30-40 satış karı, 90-TL kariyer yükseltme bonusu, kampanyalı ürünlerde ise ekstra bir kazanım vardır.

Danışman kazancı, aldığı ürünlerde %30-40 satış karı, kampanyalı ürünlerde ise ekstra kazanım mevcuttur. Ekip cirosu 6.000-TL üzeri kişiler. Uzman kişiler, ekip cirosu 9.000-TL üzeri olan kişilerdir. Aldığı ürünlerde %30-40 satış karıyla beş kademede alt ekibinden prim kazanımı vardır.

Takım öncüsü kişiler, ekip cirosu 12.000-TL ve üzeri olan kişilerdir. Aldığı ürünlerden %30-40 satış karı, beş kademede alt ekibinden prim kazanımı ve 240-TL kariyer bonusu kazanımı mevcuttur. Takım öncüsünün kazancı bu kazanımlar ile birlikte değerlendirilmelidir. Lider, birinci seviyeden iki takım öncüsü çıkaran kişilerdir. 2.400-TL yan kol cirosu mevcuttur. Aldığı ürünlerden %30-40 satış karı bulunur.

Piaff Networking Güvenilir mi

Piaff Networking, Anıl İç Giyim gibi dünya çapında tanınan birçok ülkeye yıllardır ihracat yapan bir firmanın markasıdır. Bağlı olduğu kuruluşun deneyimi, bilgisi, tanınırlığı da göz önüne alındığında piaff networking güvenilir mi? sorusuna verilecek cevap Piaff Networking‘in uzman ekibi ile kaliteli ürünler üreten ve satan bir firma olarak güvenilir olduğudur.

Güvenilirlik, firmanın sektörde uzun yıllardır kalıcı ve öncü olma hedeflerine ulaşması için taşıdığı ve her zaman da taşıması gereken bir özelliktir. Firmada, üye ve müşterilerinin güvenini korumak adına bu hususa dikkat etmektedir.

Piaff Networking Şikayet Var Mı

Networking firmaları, üye ve müşterilerinin zaman zaman çeşitli şikayetleri ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu şikayet havuzu içinde piaff networking şikayetleri olarak göze çarpanlar ise teslimatın gecikmesi, müşteri hizmetlerine yapılan ürün şikayetleri, siparişlerin zamanında gelmemesi, ürün değişiminin yapılmaması, hediye ürün ve paketleme konularında karşılaşılan sorunlar, telefon, iletişim kaynaklı oluşan problemler, yoğun bir şekilde sms gönderimi, katalog iletiminde yaşanan sıkıntılar olarak sayılabilir. Bu şikayetlere üyelik işlemlerine ilişkin olanlarda eklenebilir.

Piaff Networking Dolandırıcılığı Yapıyor Mu

Piaff networking de diğer network marketing kuruluşlarının yaşadığı bazı dolandırıcılık olayları ile karşılaşabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi paralelinde bilişim suçlarında da gözle görülür bir artış görülmektedir. Sitenin resmi sitesi yerine piaff networking adı kullanılarak sahte hesaplar ve siteler açılabilmekte ve firmanın müşterileri ve üyeleri bu siteler çekilmeye çalışılabilmektedir.

Bu şekilde bir piaff networking dolandırıcılığı mağduru olmamak adına üyelerin ve müşterilerin mutlaka firmanın resmi sitesi üzerinden işlem yapmaları ve yetkili temsilciler ile iletişim kurmaya dikkat etmeleri gerekir.

Piaff Networking Üye ve Kayıt Olma

Piaff network marketing firmasına üye olmak için öncelikle firmanın resmi web sitesine giriş yaparak üye ol kısmına geçiş yapmalıdır.

Piaff Networking firmasına üye olmak son derece kolay ve ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Sitede yer alan üye ol sekmesinden boşluk bırakılan alanların doğru bir şekilde doldurulması ile üyelik işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında katalog ile satışa başlanır. İlk satışın gerçekleşmesi akabinde üyeler için artık kazanç kapıları açılmış olur.

Kişinin yeni bir işe girişmeye kalkışmasına ve çevresini genişletmesine network kurmak denilmektedir. Network bir nevi atılan adımlara tekabül etmektedir. Kişi attığı adımlara sayesinde geniş kitlelere seslenebilmekte ve onlarla iletişim kurabilmektedir. Networking iş hayatında yer alan bireylerin karşılıklı kurduğu ilişkileri temsil etmektedir. Bireyin kendi işine uygun bir çevre edinmesi ve bu doğrultuda ilişkiler kurması networking kapsamındadır.

Sosyal çevre edinmek ve bu çevreyi olabildiğince genişletmek oldukça önem taşımaktadır. Çünkü söz konusu çevre zamanla potansiyel müşterilere dönüşebilmektedir. Networking olarak yapılmaya çalışılan pek çok iş bulunmaktadır. Piaff networking bu bağlamda karşımıza çıkmaktadır.

Piaff networking internet sayfasında birçok ürün kategorisi yer almaktadır. Bu ürünlerden öne çıkanlar ise iç giyim olmaktadır. İç giyim haricinde kozmetik, ev eşyaları, aksesuar gibi ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca sitede kampanya ve fırsatlar kategorileri de vardır. Özellikle kadın adlı kategoride pek çok ürün çeşidine rastlamak mümkündür.

İlgili siteye üye olarak alışverişler rahat bir biçimde yapılabilmektedir. Alışveriş sonunda kapıda ödeme seçeneği ile müşteriye kolaylık sağlanmaktadır. Sitenin sıkça sorulan sorular bölümünden Piaff networking hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...