Parvega Kazanç Planı, Kariyerler Ve Para Kazanma Yolları Hakkında

Parvega şirketi yerli network marketing şirketlerinden biridir. Oldukça kaliteli ve doğal ürünler piyasaya sürmektedir. Parvega şirketi çalışma alanını çoğaltmak, ürün satışı arttırmak ve farklı kitlelere de ulaşabilmek için müşterilerine distribütör olma seçeneği sunmaktadır.

Severek kullandığınız bir ürünse satışını yapmak oldukça kolay olacaktır. Daha önce kullanmadığınız bir ürünse bile Parvega şirketinden ulaşabileceğiniz bilgilerle kolayca satışı yapabilirsiniz. Hem onlar kazanırken hem de sizler kazanabilirsiniz.

Parvega Kazanç Planı
Parvega Kazanç Planı

Parvega Kazanç Planı

Parvega şirketinin sizlere sunmuş olduğu parvega kazanç planı 4 çeşitten oluşmaktadır. Seçeceğiniz pakete göre ve yapacağınız satışlara göre sizlere farklı bonuslar vermektedir. Her aldığınız paketin bir puanı ve her satacağınız ürürnün kendince bir puanı bulunmaktadır. Alacağınız paketler sizlere %30 indirimli olarak sunulmaktadır. Şirkete kendi adınızla bir insanı kayıt ettirdiğinizde bundan da prim alabiliyorsunuz.

Parvega şirketi kendileri için çalışan herkese bolca promosyon ve prim sunmaktadır. Firmadan alacağınız ürünler size zaten indirimle gelmesiyle birlikte yapacağınız satışlarla bonuslar da elde edeceksiniz. Parvega şirketi ürünlerini satan insanlar için 1 aktif gelir ve 5 pasif gelir sunmaktadır.

Aktif geliri siz ürünleri satarak elde ederken parvega satıcılarına dünya geliri bonusu, sponsor teşvik primi, koçluk geliri, binary geliri ve kopyalama geliri sunmaktadır. Herkesin kazanmasını sağlayan bir şirkettir.

Parvega Kariyer Basamakları
Parvega Kariyer Basamakları

Parvega Kariyer Basamakları

Az bir bütçeyle girebileceğiniz bu işte gelirinizi zamanla katlayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Her bütçeye göre paketleri bulunmaktadır. Parvega kariyer basamakları şu şekildedir ilk adım, girişimci adımı, hikaye adımı ve liderlik adımı olarak ayrılmışlardır. Kendinize en uygun seçeneği seçerek işe başlayabilirsiniz. Kendinizi denemek için ilk adım paketiyle başlayıp en üst basamağa kadar çıkabilirsiniz.

Parvega Distribütör Kaydı

Parvega internet sayfasına giderek sağ üstte bulunan distribütör kayıt seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza kayıt formu çıkacaktır. Bu formda sizden istenen adınız, soyadınız cinsiyetiniz ve bazı kimlik bilgileriniz sorulmaktadır. Bu soruları doğru girip iletişim bilgilerinizi doldurmalısınız.

Formun altında sizlere gizlilik sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve satış ve iade koşullarını okuyup onaylamanız istenmektedir. Bu belgeleri güzelce okuyarak size uygunsa kabul etmeli ve üyeliğinizi tamamlamalısınız.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma