Parvega Kazanç Planı, Kariyerler Ve Para Kazanma Yolları Hakkında

Parvega şirketi yerli network marketing şirketlerinden biridir. Oldukça kaliteli ve doğal ürünler piyasaya sürmektedir. Parvega şirketi çalışma alanını çoğaltmak, ürün satışı arttırmak ve farklı kitlelere de ulaşabilmek için müşterilerine distribütör olma seçeneği sunmaktadır.

Severek kullandığınız bir ürünse satışını yapmak oldukça kolay olacaktır. Daha önce kullanmadığınız bir ürünse bile Parvega şirketinden ulaşabileceğiniz bilgilerle kolayca satışı yapabilirsiniz. Hem onlar kazanırken hem de sizler kazanabilirsiniz.

Parvega Kazanç Planı

Parvega şirketinin sizlere sunmuş olduğu parvega kazanç planı 4 çeşitten oluşmaktadır. Seçeceğiniz pakete göre ve yapacağınız satışlara göre sizlere farklı bonuslar vermektedir. Her aldığınız paketin bir puanı ve her satacağınız ürürnün kendince bir puanı bulunmaktadır. Alacağınız paketler sizlere %30 indirimli olarak sunulmaktadır. Şirkete kendi adınızla bir insanı kayıt ettirdiğinizde bundan da prim alabiliyorsunuz.

Parvega şirketi kendileri için çalışan herkese bolca promosyon ve prim sunmaktadır. Firmadan alacağınız ürünler size zaten indirimle gelmesiyle birlikte yapacağınız satışlarla bonuslar da elde edeceksiniz. Parvega şirketi ürünlerini satan insanlar için 1 aktif gelir ve 5 pasif gelir sunmaktadır.

Aktif geliri siz ürünleri satarak elde ederken parvega satıcılarına dünya geliri bonusu, sponsor teşvik primi, koçluk geliri, binary geliri ve kopyalama geliri sunmaktadır. Herkesin kazanmasını sağlayan bir şirkettir.

Parvega Kariyer Basamakları

Az bir bütçeyle girebileceğiniz bu işte gelirinizi zamanla katlayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Her bütçeye göre paketleri bulunmaktadır. Parvega kariyer basamakları şu şekildedir ilk adım, girişimci adımı, hikaye adımı ve liderlik adımı olarak ayrılmışlardır. Kendinize en uygun seçeneği seçerek işe başlayabilirsiniz. Kendinizi denemek için ilk adım paketiyle başlayıp en üst basamağa kadar çıkabilirsiniz.

Parvega Distribütör Kaydı

Parvega internet sayfasına giderek sağ üstte bulunan distribütör kayıt seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza kayıt formu çıkacaktır. Bu formda sizden istenen adınız, soyadınız cinsiyetiniz ve bazı kimlik bilgileriniz sorulmaktadır. Bu soruları doğru girip iletişim bilgilerinizi doldurmalısınız.

Formun altında sizlere gizlilik sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve satış ve iade koşullarını okuyup onaylamanız istenmektedir. Bu belgeleri güzelce okuyarak size uygunsa kabul etmeli ve üyeliğinizi tamamlamalısınız.

Parvega kazanç sistemi dört aşamadan oluşmaktadır. Her uygulanan aşamadan farklı kazançlar elde edilmektedir. Kazanç aşamaları şu şekildedir.

Birinci aşama, ilk kayıt olduktan sonra ilk adım aşaması olan sistemde 290 TL tutarında satış gerçekleşince elli TL ekstra ödül olarak verilmektedir. Bu aşamada her üründen yüzde otuz kar edilmektedir.

İkinci aşamada, girişimci adını verdikleri ikinci aşamada ise 590 TL tutarında satış yapıldığında ayrıca yüz TL de ödül olarak verilmektedir. Ayrıca bu aşamada da her üründen yüzde otuz kar edilmektedir.

Üçüncü aşama, ilk adım ve girişimci aşamasını geçtikten sonra hikaye adımı aşamasına ulaşılmaktadır. Bu aşamada 1.490 TL satış yapıldığında bu satışa dahil şirket size ödül olarak 250 TL vermektedir. Ayrıca satılan her üründen yüzde otuz kar edilmektedir.

Dördüncü aşama, son aşama dördüncü aşamayı da gerçekleştirdiğiniz zaman liderlik adımını atmış olursunuz. Bu aşamada ise 2.990 TL satış yapıldığı zaman yapılan satışa ek olarak 500 TL daha hediye olarak verilmektedir. Ayrıca bu aşamada da satılan her üründen yüzde otuz kar edilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...