Onnowell Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir Sorularının Cevapları

Yerli network marketing firmaları , yabancı network marketing firmaları kadar artık gelişmiş ve çoğalmıştır. Çünkü network marketing sektörü hızla gelişmiş ve hala gelişmekte olan bir sektördür. Sektör insanlara yeterli ve yararlı seviyede olabilmek ve bu oluşu kalıcı halde tutabilmek amacıyla ihtiyaç dahilinde firmalarını arttırmıştır.

Artık Türkiye’de ve dünyada çok sayıda yerli network marketing firması bulunmaktadır. Onnowell firması da bu aileye katılan yerli network marketing firmaları arasındadır.

Makale içi Navigasyon...

Onnowell Nedir

Onnowell yerli network marketing firmaları arasında kendine yer edinmiş bir firmadır. Sağlıklı yaşam alanında hizmeti kendine amaç edinmiştir. Her insana fayda sağlayan ürünleriyle yaratıcılığını kendisi geliştirmiştir.

Onnowell firması hayatın amaçlı, keyifli, eğlenceli, uzun, sağlıklı, enerjik ve insanın ruhuyla bedeni arasındaki dengeyi sağlamak ve barış içinde yürütmek nefes almanın güzelliğini insana sunan yaşam biçimi amacını gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Firmanın ürün içeriği takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünlerinin tamamı, kozmetik ürünleri ve kahve içerikli ezber olan içeceklerden oluşmaktadır. Bütün bu cümleler sanırım geniş bir yer kaplasa da kafalardaki onnowell nedir sorusunun cevabını yeterince oluşturmuştur.

Onnowell Kime Aittir

Bu kadar geniş bir içeriğe ve kaliteli ürünlere sahip onnowell firmasının  onnowell kime aittir, onnowell kurucusu kimdir sorularının merak konusu olmasına sebep olmuştur.

Başarı odaklı çalışan network marketing yerli firması olan bu firma Denizli’de kurulmuştur temelleri burada atılsa da tüm dünyaya ulaşmayı hedefleyerek her bölge ve yere siparişlerini göndermektedir.

Cihangir Osman Çakıcı Uludağ üniversitesi bilgisayar programlama bölümü eğitimi almış olan daha sonrasında da sağlıklı yaşam alanında görev alan gıda ve kozmetik şirketi onnowell kurucusu ve sahibidir.

Kahve severler bilirler ki her yerde kahve içilmez. Türk kahvesi sevenler, dünya kahveleri sevenler tercihe ve damak zevkine göre aslında genelleme içerisine giren fakat lezzetiyle bu genellemelerde fark yaratan firmanın kahve çeşitleri arasında king black coffee, 2 si bir arada, black coffee, coffee latte ve coffe mocha gibi tüm dünyada çok tüketilen kahve içerikli içecekleri mevcuttur.

İnsanlara kaliteli hizmet sunan bu firma değerleri olan bir firma olup bunun doğrultusunda da içerikte yer verdiği her ürününün sağlık çerçevesi altında sertifikaları bulunmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...