Onnowell Kazanç Planı, Kariyerleri Nelerdir Kaç Para Kazandırır

Modern yaşam düzeninde insanların sağlıklı beslenme kurallarına uymaları oldukça zordur. Bireysel olarak sağlıklı beslenme konusunda bilinçli ve duyarlı olanlar dahi gerçekten organik ürünlere ulaşmakta zorlanıyor. Hayvansal ve bitkisel gıdalar da kimyasal ilaçlar nedeniyle kendi özlerini kaybetmiş durumdadır.

Yiyecek ve içeceklerle ihtiyaçları olan mineral ve vitaminleri karşılayamayan insanlık için Onnowell firması tarafından takviye gıdalar üretiliyor.

Onnowell Firması Denizli merkezli yerli bir kuruluş olsa da yurt dışı pazarlara açılmıştır ve satış ağını genişletme hedefindedir. Ürünlerinin satışı da 21. Yüzyılın ticaret sistemi olan network marketing sistemi ile yapılmaktadır. Dünya genelinde satış yapan kar ortaklarının her biri eşit fırsatlarla kazanç sağlama imkanı bulur.

Firmanın ürün çeşitleri günümüzde bitkisel içerikli takviye edici gıdalar, kahveler, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri olarak gruplandırılır. Zaman geçtikçe ürün yelpazesine yenileri eklenmektedir.

Onnowell Kazanç Planı
Onnowell Kazanç Planı

Onnowell Kazanç Planı

Onnowell Şirketi çalışanlarının ve distribütörlerinin haklarına karşı maksimum saygı gösterir. Distribütörlerin kazanç planları binary ve unilevel adlı iki sistemin birleştirilmesi ve firmaya uyarlanması ile oluşturulmuştur.

Şirketin kazanç sisteminin esası primlerdir. Satışı yapılan ürünlerin miktarına ve değerine göre distribütörler primler kazanır. Bu sistemde bütün temsilciler eşit koşullardadır. Eforları güvenli ve adaletli bir sistemle ölçülür.

Firmanın sistemine girilen satış bilgilerine göre sistem otomatik olarak primleri hesaplar. Distribütörler de isterlerse kendilerine özel açılan sayfalardaki back office sekmesinden prim kazançlarını kontrol ve takip edebilir.

Onnowell Kariyer Basamakları

Onnowell kazanç sisteminde her distribütöre eşit imkan sağlanır. Herkes kendi emeğine ve başarısına göre adaletli şekilde kariyer basamaklarında yükselebilir.

Onnowell’de kariyer yapmak için öncelikle sisteme kayıtlı bir bayi olmak gerekir. Şirketin web sitesinden pratik adımlarla basit şekilde üye kaydı oluşturulabilir. Müşteri olarak ya da bayi olarak kayıt yapılabilir. Kariyer yapmak için bayilik seçeneğini seçmek gerekecektir.

Yeni üye olan bayilere Onnowell yetkileri tarafından işin incelikleri ve ilerleme imkanları anlatılır. Gereği halinde bayilere iş ortamı oluşturulması için yardımcı da olunur. Bayilerin isteklerine göre bir yol haritası oluşturulur ve her aşamada destek verilir.

Web sitesinden takip edilebilecek fırsatlarla onnowell club üyelerine birçok CIXCARD avantajı da sunulmaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma