Onnowell Kazanç Planı, Kariyerleri Nelerdir Kaç Para Kazandırır

Modern yaşam düzeninde insanların sağlıklı beslenme kurallarına uymaları oldukça zordur. Bireysel olarak sağlıklı beslenme konusunda bilinçli ve duyarlı olanlar dahi gerçekten organik ürünlere ulaşmakta zorlanıyor. Hayvansal ve bitkisel gıdalar da kimyasal ilaçlar nedeniyle kendi özlerini kaybetmiş durumdadır.

Yiyecek ve içeceklerle ihtiyaçları olan mineral ve vitaminleri karşılayamayan insanlık için Onnowell firması tarafından takviye gıdalar üretiliyor.

Onnowell Firması Denizli merkezli yerli bir kuruluş olsa da yurt dışı pazarlara açılmıştır ve satış ağını genişletme hedefindedir. Ürünlerinin satışı da 21. Yüzyılın ticaret sistemi olan network marketing sistemi ile yapılmaktadır. Dünya genelinde satış yapan kar ortaklarının her biri eşit fırsatlarla kazanç sağlama imkanı bulur.

Firmanın ürün çeşitleri günümüzde bitkisel içerikli takviye edici gıdalar, kahveler, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri olarak gruplandırılır. Zaman geçtikçe ürün yelpazesine yenileri eklenmektedir.

Onnowell Kazanç Planı Nasıldır

Onnowell Şirketi çalışanlarının ve distribütörlerinin haklarına karşı maksimum saygı gösterir. Distribütörlerin kazanç planları binary ve unilevel adlı iki sistemin birleştirilmesi ve firmaya uyarlanması ile oluşturulmuştur.

Şirketin kazanç sisteminin esası primlerdir. Satışı yapılan ürünlerin miktarına ve değerine göre distribütörler primler kazanır. Bu sistemde bütün temsilciler eşit koşullardadır. Eforları güvenli ve adaletli bir sistemle ölçülür.

Firmanın sistemine girilen satış bilgilerine göre sistem otomatik olarak primleri hesaplar. Distribütörler de isterlerse kendilerine özel açılan sayfalardaki back office sekmesinden prim kazançlarını kontrol ve takip edebilir.

Onnowell Kariyer Basamakları Nelerdir

Onnowell kazanç sisteminde her distribütöre eşit imkan sağlanır. Herkes kendi emeğine ve başarısına göre adaletli şekilde kariyer basamaklarında yükselebilir.

Onnowell’de kariyer yapmak için öncelikle sisteme kayıtlı bir bayi olmak gerekir. Şirketin web sitesinden pratik adımlarla basit şekilde üye kaydı oluşturulabilir. Müşteri olarak ya da bayi olarak kayıt yapılabilir. Kariyer yapmak için bayilik seçeneğini seçmek gerekecektir.

Yeni üye olan bayilere Onnowell yetkileri tarafından işin incelikleri ve ilerleme imkanları anlatılır. Gereği halinde bayilere iş ortamı oluşturulması için yardımcı da olunur. Bayilerin isteklerine göre bir yol haritası oluşturulur ve her aşamada destek verilir. Web sitesinden takip edilebilecek fırsatlarla onnowell club üyelerine birçok CIXCARD avantajı da sunulmaktadır.

Onnowell kazanç planı kariyeri distribütörlerin üyelikleri süresince edindikleri yol haritaları ve yetkililerden aldıkları yardımları kullanarak gelişmektedir. Onnowell yetkililerince verilen bilgilendirme çalışmaları ve bayiliklerin çabaları ile geniş bir network ağı kurulmuş olur.

Bu sayede müşterilerin ihtiyaçları gelişen network sistemleri ile hızlıca karşılanmış olmaktadır. Bayilerinde primleri sağladıkları efor ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir Sonuç olarak Onnowell kazanç planının sunduğu avantajlar şöyle sıralanabilir:

  1. Kişilerin alacakları primleri çalışmaları ve çabaları doğrultusunda artar.
  2. Müşteriler için birbiri ile bağlantılı ürün ağı oluşturulur.
  3. Kariyer basamaklarının çıkış hızı sizin ile doğrudan ilişkilidir.
  4. Kariyeriniz oluşurken yardım alabileceğiniz yetkili birim ve kişiler bulunmaktadır.
  5. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda iletişime geçip hızlı bir şekilde çözüm üretilir.
  6. Bayi istekleri ve planları göz önünde bulundurularak takip edilecek yol ve çözümler aranır.

Kişilerin eşit haklara ve koşullara sahip olması güvenli bir ortam yaratılmasına sağlar ve bayilikler network marketing sisteminin içinde serbestçe çalışabilirler. Onnowell kazanç planı aynı zamanda distribütör firmaların ve bayilikler arasında köprü durumunda olduğundan boşluklu yapı oluşumu engellenir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...