Naturalis Global Kazanç Planı ve Kariyer Basamakları Kaç Para Kazandırır

Naturalis Global, Bursa’da kurulmuş yerli kaynaklı ve uluslararası düzeyde çalışan Network Marketing şirketlerinden biridir. Şirket, insan sağlığına faydalı ürünlerin kalabalık ekipler tarafından pazarlanması için kurulmuş olan sistemin ifadesi olarak “sağlıklı kazanç” sloganını kullanır.

Naturalis Global ürünlerinin tamamı tabiatta var olan bitkilerden elde edilen sağlığa faydalı içeriklerden oluşur. Hiç bir üründe kimyasal içerik kullanılmamıştır. Bu özellikleri ile Naturalis Global ürünleri doğal hayata, organik beslenmeye davet niteliğindedir. Ürünlerin her biri için yıllarca süren uzun ve etkili testler yapılmıştır. Tüm testlerden 0 başarılı sonuçlar alındıktan sonra piyasaya sürülmüştür.

Naturalis Global Kazanç Planı Nedir

Naturalis Global , temsilci ve distribütörler tarafından pazarlama yapma yöntemini seçmiştir. Bu yöntem sayesinde ülkemizdeki birçok kişi ürün satışı yaparak kazanç elde etmekte ya da kendisi ve sevdikleri için ürünler alarak karlı alışveriş yapma imkanı bulmaktadır.

Naturalis Global ile çalışan kişiler için hazırlanmış farklı kazanç planları bulunur. En önemli iki yöntem, satışlardan elde edilen satış karları ve sisteme yeni üye kayıt etme halinde elde edilen gelirlerdir.

Ayrıca temsilciler yaptıkları satış ve üye kayıtlarının miktarlarına göre farklı seviyelerde yer alabilir. Seviyeler yükseldikçe elde edilen kazanç miktarları da artar. Ayrıca seviye özelliklerine göre temsilcilere bonuslar verilir. Bu bonuslar da önemli bir gelir kalemi olarak karşımıza çıkar.

Naturalis Global Kariyer Basamakları Nelerdir

Naturalis Global satış sisteminde yukarıda bahsedildiği üzere distribütörlerin yaptığı satış miktarlarına göre dahil oldukları kariyer basamakları bulunur. Naturalis Global ürünlerinin ilk olarak satın alınmasıyla bir kar ortaklığı başlar ve bayilik sıfatı kazanılır.

Şirketten satın alınan ürün miktarlarına göre temsilcilerin hangi kariyer basamağında olduğu belirlenir. Sadece satış yapmak ya da ekip kurmak tamamen distribütörlerin tercihidir. Sistem içinde perakende geliri, tanıştırma bonusu, eşleştirme geliri, performans komisyonu, elmas havuzu, araç promosyonu gibi gelir kalemleri bulunur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4.5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
1 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...