Naturalis Global Giriş Paketleri ve Ürün Fiyatları Kaç Lira

Her geçen yıl insanların sağlıklı yaşam bilincinde yükseliş olması, sağlıklı ürün takviyelerinin üretilmesi yönünde gelişmelere zemin hazırlıyor.

2015 Yılında kurulan naturalis Global, sağlıklı yaşam konusunda insanlara ulaşmaya, iyi ve kaliteli bir yaşam sürülmesi için hizmet vermeyi hedefliyor. Bir taraftan firmanın, çalışanların ve ekip arkadaşlarının yüksek kazanç elde etmesi hedeflenirken bir taraftan da ürün kullanıcılarının sağlıklarında iyileşme sağlanması gözetilir.

Naturalis Global Bursa merkezli yerli bir kuruluştur. Ürünlerin tamamı bitkisel içeriklidir. Kimyasal ürünler olmadığı için sağlığa zararı söz konusu değildir.

Naturalis Global Giriş Paketleri Neler

Naturalis Global ürünleri başlıca üç kategoride incelenebilir. Bu kategoriler;

  1. Bedensel sağlık için üretilen ürünler,
  2. Kişisel bakım ve güzellik için üretilen ürünler,
  3. Günlük kullanım için sağlık ürünleri olarak üçe ayrılır.

Kategoriler biraz daha ayrıntılı incelenecek olursa; Bedensel sağlık için üretilen ürünler içinde günlük vitamin, mineral ve lif alımını sağlayan sıvı ekstrakt, kasların gevşemesini sağlayan OMIX masaj yağı, hastalıklı dokuların hızlı iyileşmesini sağlayan sıvı propolis gibi ürünler yer alır.

Kişisel bakım ve güzellik için üretilenler vücudun çeşitli bölgelerinin sağlığı için geliştirilmiş şampuan, krem, serum, tonik, losyon gibi ürünlerdir. Günlük kullanım için üretilen sağlık ürünleri ise sağlıklı şekilde zinde kalmayı sağlayan kahve türleridir.

Naturalis Global Ürünlerin Fiyatları Kaç TL

Naturalis global ürünlerinin satışları temsilciler tarafından yapılabilir. Bu işi yapmak isteyen kişiler web sitesinden başvuru yaparak ya da başka bir temsilci tarafından kayda alınabilir. Yapılan değerlendirmelerden sonra üyelik işlemleri onaylanırsa bir eğitim alınır ve satış yapmaya başlanabilir.

Naturalis Global üyelik kaydı yapılan kişiler satış yapabilecekleri gibi kendileri ve yakınları için ürünleri alabilir. Temsilcilerin satış yapabilmesi için ürün fiyatları uygun miktarlarda tutulur. Kullanıcıların sağlık ürünlerine kolay ulaşabilmesi de bir diğer amaçtır. Ekonomik fiyatlar hakkında bilgi almak için web sitesine ve temsilcilere başvurulabilir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...