Medirevo Üyelik Ve Kayıt Olma İşlemleri Hakkında Detaylar

Medirevo bitkisel besin takviyeleri, doğal ve organik temizlik ürünleri, vitamin takviyeleri, el ve yüz kremleri ile cilt bakım ürünleri kategorilerinde üretim yapan ve kendi ürettiği ürünlerini üyeleri aracılığı ile satış ve pazarlamasını yapan bir doğrudan satış platformudur.

Medirevo Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır

Medirevo üyeleri kendi hesaplarından alacakları doğal ürünlerin reklam ve pazarlamasını yaparak çevresine satışını yaparak ekstra gelir elde etmektedirler.

Medirevo üyelik işlemlerini tamamlayan bireyler sistem içerisinde yer alan eğitimler ile pazarlama, satış ve reklam konularında uzman eğitimcilerden eğitimlerini alarak işlemlerini yapmaktadırlar.

Medirevo üyeleri ürünleri ortalama %20 daha uyun alarak bu ürünlerin satışlarından %20 sıcak satış geliri elde edebilmektedirler. Ayrıca sisteme kendi sponsorluğu altında getirecekleri üyelerin yapacakları alışveriş işlemlerinden de ek gelir elde edebilmektedirler.

Medirevo Kayıt Olma İşlemleri Nelerdir

Medirevo bir network marketing platformu olarak yasal izinleri alarak faaliyet gösteren bir firmadır. Firma ürün gamında yer alan çeşitli ürünlerin reklam ve pazarlamalarını yapan üyelerine yaptıkları satışlardan ekstra pay vermektedir.

Medirevo kayıt olma aşamasında mevcut üyeler yeni üyelere sponsorluk yapabilmektedir. Bu şekilde gelen üyelerin yapacakları alışveriş ve satışlardan sponsor üyelere de pay verilmektedir.

Medirevo sistemine kayıt olmak için medirevo.com.tr adresine girdikten sonra kayıt ol bölümünde yer alan kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Kayıt formunda yer alan sponsor bilgisi bölümüne varsa size sistemi öneren kişinin bilgilerini yazabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi de yazdıktan sonra sistem onayına gönderip üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Medirevo network marketing firmalarından olduğu için tüm işlemleri internetten yürütmektedir. Bu işlemlerden biri de üyelik ve kayıttır. Kişi bu firmaya ücretsiz biçimde üye olabilmektedir. Üye olan kişi her ay satış yapmak zorunda değildir. Kişinin kendi ihtiyaçlarına binaen sipariş vermesi bile yeterlidir. Üyeliğin askıya alınma durumları bulunmaktadır. Kişi 2 dönem içinde hiç sipariş vermezse üyeliği askıya alınır.

Firmanın internet sitesinde kayıt ol bölmesi bulunur. Bu bölme tıklanarak istenilen bilgiler girilir. Eğer biri yani sponsor aracılığı ile kayıt olunacaksa, o kişinin numarası yazılmalıdır. Böylece sponsor kişi ekstra prim kazanmaktadır. Form doldurulduktan sonra üyelik sözleşmesi okunmalıdır. Kişi sözleşmeyi kabul ettiği taktirde kayıt ol tuşuna basmalıdır. Böylelikle ilk kayıt oluşturulmuş olur.

Siteye daha önce kayıt yaptıranlar ise ‘giriş yap’ bölmesinden siteye erişim sağlayabilirler. Herhangi bir ücret talebi olmadığı için üyelik işlemleri isteyen herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca kişi dilediği zaman üyeliğine son verebilir. Bu işlemin gerçekleşmesi için firmaya ait müşteri hizmetleri aranır. Üyelik formunda TC kimlik numarası istenir. Bu durumun nedeni kullanıcıya fatura gönderebilmektir. Fatura kesmek yasal bir zorunluluktur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...