Medirevo Üyelik Ve Kayıt Olma İşlemleri Hakkında Detaylar

Medirevo bitkisel besin takviyeleri, doğal ve organik temizlik ürünleri, vitamin takviyeleri, el ve yüz kremleri ile cilt bakım ürünleri kategorilerinde üretim yapan ve kendi ürettiği ürünlerini üyeleri aracılığı ile satış ve pazarlamasını yapan bir doğrudan satış platformudur.

Medirevo Üyelik İşlemleri

Medirevo üyeleri kendi hesaplarından alacakları doğal ürünlerin reklam ve pazarlamasını yaparak çevresine satışını yaparak ekstra gelir elde etmektedirler.

Medirevo üyelik işlemlerini tamamlayan bireyler sistem içerisinde yer alan eğitimler ile pazarlama, satış ve reklam konularında uzman eğitimcilerden eğitimlerini alarak işlemlerini yapmaktadırlar. Medirevo üyeleri ürünleri ortalama %20 daha uyun alarak bu ürünlerin satışlarından %20 sıcak satış geliri elde edebilmektedirler. Ayrıca sisteme kendi sponsorluğu altında getirecekleri üyelerin yapacakları alışveriş işlemlerinden de ek gelir elde edebilmektedirler.

Medirevo Kayıt Olma İşlemleri

Medirevo bir network marketing platformu olarak yasal izinleri alarak faaliyet gösteren bir firmadır. Firma ürün gamında yer alan çeşitli ürünlerin reklam ve pazarlamalarını yapan üyelerine yaptıkları satışlardan ekstra pay vermektedir. Medirevo kayıt olma aşamasında mevcut üyeler yeni üyelere sponsorluk yapabilmektedir. Bu şekilde gelen üyelerin yapacakları alışveriş ve satışlardan sponsor üyelere de pay verilmektedir.

Medirevo sistemine kayıt olmak için medirevo.com.tr adresine girdikten sonra kayıt ol bölümünde yer alan kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Kayıt formunda yer alan sponsor bilgisi bölümüne varsa size sistemi öneren kişinin bilgilerini yazabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi de yazdıktan sonra sistem onayına gönderip üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir