Medirevo Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Çağımız artık, hız ve dönüşüm çağıdır. Bu çağ ile birlikte yeni işler, yeni sistemler karşımızda çıkmaktadır. Bu şirketler de amaç hem kaliteli ürün, hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hem de kazan – kazan yaklaşımı sergilemektir.

Medirevo Nedir

Medirevo doğradan satış tekniğini kullanarak, satış yapan bir firmadır. Doğrudan satış, herhangi bir hizmetin veya ürünün, gerçek mağazada değil de, doğrudan müşteriye anlatılarak satılması şeklinde olan bir satış sistemidir.

Ürün veya hizmetin, tüketicinin belirlediği bir mekanda, tüketicinin evinde, işyerinde veya satıcının belirlediği bir yerde satışa sunulması işlemidir. Beğendiğiniz ürünleri, güvendiğiniz kanaldan sürekli temin edersiniz ve ürün kapınıza kadar gelir.

Medirevo, dünyada kıymetli bir kaynak olan bor maddesini, kenevir ile birleştirerek, kozmetik, deterjan, beslenme, eğitim destek gıda ve çay kahve olarak farklı ürünler oluşturan bir firmadır. Bu sunduğu ürünleri de doğrudan pazarlama yöntemiyle tüketicilere ulaştırmaktadır.

Günümüzde bu pazarlama sistemi giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Sektör kişilere pek çok avantajlar sunar. Zamandan ve emekten tasarruf sağlayarak, yüksek kazançlar sağlanabilir.

Medirevo nedir sorusuna verilecek en güzel cevap, 19 senelik satış tecrübesi sonucunda kurulmuş olduğunu söylemek olacaktır. Firma, sektörde devrim yaratacağını belirterek, öncelikle müşteri memnuniyeti adına, ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuştur.

Firma ürettiği ürünleri 50’ den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Ayrıca firma 35 sene gibi uzun bir süredir hizmet veren bir Türk kozmetik firmasının alt yapısını kullanmaktadır.

Firma Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermektedir. Sürekli kendini geliştiren ve çağı takip etmeye özen gösteren firma, ürünlerinin yapısını da özen göstermektedir. İlk hedefi insan ve çevre sağlığını korumak olan firma, bu konuda çok hassas davranmaktadır. Network Marketing firmaları arasında yer alan firma, sektöre sağlam adımlarla giriş yapmıştır. Ürünleri sayesinde de Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır.,

Medirevo firması, kimyasal ürün kullanımı konusunda çok hassas davranmakta ve tüketici sağlığını ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda firma, GDO katkılı ürünlere, ürün yelpazesinde yer vermemektedir.

Medirevo Kurucusu ve Kime Aittir

Sektöre hızlı ve sağlam adımlarla giriş yapan Medirevo kurucusu Devrim Hamaratlar, sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Uzun yıllardır sektörde olmanın getirdiği her türlü tecrübeyi, işi iyi noktalar taşımak için kullanmaktadır.

Sektörde uzun yıllar bulunurken çeşitli başarılara da imza atmıştır. Hamaratlar, 3 farklı firmada çalışmış ve çalıştığı bu yerlerde, iki defa birinci olmayı başarmıştır. Medirevo kime aittir diye araştırdığımızda karşımıza çıkan isim, 14 ülkede organizasyonlar yapmış olan başarılı bir kişi olaca Devrim Hamaratlar‘dır.

Günümüzde her sektörde belirli değişiklikler ve yenilikler görülmektedir. Değişiklere ayak uydurmak; ilerlemek ve başarılı olmanın en temel parçaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle pek çok farklı satış tekniği de geliştirilmektedir.

Bunlardan biri olan Medirevo, ürünün direkt olarak tüketicinin talebi doğrultusunda ona sunulan bir satış metodunu içermektedir. Ürünler müşteri talebiyle ona anlatılır ve satış doğrudan gerçekleşir. Bu sayede de müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Medirevo, kimyasal olmayan ürünleriyle uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren bir network firmasıdır. Firmanın ürünleri arasında; kozmetik, gıda ve deterjan gibi temel ihtiyaç malzemeleri yer almaktadır.

Tüm bu malzemeleri bor maddesinden elde eden kuruluş, bu özelliği ile de insan sağlığına vermiş olduğu özeni göstermektedir. Tüm bu ürünlere nasıl sahip olabilirsiniz sorusunun cevabı ise oldukça basittir.

Doğrudan satış yöntemi ile ürünler ve tanıtım ekibi sizin belirlediğiniz lokasyona gelirler ve tanıtım-satış işlemi gerçekleşir. Bu sayede ürüne sahip olmak için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekmez.

Firma, alanında oldukça bilgi ve tecrübeye sahip Devrim Hamaratlar tarafından kurulmuş olmasıyla birlikte Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren bir kozmetik firmasının da bünyesinde bulunmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...