Max Pine Üyelik Ve Kayıt Olma Adımları Nelerdir

Max Pine yabancı kaynaklı bir kuruluştur. Ancak ülkemizde çalışmak ve satış yapmak için gerekli evrak ve sertifikaları almış, yasal olarak çalışan bir şirkettir.

Sağlıklı beslenme üzerine çalışmakta ve bu alanda kıymetli ürünler üretmektedir. Sağlıklı kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, yemek sosu, hazır makarna ve benzeri ürünler de üreterek satışa sunar. Dünya çapında markanın almış olduğu pek çok önemli ödüller bulunur.

Max Pine Üyelik işlemleri Nelerdir

Markanın ürünlerinin satışı genellikle temsilciler ve distribütörler tarafından yapılır. Distribütörler kayıt sırasında firmanın belirlemiş olduğu üyelik paketlerinden birini seçer. Bu paketlerin özelliklerine göre kayıt ve aktiflik imkanı sağlanır. Eğer evli olan eşler birlikte kayıt olmak isterse aynı hatta iki ayrı hesap açılabilir.

Max pine üyelik kaydı yapıldıktan sonra kimlik resmi sisteme yüklenir. Yükleme işleminden sonra firma yetkilileri tarafından üyeliğin onaylanması gerekecektir. Bu işlem mümkün olan en kısa sürede yapılır. Kayıttan sonra üyeler daha üst paketlerden birini seçerek paket yükseltme hakkına sahiptir.

Max Pine Kayıt Olma işlemleri Nasıl Yapılır

Distribütörler arkadaşlarını ve diğer yakınlarını max pine üyeliğine kayıt yaptırabilir. Böyle durumlarda kayıt olan yeni distribütörlerin satışlarından kayıt eden kişi de prim yoluyla faydalanır. Yeni üyelerin paketlerinin seviyesi ne kadar yüksekse prim miktarı da o kadar artacaktır.

Distribütorler kendileri de aktif olmak şartıyla kayıt ettikleri üyelerden bir ekip oluşturmuş olur. Ekiptekilerin aktifliğine ve paketlerin yüksekliğine göre diğer kişiler de para kazanabilir.

Özetle; Max Pine 2008 yılında kurulmuş bir network marketing şirketidir. Bu şirketin bünyesinde cilt bakımı ve sağlık ürünleri yer almakta ve satılmaktadır. Şirketin hedefi kendisine katılan kişileri birer girişimci statüsüne çıkarmak ve refah düzeylerini arttırmaktır.

Bu şirkete katılmak isteyenlerin takip etmesi gereken adımlar vardır. Bunlar üyelik ve kayıt işlemleridir. İlgili işlemler aşamalardan meydana gelmektedir. İlk olarak online ortamda üyelik başvuru formu doldurulmalıdır. Kişi kullanıcı adı ve şifresi belirlemelidir. Ardından adres verileri, cinsiyet ve doğum tarihi girilmelidir. Bunlara ek biçimde üyelik formunda TC kimlik ve iletişim numarası gibi özel bilgiler istenmektedir. Ayrıca teslimat adresi de yazılmalıdır.

İkinci olarak banka bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Bu aşamada ise banka adı, IBAN numarası, hesap sahibinin adı ve hesap tipi talep edilir. Son aşamada ise sponsor bilgileri yer alır. Kişiye sponsor olanın adı, soyadı, iletişim numarası, yerleştirme kullanıcı adı ve paket ismi yazılmaktadır. İlgili aşamalardaki bilgiler doldurulduktan sonra, sayfanın alt bölmesinde kayıt ol yazısı bulunur. Bu yazıya tıklanarak kayıt işlemleri başlatılmış olunur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...