Max Pine Üyelik Ve Kayıt Olma Adımları Nelerdir

Max Pine yabancı kaynaklı bir kuruluştur. Ancak ülkemizde çalışmak ve satış yapmak için gerekli evrak ve sertifikaları almış, yasal olarak çalışan bir şirkettir.

Sağlıklı beslenme üzerine çalışmakta ve bu alanda kıymetli ürünler üretmektedir. Sağlıklı kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, yemek sosu, hazır makarna ve benzeri ürünler de üreterek satışa sunar. Dünya çapında markanın almış olduğu pek çok önemli ödüller bulunur.

Max Pine Üyelik işlemleri
Max Pine Üyelik işlemleri

Max Pine Üyelik işlemleri

Markanın ürünlerinin satışı genellikle temsilciler ve distribütörler tarafından yapılır. Distribütörler kayıt sırasında firmanın belirlemiş olduğu üyelik paketlerinden birini seçer. Bu paketlerin özelliklerine göre kayıt ve aktiflik imkanı sağlanır. Eğer evli olan eşler birlikte kayıt olmak isterse aynı hatta iki ayrı hesap açılabilir.

Max pine üyelik kaydı yapıldıktan sonra kimlik resmi sisteme yüklenir. Yükleme işleminden sonra firma yetkilileri tarafından üyeliğin onaylanması gerekecektir. Bu işlem mümkün olan en kısa sürede yapılır. Kayıttan sonra üyeler daha üst paketlerden birini seçerek paket yükseltme hakkına sahiptir.

Max Pine Kayıt Olma işlemleri

Distribütörler arkadaşlarını ve diğer yakınlarını max pine üyeliğine kayıt yaptırabilir. Böyle durumlarda kayıt olan yeni distribütörlerin satışlarından kayıt eden kişi de prim yoluyla faydalanır. Yeni üyelerin paketlerinin seviyesi ne kadar yüksekse prim miktarı da o kadar artacaktır.

Distribütorler kendileri de aktif olmak şartıyla kayıt ettikleri üyelerden bir ekip oluşturmuş olur. Ekiptekilerin aktifliğine ve paketlerin yüksekliğine göre diğer kişiler de para kazanabilir.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma