5 ADIMDA: Kyani Üye Olma ve Üyelik & Kayıt işlemleri

Kyani 2007 senesinde sağlık üzerine ürünler satmak için kurulmuş bir firmadır. Kurucuları Powell, Hansen ve Taylor‘dır. Amerikan merkezli bir sağlık ürünleri satış firması olarak açılmıştır. Kyani ürünleri tamamen yasal ürünlerdir ve satışları da yasal olarak kabul edilmektedir.

İnsanların vücutlarında bulunmayan ve üretilmeyen vitaminleri dışardan almaları gerekmektedir. Vitamin eksikleri kişilerde sağlık problemi oluşturduğundan mutlaka takviye ile vücuda alınması gerekmektedir. İhtiyaç duyulan tüm takviyeler kyani ile size sunulmaktadır.

Kyani Üyelik Kayıt İşlemleri Nelerdir

Sağlık ürünlerinin satıldığı kyani üye olma sayfasında bayilik paketleri ve müşteriler için perakende satış sayfasını bulabilirsiniz.

Büyük bir firma olan kyani üyelik için herkesin bütçesine uygun paketler oluşturmuş ve müşterilerine bunu bildirmiştir. Sitede kyani kayıt olma aşamaları kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Müşteriler üye olmak istediklerinde istedikleri ürünleri satın alabilirler.

Eğer isterlerse düzenli müşteri olup AUTOSHİP programından yararlanabilir extra indirimler ve hediye ürünler kazanabilir. Buradan sizde alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer düzenli müşteri olmanın avantajlarını görmek isterseniz buradan devam edebilirsiniz.

Kyani Ürünleri Yasal mı

Kyani firmasında satılan ve dağıtılan tüm ürünler yasaldır. Kyani yasal mı sayfasında detaylandırdık. Günlük olarak fazladan enerji ihtiyacı hisseden herkesin kullanabileceği ürünler üretilmektedir.

Kas kazanmak isteyen, fit bir görüntüye kavuşmak isteyen ya da iş temposundan günlük koşturmasından yorulan kişiler enerji depolamak amacıyla bu ürünleri kullanmaktadır.

2022 yılından sonra daha da büyüyen firma daha fazla müşteriye ulaşmayı başarmış ve adını daha fazla duyurmaya başlamıştır. Kyani FDA onaylıdır ve ISO belgeleriyle müşterilerine güven vermektedir.

Kyani Ürünleri Nelerdir ve Ne İşe Yarar

Kyani Sunrise içerisinde birçok vitamin bulunduran bir ilaç olarak piyasaya sürülmüştür. A, D, E, B1, B2 ve B12 vitamin eksikliği bulunan herkesin kullanması tavsiye edilmektedir. Kyani sunset balık yağlarından edilir ve D vitaminini içerisinde oldukça fazla bulundurur.

Omega 3 vücut tarafından üretilmez ve mutlaka dışardan takviye ile alınması gerekir. Kişilerin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için omega 3 ihtiyacı bulunmaktadır. Kyani fit 20 ise kişilerin günlük protein ihtiyacını karşılamaları için üretilmiştir. Kahvaltıda ya da herhangi bir öğünde su ile karıştırılarak tüketilmesi önerilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4.5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...