Kyani Sağlık Bakanlığı Onaylı Mı, Sertifikaları Nelerdir

Kyani firmasının ürettiği ürünleri tercih etmeden önce kullanıcılar, kyani sağlık bakanlığı onaylı mı sorusunu sorarlar. Bu konuda kullanıcıların firmaya güvenmeleri ve tedirgin olmamaları gerekmektedir. Kyani firması dünya genelinde üretim yapan, kurumsal bir firmadır. Ürünlerinin Türkiye’de rahat bir şekilde satışının yapılması için Sağlık Bakanlığı tarafından onay alınmıştır.

Firmanın ürünleri; son derece sağlıklı ve insan hayatı son derece önemli ürünlerdir. Kyani, sadece Türkiye ‘de değil tüm dünyada birçok ülkenin bakanlıklarından alınan yasal belgelerle satış ağını güçlendirmiştir. Türkiye’de Tarım Bakanlığı’ndan alınan onay belgeleriyle ürün satışını sürdürmektedir.

Kyani firmasına sorulan kyani sağlık bakanlığı onaylı mı? Sorusu görsel yazılı evraklarla internet üzerinden de görebilirsiniz. Kyani firması aynı zamanda ülkemiz genelinde ürünlerini satışa sunmak için; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onay almıştır. Firma Helal sertifikaları da alarak ülkemiz içinde birçok ödülünde sahibi olmuştur.

Sağlık bakanlığı tarafından onay verilen ürünleri rahatlıkla kullanabilir firmanın her bir ürününe sahip olabilirsiniz. Firmanın ürününü kullanan müşteriler de gerekli araştırmaları yaparak, sağlığa zararlı bir üretim yapılmadığına dair firmaya güvenebilir.

Kyani Özellikleri

  1. 60’dan fazla ülkede tüketici ağına sahiptir.
  2. Avrupa’da bulunan doğrudan satış derneği ‘SELDIA’ ‘nın üyesidir.
  3. ‘Caring Hands’ sorumluluk projesinde gıda ve eğitim desteği sağlamaktadır. Türkiye’de de TOÇEV ve KAGİDER ile projelerine de destek vermektedir.
  4. Tarım ve Orman Bakanlığı, Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi’nde Şirketimizin Kayıt Bilgilerine ulaşabilirsiniz. ggbs.tarim.gov.tr üzerinden Onaylı takviye edici gıdalar listesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda ki slaytta da tüm izinler, helal sertifikaları ve resmi belgeleri bulabilirsiniz.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4]
Yorum Aboneliği
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini saklama. ŞİMDİ YORUM YAP.x
()
x