Kyani Kazanç Planı – Tüm Ayrıntıları ile Nasıl Para Kazanılır

Yabancı network şirketleri arasında bulunan Kyani hakkında detaylı bilgileri bulacağınız makalemde size Kyani kazanç planı hakkında tüm detayları aktarıyorum. Son dönemlerde pek çok kişinin hakkında ciddi anlamda araştırmalarını yaptıkları konular arasında yer alan Kyani, kullanıcılarına hem etkili ürünler hem de kazanç sağlamaktadır.

Kyani Kazanç Planı Nedir

Kyani bünyesinde kullanıcılar meyve ve sebze özlerinden hazırlanılan takviye gıda ürünlerinin satışını gerçekleştirerek kazanç elde etmeyi başarırlar. Temsilcilerin ortaya koymakta olduğu çabanın en iyi şekilde onlara geri dönüşünü sağlamayı hedefleyen Kyani kazanç planı içerisinde farklı puanlama sistemleri bulunmaktadır.

Temel olarak Kyani içerisinde yer alan başlıca puan türleri; kariyer puanı, başlangıç puanı ve sadakat programıdır. Firmanın kendine özgü bir takip sistemi yer almaktadır. Distribütörler tarafından yapılmakta olan çalışmalar iki ayrı ağaç şeklinde takip edilmektedir. Bunlardan biri sponsor ağaçları olarak tanımlanmaktadır.

Birine sponsor olacak kişilerin kayıtları özel olarak tutulur. Ve sponsorluk için verilen check match bonuslar ve team bonus ödülleri bu ağacın üzerinden hesaplanır. Böylece Kyani bünyesindeki herkesin mümkün olan en yüksek oranda kazanç elde etmesi sağlanır.

Puan Türleri Nelerdir

Kyani’de Gelirleriniz Nasıl Oluşacak

Nasıl Kariyer Yapacaksınız

Satış Kazancı

Team Bonus (Takım Bonusu)

AutoShip Kazancı

Paygate Kazancı

Checkmatch Kazancı

Doğru Başlangıç Bonusu

Araba Planı

Kariyer Atlama Ödülleri

Diamonds Pools Kazancı ( Elmas Havuzu Kazancı)

Seyahat Bonusları

Sadakat Programı

Kariyer Planının Detaylandırılması

12 Aylık Tahmini Kazanç Hesaplama

Kazançların Vergilendirilmesi

1
2
Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


CAPTCHA Image
Reload Image

İş Ortağım Olmaya Ne Dersin?

error: Kopyalama Engeli. Emeğe saygılı olalım...