Homm Bitkisel Kozmetik Üyelik ve Kayıt Olma İşlemleri

Sizlerde tamamen yerli bir firma olan homm kozmetik firmasının sağladığı bütün indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bunun için homm kozmetik üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Homm Bitkisel Kozmetik Kayıt Olma İşlemleri

Homm bitkisel kozmetik sitesine hemen üye olabilirsiniz. Bu üyelik sayesinde ihtiyacınız olan ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde güzelleşmek adına bulabileceğiniz birçok ürün mevcuttur. Üstelik bu ürünler tamamen organik ve kozmetik ürünleri cilt dostudur. Güven ile kullanacağınız bu ürünler belki de artık vazgeçilmeziniz haline gelecektir.

Elbette ki homm bitkisel kozmetik sadece kozmetik ürünlerine yer vermiyor. Temizlik ürünleri, kişisel bakım ve makyaj ürünleri aradığınız birçok şey için yardımcı olabilmektedir.

Homm Bitkisel Kozmetik Üyelik İşlemleri

Bu üyeliği gerçekleştirmek oldukça kolay ve pratiktir. Tarayıcınıza homm bitkisel kozmetik kayıt olma işlemleri yazarak sayfanın sizleri yönlendirmesi ile bilgilerinizi güvenle teslim edip üye olabilirsiniz.

Üyelik için gerekli bilgiler ise şu şekilde sıralanabilir; Temsilci türü (Bireysel, kurumsal), tavsiye eden, Kimlik numarası, isim, soy isim, mail adresi, telefon numarası, adres bilgileri (ülke, il, ilçe, açık adres) bilgilerini paylaştıktan sonra en altta bulunan bağımsız temsilci sözleşmesini okudum, kabul ediyorum, etik kurallar sözleşmesini kabul edip (ad, soy ad, telefon) bilgilerimin sponsorum ile paylaşılmasına izin veriyorum sekmelerini sözleşmeleri detaylı bir şekilde okuduktan sonra kabul edebilirsiniz.

Bu işlemler gerçekleştikten sonra artık sizlerde birer homm bitkisel kozmetik üyesi olabileceksiniz. Ürünleri arayıp sepetinize ekleyerek alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Homm bitkisel ailesine dahil olmak için öncelikli olarak şunlar yapılmalıdır: Firmanın resmi internet sitesine girilmelidir. Sitenin ana sayfasının sağ üst köşesinde iki ayrı giriş butonu yer alır. Bu butonlar ‘yeni temsilci’ ve ‘temsilci girişi’ şeklindedir. İlk defa kayıt olacak kişiler için yeni temsilci bölmesi bulunur. Firmanın hali hazırdaki satış temsilcileri ise temsilci girişi bölmesini kullanırlar.

Sitenin yeni temsilci butonu tıklandığında karşımıza yeni kayıt formu çıkmaktadır. Bu formda istenilen bilgiler şu şekildedir: Öncelikle kişiden temsilci türünün belirlenmesi istenir. Bu türü kapsayan bireysel ve kurumsal temsilcilik vardır. Bunun belirlenmesinin ardından markayı tavsiye eden kişinin adının yazılması gerekir.

Üyelik formu doldurulurken kişiye ait özel verilerin yazılması şart koşulur. TC kimlik numarası, doğum tarihi, mail adresi; istenilen şahsi bilgilerdir. Ayrıca kişiye ait güncel adres bilgilerinin de yazılması istenmektedir. Bunlar yazıldıktan sonra bağımsız temsilci ve etik kurallar sözleşmesinin okunması oldukça mühimdir. Kişi ilgili sözleşmeleri dikkatlice okuyup karar vermelidir. Eğer olumlu yönde karar alındıysa formu gönder tuşuna basılarak kayıt işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...