Homm Bitkisel Kozmetik Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Homm Bitkisel Kozmetik Nedir

Çalışan ve müşteri odaklı olan bir kuruluştur. Ticaret ortamında da sık karşılaştığımız bir soru homm bitkisel kozmetik nedir sorusudur. Homm bitkisel cosmetic merkezi İstanbul’da bulunan tamamen yerli bir ticaret firması olarak karşımıza çıkar. Homm bitkisel cosmetic organik bir üretim sağlayarak insan sağlığı açısından zarar verici bir madde içermeden üretimini sağlamaktadır. Geniş çalışma kapasitesi ile kozmetik sektöründe öncü firmalardan bir tanesidir.

Elbette ki fark olarak doğal üretim sağlaması tüketicilerin en önem verdiği konulardan biridir. Kozmetik ürünlerinin satışı ile kendini sınırlandırmayan homm bitkisel cosmetic isteyen herkesin de çalışma ortamı bulabileceği ticaretini yapabileceği bir ortam oluşturmaktadır.

Bu şekilde yerli yapısı ile birlikte ülkemizin ekonomisinde de katkısı olmaktadır.Ticaret yelpazesi geniş olan bu firma elbette ki en geniş ürün skalasını kozmetik üzerinde oluşturmuştur.

Homm bitkisel cosmetic ürünleri; kozmetik ürünleri (Güneş koruyucular, vücut şampuanı, duş jeli, saç serumu, cilt serumu, cilt maskesi, masaj yağı, fonksiyonel ürün, cilt temizliği, makyaj temizleme, saç bakımı, erkek bakım seti, bebek bakımı, ağız bakımı) temizlik ürünleri ve hijyen ürünleri (mutfak, banyo,genel,çamaşır temizliği ve temizlik bezleri), parfüm (bay, bayan), beslenme ve gıda (kahve), makyaj (yüz,göz,dudak,tırnak,aksesuar) ürünlerini de içermektedir.

Sizlerde homm cosmetic ürünlerine sahip olmak isterseniz firmanın kendisine ait olan internet sitesi üzerinde güvenli bir şekilde alışveriş sağlayabilirsiniz.

Homm Bitkisel Kozmetik Kime Aittir

Homm cosmetic; Türkiye’de kurulan İstanbul merkezli yerli bir firma olarak karşımıza çıkar. Home kozmetik kime aittir sorularının da cevabı olmaktadır. Satışlarını gerçekleştirdikleri ürünler dışarıya bağımlılığı olmaksızın, yerli imkanları ile üretilen ve tüketiciye güven ile sunabilen bir firma haline gelmiştir.

Homm Bitkisel Kozmetik Kurucusu Kimdir

Hepinizin de merak ettiği homm bitkisel kozmetik kurucusu 2013 yılında Türkiye’de Fırsatist isimli network marketing firması tarafından kurulmuştur. İlerleyen zamanlarda da kendisine yeni ürünler alması sonucunda 2018’de Homm bitkisel Cosmetic adıyla devam etmiştir.

Kuruluşundan itibaren yönetenler kendinden ödün vermeyen bir ilkeyi misyon edinmişler. Firmanın sunmuş olduğu iş imkanları birçok insana yeni bir iş kapısı olmuştur. Ayrıca homm bitkisel cosmetic firması 2018 homm bitkisel cosmetic adıyla devam etmeye başladıktan sonra yaklaşık 200 milyar dolar gibi bir büyüklüğe ulaşmayı başarmıştır. sunulan veriler doğrultusundadır.

Homm Bitkisel, gıda mühendisi Şeyda YENİGÜN tarafından 2005 yılında kurulmuş bir network şirketidir. Homm şirketinin esas hedefi doğrudan istihdamla birlikte dolaylı istihdamı da desteklemektir. Bu yolda özellikle kadınlara çalışma imkanı sunan şirket, saygın bir ticaret anlayışına sahiptir.

Şirketin bünyesinde çalışan kişiler istedikleri yer ve zaman diliminde işlerini sürdürebilirler. Homm doğrudan satış şirketi niteliği taşıdığından, ek gelir isteyenlerin dikkatini çeker. Çünkü bireylerin bazıları bir takım nedenlerden dolayı dışarı hayatında çalışamamaktadır. Söz konusu firma böyle kişilere evden çalışma imkanı tanımaktadır.

Örneğin bebek sahibi bir anne, Homm sayesinde hem bebeğini büyütmekte hem de gelir elde edebilmektedir. İlgili firma bitkilerin şifalı etkisini baz alarak bitkisel gıdalar ve kozmetik ürünleri üretmektedir. Firmanın kurucusunun gıda mühendisi olması, firmaya duyulan güveni arttırmaya destek olur. Çünkü bir gıda mühendisi hangi bitkinin neye iyi geldiğini bilir. Ve bu doğrultuda ürün ortaya koyar.

Homm Bitkisel kozmetik ürünleri de firmanın uzman kadrosu eliyle meydana getirilir. Uzman kadronun başında bulunan kurucu Şeyda YENİGÜN, almış olduğu eğitim kapsamında kozmetik ürünlerini satışa sunmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...