Homm Bitkisel Kozmetik Kazanç Planı, Kariyerler Ve Para Kazanma Yolları

Son yıllarda network marketing firmalarına ilgi oldukça artmış bulunmaktadır. Doğrudan satış planlamalarının ve tavsiye sistemlerinin günümüzde en çok tercih edilen yöntem olduğunu biliyoruz.

Ülkemizde de bu firmalara rağbet artmaktadır. Bu noktada adından sıkça söz ettirmeye başlayan Homm kozmetik firmasını inceleyip yerli network marketing firmalarının nasıl ilerlediğine bakalım.

Homm Bitkisel kozmetik Kazanç Planı

Network marketing planlamalarında birçok yöntem bulunmaktadır ancak bunlardan en çok tercih edileni unilevel yöntemidir. Unilevel kazanç yöntemi temel olarak üyelerinin sorumlu oldukları ekibe sınırsız sayıda üye eklemeleri ve o üyelerin alışveriş ya da kazançlarından komisyon ve pay elde edebilmesine dayanmaktadır. Homm bitkisel kozmetik Kazanç Planı da bu anlayışı oldukça sahiplenmiş ve geliştirmiştir.

Çalışanlar ve müşteriler arasında oluşturdukları ağ sayesinde oldukça büyük bir kitleye ulaşmaktalar. Bu nedenledir ki son zamanlarda tercih edilme oranı da oldukça artmıştır. Özellikle tercih edilen cilt ürünlerinin bulunması da bu firmayı pazarlama ve satış konusunda oldukça geliştirmiştir.

Homm Bitkisel kozmetik Kariyer Basamakları

Yerli bir marka olan Homm bitkisel kozmetik Kariyer Basamakları ile de oldukça imkanı sunmaktadır. Benimsediği Unilevel metodu ile bünyesinde bulunan üyelerin sınırsız ekip oluşturma imkanı ile kariyerlerine de destek olmaktadır. Başarılı olan ve satış oranı yüksek olan üyeler zamanla uzman yardımcısı, uzman gibi unvanlara sahip olabilmektedir.

Unvan değiştikçe ve mertebe yükseldikçe kazançlarda bu oranda büyümektedir. Tüm çalışanlara eşit hak sağlanır ancak burada önemli olan nokta sizin yaptığınız satıştır. Aldığınız ödeme sizlerin hak ettiğiniz ve tamamladığını satışların karşılığı olarak sunulur.

Homm kozmetik Para Kazanma
Homm kozmetik Para Kazanma

Homm bitkisel kozmetik Para Kazanma

Hem çalışıp hem de çevrenizi oldukça genişlettiğiniz bu anlayışta para kazanmakta oldukça kolay ve güvenlidir. Ekibinize aldığınız üyelerin yaptığı satışlardan komisyon ve pay almanızın yanı sıra sizlerin de yaptığı satışlar üzerinden prim alabilirsiniz. Ne kadar fazla üyeniz olursa ve ne kadar fazla satış yapan bir ağa sahip olursanız kazandığınız miktarda o kadar artmaktadır.

Homm bitkisel kozmetik Para Kazanma konusunda size birçok imkan tanımaktadır. Özellikle kişisel bakım, cilt bakım ürünleri ile hizmet vermeleri de satış anında tercih edilirlik noktasında müşteriyi oldukça etkilemektedir ve başarılıdır.

Homm bitkisel 2017 yılında gıda mühendisi Şeyda YENİGÜN tarafından ortaya koyulmuştur. YENİGÜN’ ün görmüş olduğu gıda eğitimi bitkisel kozmetik, temizlik ürünleri ve takviyeler üretmesine olanak sağlamıştır. Uzman gözüyle meydana gelen ürünler, firmanın kariyerini ileriye taşımaktadır. Homm ailesine üye olmak isteyenler, söz konusu kariyerin arkasındaki başarının farkındadırlar. Bu başarı ürünlerin doğal ve sağlık açısından yararlı olmasına dayanır.

İlgili firmanın kazanç planı, internet sitesinde tablo halinde sunulmaktadır. Üye olma yolunda karar alan kişiler bu tabloyu inceleyerek ne kadar kazanabileceklerini hesaplayabilirler. Tabloda üyelere verilen kar oranlarının yüzdeliği, belirli isimlerle simgelenmiştir. Örneğin yeni üye olanlar sarı akik, mavi akik ve kırmızı akik simgesi altında yer alırlar. Ve % 5 ile % 13 arasında kar elde ederler. Bu üyeler seviyelerini arttırdıklarında Turmalin simgesiyle nitelendirilirler. Turmalin simgesinde % 17 oranında kazanç sağlamak mümkündür.

Söz konusu simgeler seviye yükseldikçe değişmektedirler. Son seviyede Crown Diamond simgesi bulunur. Bunun altında konumlananlar % 25 kar oranına ortak olurlar ve bu ciddi bir kazanç getirmektedir. Ayrıca tablo liderlik ve saha destek geliri olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir