Aymnet Ürünleri Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları

Aymnet 2009 yılında kurulmuş bir yerli network marketing firmasıdır. Bursa / Osmangazi merkezli olarak kurulmuş olan şirket bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkan kişisel bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, bayanlara özel ürünler ve aktif yaşam ürünleri ile üyelerine ve tüketicilere hizmet vermektedir. Aymnet onlarca farklı kategori içerisinde yüzlerce ürünü bulunmaktadır.

Aymnet ürünleri uzun yıllardır süren bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Aymnet ürünlerinin üretimi konusunda düzce üniversitesi, düzce üniversitesi geleneksel tıp araştırma kurumu, düzce teknopark ve kosgeb iş birliği ile üretilmektedir.

Aymnet Şikayet

Aymnet üretmiş olduğu tüm ürünleri için kullanıcılardan gelen yorum, öneri ve şikayetleri özel olarak oluşturulan aymnet şikayet platformu ile toplamakta ve alınan bilgileri bilsek araştırma kuruluna iletmektedir. Aymnet ürünleri gıda takviyesi ve sağlık kozmetik ürünleri alanında olduğu için genel anlamda gelen şikayetlerde alerji veya yan etki ağırlıklı olarak gelmektedir.

Aymnet yerli bir firma olması ve tüm ürünlerinin ülkemizde üretilmesi sayesinde kullanıcılardan gelen şikayetler çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Üretim safhasında ve araştırma alanında çalışan uzmanlar bu bilgiler doğrultusunda ürünlerin gelişimini sürekli olarak yapmaktadır.

Aymnet Ürünleri Kullanıcı Yorumları

2009 yılında kurulan aymnet kuruluş öncesi ve sonrasında yapılan kamoyu araştırmaları ile ürünlerin gelişimi sağlanmaya başlanmıştır. Genel ağırlıklı olarak aktif yaşam ürünleri alanında hizmet verildiği için bu ürünlerin gelişimleride bu sayede ilerlemektedir. Şirket tarafından oluşturulan özel bir ekip ve sistem ile aymnet ürünleri kullanıcı yorumları toplanmaktadır.

Firmaya iletilen olumlu ve olumsuz her türlü yorum değerlendirmeye alınarak ürünlerin üretimi ona göre yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcılardan gelen taleplerde değerlendirmeye alınarak konu hakkında yapılan bilimsel araştırmalar ve uzman görüşleri ile yeni ürünlerin üretimine başlamaktadır.

Aymnet Güvenli Mi

Aymnet uluslararası alanda ve ulusal alanda alınması gereken tüm izinleri alarak üretimleri yapmaktadır. Aymnet oluşturduğu yerli network marketing firmaları içinde sistemi ile ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Bu sayede hem üyelere uygum fiyatlı kaliteli ürünler sunulmakta hem de üyelere kendi işlerini kurma ve ek gelir elde etme imkank sunulmaktadır. Aymnet yüksek ödeme sistemine ve garantili ödeme sistemine sahip bir kuruluştur.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir