Aymnet Ürünleri Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları

Aymnet 2009 yılında kurulmuş bir yerli network marketing firmasıdır. Bursa / Osmangazi merkezli olarak kurulmuş olan şirket bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkan kişisel bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, bayanlara özel ürünler ve aktif yaşam ürünleri ile üyelerine ve tüketicilere hizmet vermektedir. Aymnet onlarca farklı kategori içerisinde yüzlerce ürünü bulunmaktadır.

Aymnet ürünleri uzun yıllardır süren bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Aymnet ürünlerinin üretimi konusunda düzce üniversitesi, düzce üniversitesi geleneksel tıp araştırma kurumu, düzce teknopark ve kosgeb iş birliği ile üretilmektedir.

Aymnet Şikayet Var Mı

Aymnet üretmiş olduğu tüm ürünleri için kullanıcılardan gelen yorum, öneri ve şikayetleri özel olarak oluşturulan aymnet şikayet platformu ile toplamakta ve alınan bilgileri bilsek araştırma kuruluna iletmektedir. Aymnet ürünleri gıda takviyesi ve sağlık kozmetik ürünleri alanında olduğu için genel anlamda gelen şikayetlerde alerji veya yan etki ağırlıklı olarak gelmektedir.

Aymnet yerli bir firma olması ve tüm ürünlerinin ülkemizde üretilmesi sayesinde kullanıcılardan gelen şikayetler çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Üretim safhasında ve araştırma alanında çalışan uzmanlar bu bilgiler doğrultusunda ürünlerin gelişimini sürekli olarak yapmaktadır.

Aymnet Ürünleri Kullanıcı Yorumları

2009 yılında kurulan aymnet kuruluş öncesi ve sonrasında yapılan kamuoyu araştırmaları ile ürünlerin gelişimi sağlanmaya başlanmıştır. Genel ağırlıklı olarak aktif yaşam ürünleri alanında hizmet verildiği için bu ürünlerin gelişimleride bu sayede ilerlemektedir. Şirket tarafından oluşturulan özel bir ekip ve sistem ile aymnet ürünleri kullanıcı yorumları toplanmaktadır.

Firmaya iletilen olumlu ve olumsuz her türlü yorum değerlendirmeye alınarak ürünlerin üretimi ona göre yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcılardan gelen taleplerde değerlendirmeye alınarak konu hakkında yapılan bilimsel araştırmalar ve uzman görüşleri ile yeni ürünlerin üretimine başlamaktadır.

Aymnet Güvenli Mi

Aymnet uluslararası alanda ve ulusal alanda alınması gereken tüm izinleri alarak üretimleri yapmaktadır. Aymnet oluşturduğu yerli network marketing firmaları içinde sistemi ile ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.

Bu sayede hem üyelere uygum fiyatlı kaliteli ürünler sunulmakta hem de üyelere kendi işlerini kurma ve ek gelir elde etme imkank sunulmaktadır. Aymnet yüksek ödeme sistemine ve garantili ödeme sistemine sahip bir kuruluştur.

Kısaca özetlemek gerekirse, Aymnet Bursa merkezli olarak kurulmuş yerli bir şirket network marketing firmasıdır. Düzce Üniversitesi bünyesindeki bilimsel araştırmalar ve KOSGEB ile desteklenen firma son derece güvenilirdir. Üyelerine ve tüketicilerine bilimsel araştırma sonuçları olan kişisel bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, kadınsı ürünler ve aktif yaşama ait ürünleri sunmaktadır. Aymnet, uluslararası ve ulusal ölçekte alınması gereken tüm lisansları alarak üretim yapmaktadır.

Aymnet, özel olarak oluşturulmuş bir şikayet platformu üzerinden tüm ürünleriyle ilgili kullanıcı yorum, öneri ve şikayetlerini toplar ve bu bilgileri Bilsek araştırma kuruluna iletir. Aymnet ürünleri gıda takviyeleri ve sağlık kozmetiği alanına ait olduğu için başlıca şikayetler alerji veya yan etkiler olarak ortaya çıksa da, alınan bu bilgiler ışığında birlikte çalışılan uzmanlar sayesinde sürekli bir gelişim içerisindedir.

Yani uzmanlar bu bilgilere dayanarak ürünü geliştirmeye devam ediyor. Zaten yerli bir firma olduğu için, tüm ürünleri bu ülkede üretilir ve tüketicinin şikayeti hızla çözülür. Ürünleri ile ilgili kullanıcı yorumları, şirket tarafından tamamen bu iş için oluşturulan özel bir ekip ve sistem tarafından toplanmaya devam ediyor.

Aymnet, firmaya iletilen çeşitli olumlu veya olumsuz yorumları değerlendirip buna göre ürünler üretir. Ayrıca konu ile ilgili bilimsel araştırmalar ve uzman görüşleri ile kullanıcıların gereksinimleri değerlendirilerek yepyeni ürünler de üretilmektedir. Tüm bu özellikleri sayesinde Aymnet, uygun fiyatlarla yüksek kalitedeki ürünler elde edebilmenin yanında bir de üyelerine kendi işlerini kurma ve ek gelir elde etme fırsatı sunabilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 6 Ortalama Puan: 3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...