Anatolian Network Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Anatolian network, bir yıl kadar süren ar-ge ve kuruluş çalışmaları sonrasında 2017 Yılında Ankara’da kurulmuş yerli bir network marketing şirketleri arasında yerini almıştır. Alanında deneyimli ve profesyonel bir çalışma ekibiyle yola çıkan ekip, yıllar geçtikçe büyümüş, yurt içinde ve yurt dışında başarılı işler çıkarmıştır.

Şirketin çalışma ilkelerinin başında doğaya ve insan sağlığına duyulan saygı gelir. Doğadaki canlıların doğal yaşamına zarar verilmeksizin elde edilen organik malzemeler kullanılarak insan sağlığına katkı sunacak ürünler üretilir.

Uluslararası standartlara uygun koşullarda yapılan üretim ve pazarlama işlemlerinde şeffaflık esas alınır. Şirketin almış olduğu sertifika ve izinler çalışma alanlarının yasal zemin üzerine kurulduğunun göstergesidir.

Anatolian Network Nedir

Anatolian Network sağlıklı yaşam konusunda toplum bilinçlenmesine katkı sunmak için sağlıklı ve bitkisel ürünler üreten bir kuruluştur. Firma, ozonun insan sağlığına önemli katkıları olduğunu keşfetmiş ve tüm ürünlerinde ozon kullanmayı seçmiştir. Kapsül haline getirilen bitkisel gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri ve kahve gibi içecekleri ozon takviyesiyle kendi tesislerinde üretip satışa sunar.

En önemli özelliklerinden biri satış şeklidir. Network marketing sistemiyle yapılan satışlar temsilci ve distribütörlerin aktif çalışmasıyla yürütülür.

Firmanın en çok ilgi gören ürünlerinden olan kremler yoğun ozon içeriğiyle gençleştirici etki sunar. Anti aging etkili kremler çeşitlerine göre ciltte sarkmayı, erken yaşlanmayı, kurumayı ve benzeri problemleri önler ya da iyileştirir.

Anatolian Network Kime Aittir

Anatolion Network, Ankara merkezli yerli bir kuruluştur. Ancak yürüttüğü çalışmalarla ülkemiz sınırları aşılmış ve uluslararası çapta bir kuruluş haline gelmiştir. Üretilen ürünler yurt dışı pazarlarda da satılmaktadır.

Şirketin kurucusu Anatolian Grup olarak ticari hayatta varlığını sürdüren şirkettir. 2017 Yılında kuruluş gerçekleşmiştir. Kuruluş öncesinde bir yıl kadar ar-ge çalışmaları yapılmış, kuruluş işlemleri devam etmiştir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...