Winlife Kurucusu Kimdir, Winlife Nerede Kurulmuştur

Network marketing satıcının alıcıyla direk temasa geçtiği ve ürünü anlattığı bir pazarlama tekniğidir. Ülkemizde de gittikçe yaygınlaşan network marketing, yerli şirketlerle yoluna devam etmektedir.

Yerli network şirketleri özellikle kozmetik ve tekstil alanlarında hizmetlerini sürdürmektedirler. İnsanlara yeni kazanç kapıları açan yerli network marketing şirketleri güvenirliklerini de her geçen gün arttırmaktadır.

Winlife Global Kurucusu Kimdir

Winlife Global Gıda bitkilerin şifalı gücünü insanların hizmetine sunmak amacıyla kurulmuş köklü bir network şirketidir. Erkan Akan winlife global kurucusu sıfatını taşımaktadır.

Aileden gelen köklü birikimleri e ticaret ile birleştiren Erkan Akan aynı zamanda Winlife Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Winlife Global Nerede Kurulmuştur

Gün geçtikçe adını daha çok duyuran bu şirketin, winlife global nerede kurulmuştur sorusunun cevabı da merak edilmektedir. Gaziantep‘te kurulan winlife global, Gaziantep‘in ve tüm ülkenin şifalı bitkilerini takviye gıdalara çevirme misyonunu üstlenmektedir.

Türkiye’nin yeni markası olma yolunda ilerleyen winlife Gaziantep’in dünyaya açılan kapısı olma gibi bir hedefi de gerçekleştirme yolunda çalışmaktadır. Gaziantep’te köklü bir ailenin ticaret geçmişinden gelen deneyimlerle günümüz teknolojisini birleştiren bu şirket güvenirliğini kanıtlamaktadır.

Sadece takviye gıdalarda değil, kozmetik ve içecek alanında da ürünler veren şirket kaliteli bir hizmet vermek misyonuyla hareket etmektedir. Kaliteli ve seri üretimle network marketing pazarında büyümeyi hedef haline getirmektedir.

Network marketing teknolojik gelişmelerle önemi ve yeri günden güne artan bir pazar alanıdır. Yerli network marketing şirketlerinin de çoğalmasıyla beraber birçok insan da bu pazarda kazanç olanağını bulmaktadır. İşte yerli network marketing şirketlerinden biri olan Winlife Global Gıda da bu pazarda yerini alan şirketlerden biridir.

Anadolu’nun şifalı bitkilerini halka kaliteli ve güvenilir şekilde ulaştırmayı hedefleyen bu şirket, birçok insana da kazanç kapısı olmaktadır. Hem alıcıları hem de satıcıları için güvenli bir alışveriş ortamı yaratmaya çalışan bu şirket, yurt dışına da açılmaya başlamıştır. Gaziantep‘in ve Türkiye’nin adını duyurma misyonunu da taşıyan bu şirket her geçen gün büyüyen insan gücüyle network marketing pazarında çoktan yerini de almıştır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 4 Ortalama Puan: 4.8]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...