Tts Star Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir Sorularınızın Cevapları

Sermayesi %100 Türk olan bir şirkettir. Merkezi Antalya olan şirket 2019 yılının Temmuz ayında kurulmuştur. Kısa sürede tüm ülkelere ihracat gerçekleştirebilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

TTS Star Kurucuları Kimdir

Yerli üretim firması olan Tts (STAR) international Kime Aittir sorusu merak edilmektedir. Öncelikle tamamen yerli sermaye %100 oranında milli sermayeye sahiptir. Firma Antalya kökenlidir ve iki genç girişimci tarafından kurulmuştur.

2019 yılında Veysel Çakır ve Serdar Çetinkaya’nın Tts (STAR) international kurucusu olduğu bilinmektedir. Türkiye pazarında hizmet vermeye başlamıştır. Önce Türkiye pazarına giriş yapan firma hızla büyüyerek global alanda bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

TTS Star Nedir

Adını sıkça duyduğumuz Tts (STAR) international nedir firma hakkında merak edilen bir diğer konudur. Öncelikle uzun araştırmalar sonucunda ortaya çıkmış bir ürün olduğunu belirtmek gerekir. Akıllı bant nano teknoloji kullanarak üretilmektedir.

Akıllı bant insan sağlığı açısından birçok önemli vitamini ve minareli barındırmaktadır. Yaşam kalitesini arttırmak, sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenler için uygun şekilde hazırlanmıştır.

TTS Star Bant Nasıl Kullanılır

Ürünün kullanım şekli oldukça pratiktir. Akıllı bant şekilde tasarlanmıştır. İçerdiği vitamin ve mineraller derideki gözenekler aracılığı ile vücuda aktarılmaktadır. Vücuda zarar verecek hiç bir madde içermemektedir.

Bu şeklide direkt olarak kılcal damarlara aktarılarak maksimum yarar elde edilmektedir. Tamamen sağlık bandı uygulaması mantığıyla hazırlanmıştır. Sağlık bantlarıyla aynı düzende işleyecek şekilde tasarlanmış bir üründür.

TTS Star Etkileri Nelerdir

TTS Star akıllı bant kullanımı size sağlık ve zindelik kazandıracaktır. İçeriğinde uzak doğunun bir çok gizemi bulunmaktadır. Ürünün birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Omega, fit ve power gibi farklı amaçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Her ürün kendi içinde özel olarak hazırlanmaktadır.

Örneklemek gerekirse Fit Patch daha çok kısa sürede form kazanmak isteyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Egzersiz için zaman bulamayanların tercih ettiği bitkisel içerikli bir üründür. Düzenli kullanım ile fazla yağlardan kurtularak forma girmeyi amaçlayanların tercihidir.

TTS İnternational yerli sermaye ile ortaya konulan Türk şirketidir. 2019 yılında Antalya’da kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Bu şirketin bünyesinde üretilen ürünler, dalga teknolojisi kullanılarak meydana getirilmektedir. İlgili ürünler medikal bantları şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Firmaya ait medikal bantlar, kişilerin kilo vermelerini sağlıklı bir düzlemde gerçekleştirir. TTS’ye ait ürünler şunlardır: Power Patch , Omega& Koenzim Patch , Smart Patch , Fit Patch ve Pineal Patch‘tir. Bunlar kişinin günlük alması gereken besinleri en uygun halde çalışır işleve sokmaktadır. Besinleri optimize etmeye yarayan ürünler deri aracılığıyla vücuda alınır.

TTS ürünlerinin iddiası şudur: Günlük olarak tek doz kullanım yeterli olup, gün boyunca etkisi sürmektedir. Deriye yapıştırılarak kullanılan ürünler olduğundan yutma problemi ortaya çıkmaz. Kalorisi olmamaktadır. Seyahat anında dahi taşınabilir niteliğe sahiptir. Ürünleri beğenmeyenlere iade etme ve paralarını geri alma hakkı tanınır.

TTS İnternational yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Firmanın internet sitesinin ana sayfasında gerekli bilgiler mevcuttur. Kişilerin sıklıkla sordukları sorular ele alınarak böyle bir kategori bölmesi oluşturulmuştur. Böylece anında ve hızlı biçimde firmayı ilgilendiren temel sorulara yanıt bulunabilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
1 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...