Tts Star Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir Sorularınızın Cevapları

Sermayesi %100 Türk olan bir şirkettir. Merkezi Antalya olan şirket 2019 yılının Temmuz ayında kurulmuştur. Kısa sürede tüm ülkelere ihracat gerçekleştirebilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

TTS Star Kurucuları Kimdir

Yerli üretim firması olan Tts (STAR) international Kime Aittir sorusu merak edilmektedir. Öncelikle tamamen yerli sermaye 0 oranında milli sermayeye sahiptir. Firma Antalya kökenlidir ve iki genç girişimci tarafından kurulmuştur.

2019 yılında Veysel Çakır ve Serdar Çetinkaya’nın Tts (STAR) international kurucusu olduğu bilinmektedir. Türkiye pazarında hizmet vermeye başlamıştır. Önce Türkiye pazarına giriş yapan firma hızla büyüyerek global alanda bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

TTS Star Nedir

Adını sıkça duyduğumuz Tts (STAR) international nedir firma hakkında merak edilen bir diğer konudur. Öncelikle uzun araştırmalar sonucunda ortaya çıkmış bir ürün olduğunu belirtmek gerekir. Akıllı bant nano teknoloji kullanarak üretilmektedir. Akıllı bant insan sağlığı açısından birçok önemli vitamini ve minareli barındırmaktadır. Yaşam kalitesini arttırmak, sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenler için uygun şekilde hazırlanmıştır.

TTS Star Bant Nasıl Kullanılır

Ürünün kullanım şekli oldukça pratiktir. Akıllı bant şekilde tasarlanmıştır. İçerdiği vitamin ve mineraller derideki gözenekler aracılığı ile vücuda aktarılmaktadır. Vücuda zarar verecek hiç bir madde içermemektedir. Bu şeklide direkt olarak kılcal damarlara aktarılarak maksimum yarar elde edilmektedir. Tamamen sağlık bandı uygulaması mantığıyla hazırlanmıştır. Sağlık bantlarıyla aynı düzende işleyecek şekilde tasarlanmış bir üründür.

TTS Star Etkileri Nelerdir

TTS Star akıllı bant kullanımı size sağlık ve zindelik kazandıracaktır. İçeriğinde uzak doğunun bir çok gizemi bulunmaktadır. Ürünün birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Omega, fit ve power gibi farklı amaçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Her ürün kendi içinde özel olarak hazırlanmaktadır.

Örneklemek gerekirse Fit Patch daha çok kısa sürede form kazanmak isteyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Egzersiz için zaman bulamayanların tercih ettiği bitkisel içerikli bir üründür. Düzenli kullanım ile fazla yağlardan kurtularak forma girmeyi amaçlayanların tercihidir.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir