Tiens Üyelik ve Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılır

Yaklaşık 190 ülkede çalışma gösteren Tiens firmasının kurucusu Li Jinyyuan olup 1995 senesinde kurulmuştur. Küresel bir yapıya sahip olan Tiens firması birçok sektöre el atmıştır. Bu sektörler arasında turizm, sağlık ve eğitim sektörleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra finansal açıdan yatırımlara da gerekli önemi vermiştir.

110 ülkede şubesi bulunup Türkiye’de İstanbul iline bağlı bir şirket bulunmaktadır. Tiens firmasında satışa çıkarılan ürünler cilt bakım ve günlük olarak uygulaması yapılan ürünler olmakla birlikte gıda takviyesi ürünler ve sağlık cihaz ürünleri satılmaktadır.

Tiens Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır
Tiens Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens firmasına kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra üyelik süreciniz başlamış olur. Kaliteli bir hizmet garantisi veren Tiens, hem ürünlerini kullanmanıza olanak tanımakta hem de satışını yaparak kazanç sağlamanızı mümkün kılmaktadır. Sağlık ve güzellik üzerine satılan ürünler karşılığında benzersiz bir kazanç planı ile kazancınızı almaktasınız. Bunun yanı sıra sunulan avantajlardan biri de ürünlerin kullanım fiyatı üye olmanızdan dolayı ayrıcalıklı bir fiyat ile sunulmaktadır.

İş ağınızı büyütmek için üye kaydı yapmanıza imkan tanınmaktadır. Tiens firmasına ait kazanç planında elde edilen üstün performans nedeni ile ödüllendirilmektesiniz. Aynı zamanda Tiens üyelik ayrıcalıklarından biri de rehberlik yapan ve destek veren ekibin olmasıdır.

Tiens Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır
Tiens Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens firmasına üye olmak için öncelikle kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekir. Daha sonrasında Tiens firmasının sunduğu şartlara uygunsanız üyelik işlemleri için ilk adımı atabilirsiniz. Kayıt işlemleri firmanın kurumsal web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Başvurmak için gerekli şartlar 17 yaşından büyük yani reşit olmak, yasal koşullara elverişli olmak, adres, telefon ve kimlik bilgilerini paylaşmak, paylaşılan bilgilerin eksik, hatalı ve yanlış paylaşılmadığından emin olmak gibi unsurlar gerekli şartları taşımaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma