Tiens Üyelik ve Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılır

Yaklaşık 190 ülkede çalışma gösteren Tiens firmasının kurucusu Li Jinyyuan olup 1995 senesinde kurulmuştur. Küresel bir yapıya sahip olan Tiens firması birçok sektöre el atmıştır. Bu sektörler arasında turizm, sağlık ve eğitim sektörleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra finansal açıdan yatırımlara da gerekli önemi vermiştir.

110 ülkede şubesi bulunup Türkiye’de İstanbul iline bağlı bir şirket bulunmaktadır. Tiens firmasında satışa çıkarılan ürünler cilt bakım ve günlük olarak uygulaması yapılan ürünler olmakla birlikte gıda takviyesi ürünler ve sağlık cihaz ürünleri satılmaktadır.

Tiens Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens firmasına kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra üyelik süreciniz başlamış olur. Kaliteli bir hizmet garantisi veren Tiens, hem ürünlerini kullanmanıza olanak tanımakta hem de satışını yaparak kazanç sağlamanızı mümkün kılmaktadır.

Sağlık ve güzellik üzerine satılan ürünler karşılığında benzersiz bir kazanç planı ile kazancınızı almaktasınız. Bunun yanı sıra sunulan avantajlardan biri de ürünlerin kullanım fiyatı üye olmanızdan dolayı ayrıcalıklı bir fiyat ile sunulmaktadır.

İş ağınızı büyütmek için üye kaydı yapmanıza imkan tanınmaktadır. Tiens firmasına ait kazanç planında elde edilen üstün performans nedeni ile ödüllendirilmektesiniz. Aynı zamanda Tiens üyelik ayrıcalıklarından biri de rehberlik yapan ve destek veren ekibin olmasıdır.

Tiens Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Tiens firmasına üye olmak için öncelikle kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekir. Daha sonrasında Tiens firmasının sunduğu şartlara uygunsanız üyelik işlemleri için ilk adımı atabilirsiniz. Kayıt işlemleri firmanın kurumsal web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Başvurmak için gerekli şartlar 17 yaşından büyük yani reşit olmak, yasal koşullara elverişli olmak, adres, telefon ve kimlik bilgilerini paylaşmak, paylaşılan bilgilerin eksik, hatalı ve yanlış paylaşılmadığından emin olmak gibi unsurlar gerekli şartları taşımaktadır.

Tiens üyeliği için kurumsal web sayfasından gerekli üyelik şartlarına sahip olunması halinde ön başvuru gerçekleştirilir. Kurumsal şirket başvuruları değerlendirerek üyelik aşamalarını tamamlar.

Üyelik başvuru şartları arasında 17 yaşından büyük olmak, yasalara uygun gördüğü haklara haiz olmak, başvuru koşullarında istenen adres telefon ve mail adreslerinin bilgi doğruluğu ve koruma kanunu dahili içerisinde bulunmak ve paylaşılan bilgilerinin tamamen doğruluğunu kabul ediyor olmak gerekmektedir.

Üyelik işlemleri tamamladıktan sonra ve üyelik başladıktan sonra firmanın sağladığı tüm avantajlardan yararlanmaya başlamak mümkün olacaktır. Üyelik işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca referans göstererek satış yapılabilecek ve satış yaparken aynı zamanda indirimlerden faydalanma hakkı verilecektir. Üye olmadan da referans verilerek yapılan satışlardan ek kazanç sağlanabilecektir. Üyelik işlemleri ve aktif satışlarda üyeler kendi kazanç planlamasını kendisi yapabilecektir. Böylece gelir skalası kişiye özel olacaktır.

Üye olan kişiler sadece kendisi için sipariş eden ürünler için indirimli fiyatlardan yararlanabilmektedir. Ayrıca Kendi çevresinden satış yapmadan sadece referans yolu ile üyelik yapmak gelir kapısının başka bir yolu olacaktır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
1 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...