Tiens Ürünlerin Faydaları, Zararları ve Yan Etkileri

İnsan vücudunun gereksinim duyduğu ve karşılaması gerektiği vitamin ya da mineral içeren gıda takviyeleri bulunmaktadır. Bu nedenle kurumsal bir kimliğe sahip olan Tiens firması gıda takviyesi içeren yararlı vitamin ve mineral ürünler sunmaktadır.

Gıda takviyesi olarak satışı yapılan bu ürünler kalsiyum lesitin, çinko, nutrient, cordy cafe, kitosan, spirulina, kitosan, krill, glukazomin, kordiseps ve zeaksantin ürünleri yer almaktadır.

Tiens Ürünlerin Faydaları Nelerdir

Tiens ürünleri bağışıklık sisteminin sağlamlaştırdığı gibi vücuttan atılması gereken toksin miktarının kolayca çıkmasını sağlamaktadır. Kemik yapısını güçlendirmek için kalsiyum takviyesi etkili olmaktadır.

Kemik erimesi hastalığının oluşmadan önüne geçmek için vücudun çinko ihtiyacını karşılamak faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra yaşlanmayı olabildiğince ertelemeyi sağlamaktadır. Kalp sağlığı ya da beyin sağlığı takviyelere ile desteklenmelidir.

Tiens Ürünlerin Zararları Nelerdir

Gıda takviyelerinin bilinçsiz bir şekilde kullanımı olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Olumsuz sonuçların meydana gelmesini engellemek için spor yapmalı ve sağlıklı beslenerek takviye desteği almalısınız.

Gereğinden fazla alınan takviyeler örneğin A vitamini alımı karaciğer bölgesinde çeşitli sorunlara yol açabileceği gibi baş ağrısına da neden olmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir rahatsızlık veya hastalığınız var ise doktor nezdinde gıda takviyesi yapmanız gerekmektedir.

Tiens Ürünlerin Yan Etkileri Nelerdir

Günlük hayata katkısı olan gıda takviyelerinin bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkiler en sık karşılaşılanları ishal, bulantı ve kabız olma gibi durumları içermektedir.

Bu unsurlar dışında alerjik reaksiyon geçirenlerde bulunmaktadır. Bu alerjik reaksiyon geçirme özellikleri ise dil, yüz ya da dudak bölgesinde şişlik, nefes darlığı çekme, ürtiker ve kaşıntı hissetme gibi unsurlardan oluşmaktadır.

Nadir olarak şiddetli hissedilen yan etkiler organ yetmezliği, böbrek taşları, kalp tıkanması ve safta taşları gibi faktörler meydana gelebilmektedir. Gerekli dozda alınan gıda takviye ürünleri insan vücudu ile uyum içerisinde çalışmaya başladığı zaman yan etkileri kalıcı değil geçici olmaktadır.

Tiens ürünler, Dünya sağlık örgütü tarafından onay almış bir gıda takviye ürünüdür. Her insan doğal ve dengeli beslenemeyebilir. Ya da her hangi bir nedenden dolayı gıda takviyesine gereksinim duyabilir. Bu durumda en doğru destek tiens ürünleridir. Sağlıklı yaşamanın en kıymetli içerikleri, B kompleks vitaminleri, A vitamini C vitamini, kalsiyum ve magnezyum gibi değerlerin kaynağı olarak üretilmiştir.

Bitkisel protein kaynağı Tiens ürünlerinin faydaları sayılamayacak kadar çoktur. Toz ve kapsül olarak kullanılabilen kalsiyum, vitamin ve protein eksiğini yok ederek bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kemik erimesine önlem gelişmesine büyük destek olarak kullanılabilmektedir. Ana maddesi bir çeşit yosun olan protein ve mineral zengini ürünlerin % 90 ı vücut tarafından emilebilmektedir. Bu nedenle geniş Pazar alanı ve kullanıcı desteği bulmaktadır.

Doz aşımı ya da kullanım hatalarından bazı yan etkilerinin de bulunabildiği tespit edilmiştir. En belirgin yan etkisi bağırsak hareketlerinde değişikliktir. Dudaklarda ve yüzde şişlik, kaşıntı ve nefes darlığı görülebilmektedir. Fakat uygun dozda alınan tiens ürünlerinde hiçbir olumsuz etki görülmemiştir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 4 Ortalama Puan: 3.8]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...