Tiens Ürünlerin Faydaları, Zararları ve Yan Etkileri

İnsan vücudunun gereksinim duyduğu ve karşılaması gerektiği vitamin ya da mineral içeren gıda takviyeleri bulunmaktadır. Bu nedenle kurumsal bir kimliğe sahip olan Tiens firması gıda takviyesi içeren yararlı vitamin ve mineral ürünler sunmaktadır.

Gıda takviyesi olarak satışı yapılan bu ürünler kalsiyum lesitin, çinko, nutrient, cordy cafe, kitosan, spirulina, kitosan, krill, glukazomin, kordiseps ve zeaksantin ürünleri yer almaktadır.

Tiens Ürünlerin Faydaları Nelerdir
Tiens Ürünlerin Faydaları Nelerdir

Tiens Ürünlerin Faydaları Nelerdir

Tiens ürünleri bağışıklık sisteminin sağlamlaştırdığı gibi vücuttan atılması gereken toksin miktarının kolayca çıkmasını sağlamaktadır. Kemik yapısını güçlendirmek için kalsiyum takviyesi etkili olmaktadır.

Kemik erimesi hastalığının oluşmadan önüne geçmek için vücudun çinko ihtiyacını karşılamak faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra yaşlanmayı olabildiğince ertelemeyi sağlamaktadır. Kalp sağlığı ya da beyin sağlığı takviyelere ile desteklenmelidir.

Tiens Ürünlerin Zararları Nelerdir

Gıda takviyelerinin bilinçsiz bir şekilde kullanımı olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Olumsuz sonuçların meydana gelmesini engellemek için spor yapmalı ve sağlıklı beslenerek takviye desteği almalısınız.

Gereğinden fazla alınan takviyeler örneğin A vitamini alımı karaciğer bölgesinde çeşitli sorunlara yol açabileceği gibi baş ağrısına da neden olmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir rahatsızlık veya hastalığınız var ise doktor nezdinde gıda takviyesi yapmanız gerekmektedir.

Tiens Ürünlerin Yan Etkileri Nelerdir

Günlük hayata katkısı olan gıda takviyelerinin bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkiler en sık karşılaşılanları ishal, bulantı ve kabız olma gibi durumları içermektedir.

Bu unsurlar dışında alerjik reaksiyon geçirenlerde bulunmaktadır. Bu alerjik reaksiyon geçirme özellikleri ise dil, yüz ya da dudak bölgesinde şişlik, nefes darlığı çekme, ürtiker ve kaşıntı hissetme gibi unsurlardan oluşmaktadır.

Nadir olarak şiddetli hissedilen yan etkiler organ yetmezliği, böbrek taşları, kalp tıkanması ve safta taşları gibi faktörler meydana gelebilmektedir. Gerekli dozda alınan gıda takviye ürünleri insan vücudu ile uyum içerisinde çalışmaya başladığı zaman yan etkileri kalıcı değil geçici olmaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma