Tiens Sahtekarlığı, Güvenilir Mi ve Yasal Mı Sorularının Cevapları

Tiens firması 1995 yılında Japonya’da kurulmuş ve şu an dünyanın bir çok ülkesinde çeşitli sektörlerde hizmet veren bir markadır. Markanın ürünleri sağlık takviyeleri ve cilt bakım ürünleri çerçevesinde oluşmuştur. Markanın en önemli hedefi, kullanıcıları ile temiz içerikli sağlıklı ürünleri son teknolojiyi takip ederek buluşturmaktır. Marka bu hedefle hareket etmekte ve ürünlerini oluşturmaktadır.

Tiens Güvenilir Mi

Tiens ürünleri gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri ve sağlıklı yaşam ürünlerinden oluşmaktadır. Tiens markasını araştıran ve tiens güvenilir mi diye merak eden kullanıcılara ürünlerin içeriklerinden bahsetmek faydalı olacaktır.

Markanın gıda takviyelerinin içerikleri; kitosan, çinko, krill, kalsiyum lesitin, zeaksantin, kordiseps, spirulinadan oluşmaktadır. Tamamen doğal olan bu takviyeler yorgunluk sorunu yaşayan ve ek takviye alma ihtiyacı duyan kişiler için tavsiye edilmektedir.

İçerikleri ise tamamen doğaldır. Markanın kişisel bakım ürünleri ise özellikle kadınların her zaman kullanımına ihtiyaç duyduğu hijyenik kadın pedi, diş macunu, şampuan ve hijyenik temizleme jelinden oluşmaktadır. Tiens markasının sunduğu bu ürünleri tamamı bitkisel içerikli ve doğaldır.

Her gün kullandığımız bu ürünlerin tamamının doğal içerikli olması sağlıklı bir yaşam için ilk koşullardan biridir. Tiens markası teknolojiye sağlığı adapte ederek ürünlerini oluşturmaktadır. Bu bağlamda ürettiği sağlıklı yaşam ürünleri de, enerji bilekliği, kafa masaj aleti, cilt bakım cihazı ve negatif iyon içeren gözlüklerden oluşmaktadır.

Tiens Yasal Mı

Tiens markasını araştıran ve tiens yasal mı diye soranlar için markanın sertifikalarını paylaşmak faydalı olacaktır. Tiens takviye edici gıda ürünlerinin hepsinin tarım ve hayvancılık bakanlığından onayı alınmıştır. Ayrıca bütün ürünlerin helal sertifikaları bulunmaktadır.

Tiens Sahtekarlığı Var Mı

Sağlıklı bir yaşamı kendisine şiar eden tiens markasının ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Eczanede ve internette satılan tiens sağlıklı yaşam ürünlerinin bütün izinleri alınmıştır. Kısaca sizin de okuduğunuz gibi tiens sahtekarlığı yoktur denebilir.

Bir kuruluşun güvenilir olup olmadığını ortaya koyan durumlar vardır. Bunlar alınan sertifikalar, izin belgeleri, ürün içeriğindeki maddeler ve kişilere verilen intiba olmaktadır. Tiens firması yabancı kaynaklı bir şirket olduğundan kişiler hem güvenmekte hem de güvenmemektedir. Çünkü yerli network firmalarına erişim kolaylığı bulunuyorken; yabancı firmalara ulaşmak zordur. Tiens hakkındaki yorum ve görüşlere bakıldığında pek çok kişinin bu bağlamda şikayeti bulunmaktadır.

Firmaya üye olanlar veya ürün satın alanlar; firmayla iletişime geçemediklerini belirtmektedirler. Elbette bu görüşler arasında olumlu olanları da mevcuttur. Söz konusu firmanın bir diğer güvenlik ölçütü sağlık ve tarım bakanlığından almış olduğu belgelerdir. Bu belgeler kapsamında ürünlerin iddia edildiği gibi doğal kökenli olduğu kanıtlanmıştır. Dolayısıyla ürünler gönül rahatlığı ile alınmaktadır.

Tiens, Çin’de ortaya çıkan bir firma olması sebebiyle helal sertifikasını da almıştır. Çünkü toplumun geneli helal sertifikasına önem vermektedir. Şirketin yabancı kökenli olması, insanları helal sertifikası beklentisine sokmaktadır. Firma hakkında ortaya konulan bu bilgiler ışığında, firmanın sahtekar olduğu söylenemez.

Sahtekar veya yasal olmayan bir kuruluş, bakanlıktan onay alamaz. Aynı şekilde helal sertifikası da verilmez. Dolayısıyla Tiens’in yasal ve güvenilir bir şirket olduğu söylenebilir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...