Siberian Wellness Ürün Fiyatları, Katalog ve Giriş Paketleri

Yabancı network marketing firmalarından olan siberian wellness doğal ve insan sağlığına yararlı ürünler ürütmektedir. Bu kadar güzel bir firmanın tabi ki de birçok insan satışını yapmak istemektedir. Bir ürünü satabilmek için elinizde bir katalog bulunmalıdır. Bu yazıda Siberian Wellness kataloguna nasıl ulaşabilirsiniz siberian Wellness giriş paketleri nelerdir bunları okuyacaksınız.

Siberian Wellness Katalog

Bir ürünü çevrenizde ki insanlara tanıtabilmek için bir kataloga ihtiyacınız vardır. Siberian wellness kataloğuna ulaşmak için internet sayfasına girebilir veya internet arama motorunuza siberian wellness katalog yazıp aratabilirsiniz. İnternet sitesinde bir de fiyat kataloğu bulunmaktadır.

Siberian wellness den alacağınız ilk paket ile birlikte size bir katalog gönderilecektir. Kataloglar paket içeriği olarak verilmiştir. Kataloglarda ürünlerle ilgili her bilgi yer almaktadır. Güzel bir tanıtım için oldukça bilgi vericidir.

Siberian Wellness Giriş Paketleri
Siberian Wellness Giriş Paketleri

Siberian Wellness Giriş Paketleri

Yapacağınız işe öncelikle güvenmeniz gerekir ve bir şeye güvenmeniz için onu denemeniz gerekir. Siberian wellness giriş paketleri sayesinde istediğiniz birkaç ürünü sizin hizmetinize toplu olarak sunmuşlardır. Siberian Wellnes’in müşterilerine sunmuş olduğu 6 adet tanıtım paketi bulunmaktadır.

Paket 1 olarak 3 seçeneği ve paket 2 olarak 3 seçeneği bulunmaktadır. Paket 1 olanların hepsi 40 puan sağlarken paket 2 olanlar 65 puan getiri sağlamaktadır. Bu puanlar işinizi geliştirmek isterseniz fazlaca işinize yarayacaktır. Her paketin içinde katalog bulunmaktadır. Paket 1 olanlarda katalog dışında 5 ürün gönderilirken paket 2olanlarda katalog dışında 7 ürün gönderilmektedir.

Siberian Wellness Ürünlerin Fiyatları
Siberian Wellness Ürünlerin Fiyatları

Siberian Wellness Ürünlerin Fiyatları

Tanıtım paketlerinin fiyatı 150 ile 260 Türk lirası aralığındadır. Tabi ki her bir ürünün farklı fiyatı olmasından ötürü tanıtım paketleri daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Siberian Wellness ürünlerin fiyatları almak istediğiniz ürün kategorisine göre farklı aralıklardadır.

Siberian Wellness’in takviye edici gıdaları 50 Türk lirasından başlayarak 250 liraya kadar çıkabilmektedir. Bu fiyatı içinde bulunan malzemelerin değiştirmesi yanında içinde bulunun tablet adedi de değiştirmektedir. Siberian Wellness’in bitkisel çayları ortalama olarak 25 Türk lirasıdır.

Ayrıntılı ürünler ve fiyatlar için Siberian Wellness’in internet sayfasına girerek ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TREND bilgilerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalıma