Siberian Wellness Ürün Fiyatları, Katalog ve Giriş Paketleri

Yabancı network marketing firmalarından olan siberian wellness doğal ve insan sağlığına yararlı ürünler ürütmektedir. Bu kadar güzel bir firmanın tabi ki de birçok insan satışını yapmak istemektedir. Bir ürünü satabilmek için elinizde bir katalog bulunmalıdır. Bu yazıda Siberian Wellness kataloguna nasıl ulaşabilirsiniz siberian Wellness giriş paketleri nelerdir bunları okuyacaksınız.

Siberian Wellness Katalog Ürünleri Neler

Bir ürünü çevrenizde ki insanlara tanıtabilmek için bir kataloga ihtiyacınız vardır. Siberian wellness kataloğuna ulaşmak için internet sayfasına girebilir veya internet arama motorunuza siberian wellness katalog yazıp aratabilirsiniz. İnternet sitesinde bir de fiyat kataloğu bulunmaktadır.

Siberian wellness den alacağınız ilk paket ile birlikte size bir katalog gönderilecektir. Kataloglar paket içeriği olarak verilmiştir. Kataloglarda ürünlerle ilgili her bilgi yer almaktadır. Güzel bir tanıtım için oldukça bilgi vericidir.

Siberian Wellness Giriş Paketleri Kaç TL

Yapacağınız işe öncelikle güvenmeniz gerekir ve bir şeye güvenmeniz için onu denemeniz gerekir. Siberian wellness giriş paketleri sayesinde istediğiniz birkaç ürünü sizin hizmetinize toplu olarak sunmuşlardır. Siberian Wellnes’in müşterilerine sunmuş olduğu 6 adet tanıtım paketi bulunmaktadır.

Paket 1 olarak 3 seçeneği ve paket 2 olarak 3 seçeneği bulunmaktadır. Paket 1 olanların hepsi 40 puan sağlarken paket 2 olanlar 65 puan getiri sağlamaktadır. Bu puanlar işinizi geliştirmek isterseniz fazlaca işinize yarayacaktır. Her paketin içinde katalog bulunmaktadır. Paket 1 olanlarda katalog dışında 5 ürün gönderilirken paket 2olanlarda katalog dışında 7 ürün gönderilmektedir.

Siberian Wellness Ürünlerin Fiyatları Ne Kadar

Tanıtım paketlerinin fiyatı 150 ile 260 Türk lirası aralığındadır. Tabi ki her bir ürünün farklı fiyatı olmasından ötürü tanıtım paketleri daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Siberian Wellness ürünlerin fiyatları almak istediğiniz ürün kategorisine göre farklı aralıklardadır.

Siberian Wellness’in takviye edici gıdaları 50 Türk lirasından başlayarak 250 liraya kadar çıkabilmektedir. Bu fiyatı içinde bulunan malzemelerin değiştirmesi yanında içinde bulunun tablet adedi de değiştirmektedir. Siberian Wellness’in bitkisel çayları ortalama olarak 25 Türk lirasıdır.

Ayrıntılı ürünler ve fiyatlar için Siberian Wellness’in internet sayfasına girerek ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Siberian Wellness internet resmi sitesine kolaylıkla giriş yapılmaktadır. Firmaya ait ürünlere ve ürün fiyatlarına erişmek için şunlar yapılmalıdır: Öncelikle sitenin ana sayfasına girilmelidir. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ticaret sekmesine tıklanmalıdır.

Bu sekmenin alt bölümlerinden biri katalog ve fiyat listeleridir. İlgili bölmeye basıldıktan sonra katalog ve fiyat listeleri yazan yeni bir sayfa açılır. Bu sayfanın aşağısına doğru gidilerek katalog ve fiyat listeleri yazan yeni bir bölme karşımıza çıkar.

Söz konusu bölme tekrar tıklandığında; kişi fiyat listelerini pdf şeklinde bilgisayarına veya telefonuna indirebilir. Bu aşamalar ücretsiz biçimde ve üyelik gerektirmeden gerçekleştirilir. Firmanın böyle bir hizmet sunması müşterileri ve site ziyaretçilerini memnun etmektedir. Çünkü fiyat listeleri, network marketing sektöründe yer alan çoğu firma tarafından paylaşılmamaktadır. Siberian Wellness, ürün fiyatı sadece üyelere özel kılınan firmalardan farklı konumdadır.

İlgili firma gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik alanında hizmet yürütmektedir. Fiyat listeleri ise ürün çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Kişiler talep ettiği taktirde 5TL karşılığında katalog isteyebilmektedirler. Ayrıca sitenin ana sayfasında online katalog da bulunur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...