Sadeceon İle Para Kazanma Yolları Bilmediğiniz 10 Madde

SadeceOn, Türkiye çapında hizmet veren en büyük freelancer sitelerin başında gelmektedir. Her gün yüzlerce insanı iş yapmak isteyen kişilerle buluşturan SadeceOn, maddi getirisi açısından oldukça zengin bir sitedir. Yeni iş fikirleri hakkında Türkiye’de başarılı işlere imza atmışlardır.

SadeceOn, insanların yeteneklerini ve mesleki deneyimlerini kullanarak para kazanabilecekleri açık bir ticaret platformudur. Toplam 11 kategoride ve binlerce alt kategori de hizmet veren SadeceOn, kendi işinin sahibi olmak isteyenler veya kendini denemek isteyen insanlar içinde oldukça verimli bir sitedir.

SadeceOn Sahibi ve Kuruluş Bilgileri Nelerdir

Kazım Akalın ve Evren Dinç isimli iki genç girişimci tarafından kurulan SadeceOn sitesi ilk yıllarından itibaren Fiverr gibi büyük firmalara rakip olarak piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana iş yaptırmak isteyenler ile yetenekli insanları birbiri ile buluşturan sadeceon kısa zamanda çok fazla talep gördü. Üye sayısını her geçen gün arttıran sadeceon, gün geçtikçe ürün zenginliğini de yine katılımcı bir anlayışla sürdürüyor.

SadeceOn Hesap Açma ve Üyelik Nasıl Yapılır
SadeceOn Hesap Açma ve Üyelik Nasıl Yapılır

SadeceOn Hesap Açma ve Üyelik Nasıl Yapılır

SadeceOn sitesine üyelik oldukça kolay bir süreç ile tamamlanmaktadır. Siteye girdiğinizde sağ üst köşeye üye ol butonuna basarak rahatlıkla üyelik işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca bilgileri girmeden Facebook ile bağlanarak da Sadeceon üyelik işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. İlk girişin tanımlanmasının ardından profil bilgileri doldurularak hesap açma işlemleri tamamlanabilmektedir.

SadeceOn Komisyon Oranları Ne Kadardır

SadeceOn bir aracılık sitesidir. Belirli iş kategorilerinde ihtiyaca göre insanları birbirleri ile buluşturan SadeceOn platformunun çalışma şekli son derece basittir. İş yaptırmak isteyen insanlar uygun kriterlerdeki kişilerle bir araya gelerek siparişlerini rahatlıkla verebilmektedirler.

Bu sayede işi yaptıran ve işi yapan kişi arasında bir ticari ilişkinin başlamasına vesile olan SadeceOn komisyon usulü çalışmaktadır. SadeceOn sitesinde herhangi bir kayıt ücreti ödenmez veya yıl içerisinde abonelik ücreti talep edilmez. Bunun nedeni ticari olarak güvenin karşılıklı olması ilkesine uygun hareket edilmesidir. SadeceOn sitesi, yapılan işlerin üzerinden aldığı komisyonlarla ücretlendirme yapmaktadır.

SadeceOn Nedir Ve Kimler Kullanabilir
SadeceOn Nedir Ve Kimler Kullanabilir

SadeceOn Nedir Ve Kimler Kullanabilir

Online platformlarda çalışanlar sadeceon nedir diye sordukları sorulara istinaden bu paragrafı açmayı hissettik. Hem iş yaptıran hem de iş yapan insanlar için bir sınırlama bulunmamaktadır. Bu nedenle de Türkiye’nin en özgün platformlarından bir tanesi olan SadeceOn, herkese kapılarını açmıştır.

Ayrıca kurumsal firmalarda SadeceOn üzerinden ürün pazarlama veya hizmet verme işlemlerini yapabilmektedirler. Bu konuda da sınırlamaları kaldıran SadeceOn, fatura kesmek isteyen kişiler içinde alternatif olarak fatura bilgilerinin girilmesi ile kendi faturalandırmalarını yapabilmektedirler.

SadeceOn'da Nasıl Başarılı Olunabilir
SadeceOn’da Nasıl Başarılı Olunabilir

SadeceOn’da Nasıl Başarılı Olunabilir

SadeceOn sitesinde başarılı olmanın birçok yolu vardır. Online pazarlama kazanmanın hem kolay hem zor yoludur. Normal ticaret yaşamında insanların birbirlerini bulması ve aralarında bir güven ilişkisini oluşturması oldukça zordur. Bu nedenle de online platformlar iş yaptırmak isteyenler için büyük bir nimettir. Ancak, online yoldan para kazanmak para kazanmanın yanı sıra başarılı olmak için son derece önemli ipuçları vardır;

  1. İlk izlenim oldukça önemlidir. Başarılı olmak için ilk izlenimin çok iyi hazırlanması gerekmektedir. Bu da online pazarlama yönteminde dolu bir profil içeriğidir. Profilin oldukça iyi hazırlanması gerekmektedir. Özellikle “hakkında” kısmına referanslar varsa daha önceden yapılmış olan işlerin anlatımlı örnekleri konularak zenginleştirilme yapılmalıdır.
  2. İş seçmeden her işi yapmak da yine başarılı olmanın en temel yollarından bir tanesidir. Bu nedenle de gelen tüm işler büyük bir özveri ile yapılmalıdır.
  3. Zamanlama. Ticarette en önemli olan nokta zamanlamadır. Alınan işler zamanında hatta kontrol amaçlı olarak zamanından biraz daha kısa sürede teslim edilmelidr. Ayrıca izlenimde yer alan ürünlerin yapılan işlerle birebir aynı olması önemlidir.
  4. Ulaşılabilir olmak. İşi yaptıran kişinin her zaman işi yaptırdığı insana ulaşabilir olması gerekmektedir.
  5. Zengin içerikler. Online pazarlama da içerik zenginleştirmek oldukça önemlidir. Zengin ürün çeşidi her zaman daha fazla cezbedicidir.
SadeceOn'da Hızlı Satış Teknikleri Nelerdir
SadeceOn’da Hızlı Satış Teknikleri Nelerdir

SadeceOn’da Hızlı Satış Teknikleri Nelerdir

SadeceOn’da hızlı bir satış işlemi gerçekleştirebilmek için her şeyden önce yapılan işlemlere hakim olmak gerekmektedir. Tanıtım, en iyi satış biçimidir. Hizmet ve ürün tanıtımının detaylandırılması son derece önemlidir. Yapılan işlemin detaylı ve tatmin edici şekilde aktarılması işi yaptıran kişi için tercih konusunda oldukça hızlı karar vermesine neden olmaktadır.

Bu nedenle de her şey yapılan hizmetin cezbedici ve doğru bir şekilde aktarılmasına bağlıdır. Öte yandan yapılan satışın veya verilen hizmet ile ilgili yapılan çalışmanın tamamen özgün olması son derece önemlidir.

SadeceOn'da En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir
SadeceOn’da En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir

SadeceOn’da En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir

SadeceOn, binlerce ürünün ve hizmetin satın alındığı online bir platformdur. SadecOn’da yer alan tüm hizmetler en çok tercih edilen ve arananlardır. Bu nedenle de SadeceOn sitesinde yer alan tüm kategorilere yoğun bir şekilde talep vardır. Tüm hizmetler sınırlandırılmadan verilen sitede yer alan tüm kategorilere talep oldukça yoğundur. Bu nedenle de yer alan hizmetlere yapılacak olan yatırımların hemen hemen hepsinin alıcısı bulunmaktadır.

SadeceOn Güvenilir Mi
SadeceOn Güvenilir Mi

SadeceOn Güvenilir Mi

Diğer bir başlıkta sadeceon güvenilir mi sorusudur. Dünyanın teknoloji ile entegre olması, alışverişlerin de internet üzerinden yapılmasına neden olmaya başlandı. Artık bilgisayar başından herkes her ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bu nedenle de SadeceOn sitesi Türkiye’de büyük bir açığı kapatmaktadır. SadeceOn sitesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunlarına bağlı olan ve yasal bir şekilde hizmet veren sitedir.

Bu nedenle de son derece güvenlidir. SadeceOn yaptığı işleri tüm kanunlara uygun bir şekilde yaparak hem alıcıların hem satıcıların hakkının kanunlarla da koruma altına almıştır. Aracılık hizmetleri de bu bağlamda hukuka uygun bir halde yapılmaktadır. Ödemelerin düzenli olarak belirlenen günlerde yapılması ve kullanıcı memnuniyeti de SadeceOn sitesinin en önemli referanslarıdır.

SadeceOn Vergilendirme ve Yasal mı
SadeceOn Vergilendirme ve Yasal mı

SadeceOn Vergilendirme ve Yasal mı

Devlet, online satışlar için bir takım kanunlar çıkarmışlardır. Bu nedenle de online satış işlemlerinin bu kanunlar çerçevesinde ve belirlenen mevzuatlarda yapılması gerekmektedir. SadecOn sitesi de bu kanun ve yasaların hepsine tabii yasal bir kuruluştur. Bu nedenle de yapılan işlemler belirli denetim ve kontroller altında yapılmalıdır.

SadeceOn’da yapılan tüm işlemler işi yapan kurumlar veya site tarafından faturalandırılır. Bu nedenle de vergilendirme bu faturalandırma üzerinden yapılmalıdır. E- Arşiv üzerinden faturalandırma yapıldığı gibi elden kesilen faturalar ile de belgelendirme yapılır. Bu sayede yapılan tüm işlemler yasal hale getirilir ve vergilendirme yapılması da yine bu yöntemle olmaktadır.

SadeceOn Hesap İptali ve Üyelik Silme İşlemleri
SadeceOn Hesap İptali ve Üyelik Silme İşlemleri

SadeceOn Hesap İptali ve Üyelik Silme İşlemleri

SadeceOn sitesinde hesap iptali ve üyelik silme işlemleri de son derece kolaydır. Profil alanında yer alan ayarlar kısmında hesap kapat sekmesinden, hesap iptal işlemi çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...