Parvega Katalog, Giriş Paketleri Ve Ürün Fiyatları Nelerdir

Yerli network marketing şirketleri arasında yer alan Parvega. Yaptıkları her işte kendilerini kanıtlayan ve gösteren bir şirkettir. İnternet üzerinden yaptıkları işlerle insanların sevgisini ve güvenini kazanmış bir firmadır.

Parvega şirketinin kaliteli ve doğal ürünlerinin fiyatlarını giriş paketlerini ve kataloglarına nasıl ulaşılabileceğini göreceksiniz. Firma ve ürünlerle ilgili çok daha ayrıntılı bilgileri parvega şirketinin resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Parvega Giriş Paketleri Nelerdir

50 puanla başlayan parvega giriş paketleri denemeniz ve markayı tanımanız için oldukça iyidir. Parvega ilk adım paketi 290 liraya müşterilerine sunulmuştur. Paket seçenekleri olarak 4 çeşit paketleri bulunmaktadır. Parvega şirketinin internet sayfasına giderek iletişim bilgilerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Farklı paketlere sahip olan firma da kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Paketler genişledikçe fiyatları da artmaktadır. Siteye üye olarak sizlere sunulacak olan teklifleri görebilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Parvega Ürün Katalogları

Parvega katalog için internet sayfasından ürünler kısmına girerek bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Fakat internet üzerinden herhangi bir kataloğa ulaşamazsınız. Ürünler sayfasından istediniz her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Parvega ürünlerini satın aldığınızda sizlere bilgilendirici bir katalog yollanmaktadır.

Bu katalog ile birlikte hem ürünler hakkındaki bilgileri satış yapacağınız insanlarla kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Bir üyeliğiniz varsa parvega şirketi ile iletişim kurarak da bir kataloğa sahip olabilirsiniz.

Parvega Ürün Fiyatları

Parvega ürününü nereden alacağınıza bağlı olarak ödeyeceğiniz fiyat değişecektir. Değişen ücret tabi ki de küçük farklar olacaktır. Seçeceğiniz ürüne göre farklılık gösteren Parvega ürünlerin fiyatları kapsül şeklindeki balık yağları 150 lira civarında, tablet grubuna giren takviye edici gıdalar 150 ile 250 arasındaki ücretlere satılmaktadır. Bu ücretlerin tablet miktarının artıp azalmasıyla ilgisi vardır. Parvega şirketi ortalama olarak bir çok ürününü 100 ve 250 Türk lirası aralığında müşterilerine sunmaktadır.

Parvega ürünleri bir çok internet sitesinde ve popüler alışveriş sayfalarında satılmaktadır. Sitelerin indirimlerine kullanarak daha ucuz fiyatlara da elde edebilirsiniz. Ama şunu bilmelisiniz kendi üyelerine %30 indirimli olarak ürünlerini satmaktadırlar. Parvega şirketiyle yakın alışverişte olmak sizlere daha fazla kazandırmaktadır. Bu firmanın ürünlerini kullanmak veya satmak sizlere çok şey kazandıracaktır.

Parvega network marketing firmasını diğer firmalardan ayıran birçok özellik bulunur. Bunların arasında en dikkat çekici olanı, e- katalogdur. Başka firmalara ait online kataloglara rastlamak mümkündür. Lakin Parvega kataloğunda sadece ürünlere yer verilmemiştir. Aynı zamanda firmanın kazanç planından, kariyer gelişiminden, üyelerin avantajlarından söz edilmektedir.

Söz konusu firmanın e- kataloğunda detaylı bilgilere ulaşmak, kişilere güven vermektedir. Katalogda bulunan bilgiler şu şekildedir: Kariyer planlaması, koçluk geliri, sponsor teşvik primi, kazanç planı, avantajlar ve elbette ürünlerdir. Bu bilgiler ışığında firma hakkında detaylı verilere ulaşarak, üye olup olmamaya karar verilebilir. Katalogda ye alan ürünlere bakıldığında, pek çok çeşit göze çarpmaktadır. Gıda takviyeleri, çay çeşitleri ve kahve yer almaktadır.

Parvega kataloğunda verilen avantaj bilgileri, giriş paketlerine de tekabül eder. Üyeler ürünleri %30 indirimli fiyatlarla satın alırlar. Kişi kendisine ait uluslararası iş kurma fırsatına sahip olur. Yurtiçi ve yurtdışı tatil imkanları sunulur. Online eğitimler sayesinde yapılan iş hakkında bilgi sahibi olunur. Ve tüm bunlara ek olarak en önemlisi kişi, ekonomik anlamda bağımsızlığa kavuşur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...