Onnowell Şikayet ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir

Onnowell, network marketing sistemi ile insanlara ulaşan yerli kuruluşlardan biridir. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konusunda araştırmalar yapan, çevreye ve insan sağlığına saygı duyarak üretim yapan firmanın ürünleri çok ilgi görüyor.

İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin günümüzün yaşam koşulları içinde yeterince alınamaması tehlikesine karşı önlemler alıyor. Üretilen kapsül şeklindeki takviye edici gıdalarla mineral ve vitamin eksikliğini tamamlıyor.

Sağlıklı yaşam bilincinin yükseltilmesi için wellnes alanında da hizmet veriliyor. Wellnesin ne olduğuna kısaca değinecek olursak, kelimenin Türkçe karşılığı “esenlik”tir. Beyin, beden ve ruh bütünlüğünün sağlanması ve yaşam kalitesinin artırılmasını hedefleyen bir anlayışın ifadesidir.

Dünya genelinde wellnes yaşam tarzını benimseyen milyonlarca insan vardır. Onnewell da Denizli merkezli olarak kurulmuş olsa da hedef kitlesi tüm dünya pazarlarıdır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yerini alarak insan sağlığına hizmette bulunma gayesindedir.

Onnowell Şikayet Var Mı

Onnowell Şirketi ya da ürünleri hakkında önemli bir şikayet gözlenmemektedir. Şeffaf yönetim anlayışı nedeniyle müşterilerin ve distribütörlerin olumlu ya da olumsuz geri bildirimleri hızla yönetime iletilir. Günümüzdeki teknolojik imkanlarla web sitesinden ya da telefonlardan rahatça ulaşım sağlanabilir. Distribütörler de bu konuda aracılık edebilir.

Yapılan olumlu geri bildirimler mutluluk verirken olumsuz olanları da hızla değerlendirmeye alınır. Müşteri lehine yapılan değerlendirmeler sonucunda gereken ne varsa yapılır ve sorunlar çözüme kavuşturulur. Firma hakkında yapılacak şikayetlerin öncelikle firma yetkililerine yapılması problemlerin kolayca ve hızlı şekilde giderilmesini sağlayacaktır. Böylelikle Onnowell şikayet konusu kapanır.

Onnowell Kullanıcı Yorumları Nelerdir

Onnowell kullanıcı yorumları okuduktan sonra ilk başta çok mesafeli duran müşteriler dahi ürünleri kullandıktan sonra memnuniyetlerini bildirmektedir. Satılan ürünlerin iade oranı çok düşüktür. İlk ürünü kullanıp bitirenler farkı hissetmekte ve ikinci paketi sipariş vermektedir. Bu şartlar altında müşteri yorumlarının olumlu olduğu rahatça söylenebilir.

Distribütörlerden gelen yorumlar da son derece olumludur. Kayıt tarihinden sonra çevresindeki insanlara ürünlerin tanıtımını yapan ve satış sağlayan temsilciler belirlenen oranlardaki kar paylarını fazla beklemeksizin hesaplarında görür.

Birçok bonus imkanı ile kazanç miktarları da yükselir. Çalışmalarının karşılığını zamanında ve tatmin edici miktarda alabilen temsilciler firma ile çalışmaya devam etmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 4.3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...