Ogansia Girişimcilik Projesi


10 Temel Başlıkta : Ogansia international

Bu sayfada size A'dan Z'ye kadar net bilgiler ile neden Ogansia firmasını tercih etmelisiniz. Eğer tercih ettiyseniz ne kadar doğru bir adım attığınızı 10 temel başlıkta ve diğer yazı gruplarında size aktarmış olacağım.
nedir-og

Nedir

2015 yılında yasal zeminler üzerine kurulu, faaliyet alanı olarak wellness alanında hizmet gösteren yerli network marketing firmasıdır.

Amacı maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, ciddi gelecek hedefleri, planlamaları ve girişimci ruhlu bireylerin hayat kalitesini arttırmak için kurulmuştur.

Daha Fazlası
Neler-Yapıyor-og

Neler Yapıyor

2015 yılında yasal zeminler üzerine kurulu, faaliyet alanı olarak wellness alanında hizmet gösteren yerli network marketing firmasıdır.

Amacı maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, ciddi gelecek hedefleri, planlamaları ve girişimci ruhlu bireylerin hayat kalitesini arttırmak için kurulmuştur.

Daha Fazlası

Ogansia Ürünleri Nelerdir

Sağlıklı yaşam ve doğru beslenme üzerine olan ürün grupları ile günlük hayatta 7’den 77’ye herkesin kullanması gereken temel ürün gamlarına sahibtir.

Eğer girişimciyseniz; aynı kişiye birden fazla ve tekrar tekrar ürün alışının gerçekleştiği, çeşitli dallarda ürün grubunı bünyesinde barındırır.

Tüm ürünlerini orjinal hali ile bulunduğu noktadan ithal ederek, Türkiye’de ürünlerin harmanlanmasını yapıp dağıtıma sunan bir firmadır. Bir kaç örnek vermem gerekirse; Kril oil (yağını) Norveç‘den, Reishi mantarını Güney Kore‘den, Spirulina‘yi Çin‘den, Propolis‘i ise Brezilya‘dan ithal etmesi, kahve grubu ürünlerde %5 reishi mantarı bulunması bir çok firma içinden açık ara farkla ayrılmasına sebep oluyor.

Faydaları-Nelerdir-og

Faydaları Nelerdir?

Bu ürünler altarnatif tıp ürünleri olduğu için asla hiçbir hastalığın tedavisi için kullanılamaz.

Peki bu ürünler ne yapar?

Vücudun günlük alması gereken besin değerlerini tamamlar. Şu şekilde bir örnek vermem gerekir ise bilirsiniz ki arabanın tüm bakımları yapılırsa araba asla arıza vermeyecektir.

Daha Fazlası
yorumlari-og

Yorumları Nelerdir?

Salon toplantılarında binlerce kişi Ogansia ürünlerini kullanıp binlerce başarılı sonuç almıştır.

Bu konuyu youtube kanalımda sizinle paylaştım.

Eğer sizde isterseniz youtube ‘’Ogansia yorumları’’ yazıp aratabilirsiniz.

Daha Fazlası


Nasıl Para Kazanabilirim?

Ogansia kazanç planı ürün satışı ve network planları ile rakip firmalara göre daha fazla para kazanma imkanı sunan bir çalışma planına olarak, para kazanmak için ara ara promosyonlarla destekleyip ayrıcalıklı bir çalışma planına sahibtir.

En önemlisi çalışma planı ile kimsenin hakkının yok olmasına izin vermemesidir.

Yasal zeminler doğrultusunda yasalara uygun olarak firma-bayi-müşteri arasında ki kazanç dağılımını maksimum seviyede ödeyerek, sektörde bir ürün networkünün yapabileceği maksimum kazancı bayilere ödeyebiliyor.

Emek verip çalışmak isteyenlerin, çalıştığının karşılığını tam olarak alabileceği bir firma olduğu için bu firmada benimle iletişim kurup beraber hareket edebiliriz.

 
 

neden-tercih-og

Neden Tercih Etmeliyim ?

Helal sertifikasına sahip, ailemize ve çevremizde ki en sevdiğimiz kişilere gönül rahatlığı ile ürünleri kullanması için tavsiye edebileceğimiz ürün gamına sahip olmasından dolayı tercih etmelisiniz.

Para kazanmak için ise ortaya koyacağınız emeğinizin karşılığını eksiksiz ve gününde ödemesi, hatta ürünlerin kalitesinde solayı bir sonra ki satış için para kazanmanızı kolaylaştıracağı, çalışmalarımızın meyvelerini miras bırakabileceğiniz için Ogansia'yı tercih etmelisiniz.

para kazanma-og

Nasıl Başlamalıyım ?

Önünüzde iki yol var.

Birincisi ürünlere ihtiyacınız var ise benimle iletişim kurup ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip ürünleri kullanırsınız.

İkinci yol ise ürünleri kullanıp çevrenizde ki kişilere ürünleri tavsiye edip para kazanabilirsiniz. İkinci yol ciddi bir konu bu konu hakkında sizinle uzun uzun planlar yapmamız lazım.

nasıl-baslarım-og

Nereden Başlamalıyım ?

Eğer daha önce network marketing sektörüne adım attıysanız bilirsiniz ki çalışarak para kazanırsınız ama seçtiğiniz sponsor yada bulunduğunuz takım sizin kazandığınız parayı nasıl katlayacağınızı öğretir.

Eğer siz de güçlü bir takım içerisinde bulunmak istiyorsanız ;

Elit Team hakkında daha fazla bilgi almanız için aşağıda ki butona tıklayın.

Elit TEAM
uyelik-og

Nasıl Üye Olabilirim ?

Aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak yardım almak istediğiniz konularda benimle whatsapp, arama yada mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Haftanın belirli günleri online iş ve ürün eğitimleri yapıyoruz. Evinizde ki interneti kullanarak online zoom etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Hemen üye olmak isterseniz. Aşağıda ki Ogansia üyelik butonuna tıklayabilirsiniz.

Ogansia Üyelik - Kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir