Naturalis Global Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Naturalis global, organik ürünlerle sağlıklı yaşamı destekleme anlayışı ile hareket eden, bitkisel kökenli bakım ürünü ve takviye gıdalar üreten yerli bir firmadır. Organik yapılı ürünlerin satışı ve pazarlaması konusunda network marketing sistemini kullanan firma geniş bir temsilci ağına sahiptir ve çalışanlarına kazançlı bir iş imkanı sağlamaktadır.

Müşterilerin hayat kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ve bu konuda olumlu geri bildirimler alan firmanın ürünlerinin üretimi ve satışı için gerekli izin, sertifika ve lisanslar tamamlanmış olup bu konuda yasal bir eksiklik bulunmamaktadır.

Naturalis Global Nedir

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı yaşam ürünleri konusunda yılların tecrübesine sahip olana Naturalis firması tecrübelerini kaliteli ve sağlığa faydalı ürünler üretmek için kullanır. Üretilen ürünler satışa sunulmadan önce sağlığa faydaları konusunda gerekli testler yapılır. Bazen yıllarca süren bu testlerden kesin olumlu sonuçlar alınmadan ürünler piyasaya sürülmez.

Firma sürekli kendisini yenilemek ve geliştirmek için çalışır. Bu çalışmalar sonucu yeni ürünler üretilerek satış yelpazesine eklenir. Ayrıca bu ürünlerin satışı için kullanılan sistemle ülkemizde ve dünyada binlerce ekip arkadaşının iyi kazançlar elde etmesini hedefler.

Distribütörler aracılığıyla satılan ürünler hem firmaya hem de distribütörlere kazanç sağlarken müşteriler de uygun fiyatlarla ürünlere ulaşım imkanı bulur.

Naturalis Global Kime Aittir ve Kurucusu Kimdir

Naturalis Bursa’da Hüseyin Ogan tarafından tamamen yerli sermaye ile kurulmuş yerli bir şirkettir. Halen de kuruluşun başında Hüseyin Ogan bulunur buda naturalis kurucusu kimdir sorusunun cevabıdır. Kuruluşundan itibaren sağlıklı ürünler üretme çabasında olan şirket 2015 Yılında network marketing sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Bu tarihten sonra firmanın hitap ettiği pazarlar hızla gelişmiş ve uluslararası bir şirket statüsü kazanılmıştır.

Firmaya ait ürünlerin tamamı ülkemizde ve firmaya ait tesislerde üretilir. Üretim için alınmış izin ve sertifikalar dışında müşteriye güven verilmesi adına her zaman denetim ve kontrole açık ve şeffaf bir çalışma ortamı sağlanır.

Naturalis global gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri üreten ticari bir kuruluştur. 2015 senesinde Bursa’da faaliyetlerine başlayan firma Hüseyin OGAN tarafından kurulmuştur. Firmanın amacı Türkiye’nin zengin bitki örtüsünden yararlanarak faydalı ürünler ortaya koymaktır.

Ürünler Naturalis firmasının bünyesinde güven içinde doğru tekniklerle üretilmektedir. Kurucusu Hüseyin OGAN olan firmanın uzman bir kadrosu bulunmaktadır. Kadroda eczacı, gıda mühendisi ve kimyagerler yer almaktadır. İlgili kişiler son teknolojik cihazlarla üretim tesisinde üretim yapmaktadırlar. Ürünler hem kaliteli hem de sağladığı yarar bakımından yüksek seviyededir.

Naturalis, gıda takviyeleri üreterek bireylerin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadır. Bu bağlamda yaşam koçluğu yapar. Kozmetik ürünlerinin ortaya konulması da kişilerin güzellik kaynağını oluşturmaktadır. Kullanılan malzemeler doğal içerikli olduğu için cilt bakım ürünleri rahatlıkla kullanılabilir.

Network marketing sektöründe yer alan Naturalis, ismini Latinceden almaktadır. Firmanın adı Latincede doğal anlamına gelmektedir. Dolayısıyla ürünlerin bitkisel içerikli olması ve bu yönde müşterilere sunulması hedeflenir. Bunun yanı sıra çevreci bir tutum sergilenmektedir. Ürünler doğaya zarar vermeyen ve geri dönüştürülebilir malzemeler içinde satışa sunulmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 6 Ortalama Puan: 4.3]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
4 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...