Naturalis Global Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir

Naturalis global, organik ürünlerle sağlıklı yaşamı destekleme anlayışı ile hareket eden, bitkisel kökenli bakım ürünü ve takviye gıdalar üreten yerli bir firmadır. Organik yapılı ürünlerin satışı ve pazarlaması konusunda network marketing sistemini kullanan firma geniş bir temsilci ağına sahiptir ve çalışanlarına kazançlı bir iş imkanı sağlamaktadır.

Müşterilerin hayat kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ve bu konuda olumlu geri bildirimler alan firmanın ürünlerinin üretimi ve satışı için gerekli izin, sertifika ve lisanslar tamamlanmış olup bu konuda yasal bir eksiklik bulunmamaktadır.

Naturalis Global Nedir
Naturalis Global Nedir

Naturalis Global Nedir

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı yaşam ürünleri konusunda yılların tecrübesine sahip olana Naturalis firması tecrübelerini kaliteli ve sağlığa faydalı ürünler üretmek için kullanır. Üretilen ürünler satışa sunulmadan önce sağlığa faydaları konusunda gerekli testler yapılır. Bazen yıllarca süren bu testlerden kesin olumlu sonuçlar alınmadan ürünler piyasaya sürülmez.

Firma sürekli kendisini yenilemek ve geliştirmek için çalışır. Bu çalışmalar sonucu yeni ürünler üretilerek satış yelpazesine eklenir.

Ayrıca bu ürünlerin satışı için kullanılan sistemle ülkemizde ve dünyada binlerce ekip arkadaşının iyi kazançlar elde etmesini hedefler.

Distribütörler aracılığıyla satılan ürünler hem firmaya hem de distribütörlere kazanç sağlarken müşteriler de uygun fiyatlarla ürünlere ulaşım imkanı bulur.

Naturalis Global Kime Aittir ve Kurucusu Kimdir

Naturalis Bursa’da Hüseyin Ogan tarafından tamamen yerli sermaye ile kurulmuş yerli bir şirkettir. Halen de kuruluşun başında Hüseyin Ogan bulunur. Kuruluşundan itibaren sağlıklı ürünler üretme çabasında olan şirket 2015 Yılında network marketing sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Bu tarihten sonra firmanın hitap ettiği pazarlar hızla gelişmiş ve uluslararası bir şirket statüsü kazanılmıştır.

Firmaya ait ürünlerin tamamı ülkemizde ve firmaya ait tesislerde üretilir. Üretim için alınmış izin ve sertifikalar dışında müşteriye güven verilmesi adına her zaman denetim ve kontrole açık ve şeffaf bir çalışma ortamı sağlanır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir