Max Pine Kazanç Planı, Kariyerler Nelerdir Detaylı Açıklama

Ülkemizde adını sıkça duymaya başladığımız Max Pine firması sektöründe öncü bir firmadır. Bu firma yabancı network marketing firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Malezya menşeli firma, dağıtım aşamasında ülkemizde de kendine önemli bir pazar payı bulmuştur. Yatırım konusunda sektöründe lider olmaya devam eden bir firmadır.

Bir holding kuruluş olarak çeşitli sektörlerde farklı şirketlere sahiptir. Malezya’da hammaddesi moringa ile üretim yapan ilk firmadır. Cilt bakım ürünleri, sağlık ve kozmetik ürünleri üretir. Sağlıklı beslenme gıda ürünleri ve yemek sosu ve hazır makarna diğer üretim dallarıdır. Uluslararası başarı ödülleri ve aldığı sertifikalarla kendini kanıtlamıştır.

Max Pine Kazanç Planı

Bir çok ülkede faaliyetleri olan bu firma özellikle Asya kıtasında faaliyet gösterir. Max Pine kazanç planı şu şekildedir:

1) Direkt Sponsorluk Primi: Her distribütör, aktif olmak şartıyla referans olduğu arkadaşının yaptığı işe göre %5 ve %22 arasında direkt sponsorluk primi alma hakkı kazanır. Tüm puanlar Bonus Puan olarak hesaplanır ve 1 BP= 1 $ a denk gelir.

2) Direkt Sponsorluk Üst Hat Primi: Distribütörler silsileye göre bu primden faydalanırlar. Sizin referans olduğunuz kişi de başka birine referans olduğunda sizde, o kişi de prim kazanır. Sizin kazancınız arkadaşınızın %9 olarak hesaplanır.

3) Binary Eşleşme Primi: Binary ekip ağınızdaki kısa kolunuzun % 10′ una denk gelir. Günlük ciro baz alınarak hesaplanır.

4) Liderlik Eşleşme Primi (Denklik Primi) : İkili eşleşme primi üzerinden hesaplanır. Direkt referanslar ve 10.seviyeye kadar olan referanslar baz alınır.

5) Aktif Distribütör Matriks Primi: Bu kademede aylık 25 $ alışveriş yapılmalıdır. Sistem otomatik olarak 25 $’lık alışverişinizi dijital cüzdanınıza kayıt eder. Prim hesaplaması, Binary ağacı üzerinden hesaplanır.

6) Kampanya Çift Eşleşme Primi: Her müşteri 1 kayıtlı hesapla bu promosyona katılabilir. 6 ayda bir inceleme ve düzenleme yapılır. Herhangi bir etiksizlik durumunda firma değişiklik ve iptal hakkını kullanır. Özel kampanya çift eşleşme puanı %50 Binary eşleşme puanına eşittir.

Max Pine Kariyer Basamakları
Max Pine Kariyer Basamakları

Max Pine Kariyer Basamakları

Bu işi aktif olarak yapan kişiler için Max Pine kariyer basamakları şöyledir:

  1. Bu sistemde bronz, gümüş, altın, platinyum, titanyum ve elmas olmak üzere kademeler vardır. Ulaşılan kademeye göre puan, ödül ve hediyeler artar.
  2. Ulaşılan kademeye göre puan da artacağı için kariyer hedefi de yükselir.
  3. Bu sistemde kariyer hedefleyen kişilerin daha çok satış yapması gerekir Distribütör sayısı arttıkça kariyerinizdeki yükselme de artar.
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir