Kyani Kariyer Basamakları – ADIM ADIM Para Kazanma Rehberi

İnsanların sağlıklarına faydalı olan takviye gıdaları ve kişisel bakım ürünlerini üretmekte olan Kyani, aynı zamanda kişilerin kazanç sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Sebzelerin ve meyvelerin özlerinden üretilmekte olan ürünlerin satışı sonucunda kişiler kyani kariyer basamakları içerisinde hızlıca ilerleyebileceklerdir.

Kyani bünyesinde yer alacak olan kişiler, ilk andan itibaren 13 basamaklı kariyerlerine başlamış olacaklardır. Var olan yerleştirme ağacında yer alan çalışmaların cirolarında meydana gelen artış ile beraber daha üstteki kariyer basamaklarına çıkılır.

Bu sayede de o basamaklardaki ödüller alınmaya da hak kazanılmış olur. İnsanlara sunulan yerleştirme ağacının içerisinde 3 hat yer almaktadır. Distribütörler eğer ki 3 hatta dengeyi sağlarlarsa gelirleri de artış gösterecektir.
Dengenin başarılı şekilde sağlanabilmesi adına yerleştirme ağacının içerisindeki tüm kişiler ve onların Kyani satış başarı oranları incelenmelidir.

Yapılacak olan bu başarılı analizler ile beraber distribütörler bir yandan herhangi bir sorun ortaya çıkmadan yeni müşterilerinin kayıtlarını yaparken diğer taraftan yapılacak satışlar ile alakalı herhangi bir tahsilat yükümlülüğü ile uğraşmadan onlar için hesaplanmış kâr paylarını kendi hesaplarında görebilirler.

Kariyer Planının Detaylandırılması

12 Aylık Tahmini Kazanç Hesaplama

Kazançların Vergilendirilmesi

A’dan Z’ye Kazanç ve Kariyer Planı Anlatımı


Ürünler S.S.S için TIKLAYIN
Ticaret S.S.S için TIKLAYIN
Başarı Hikayeleri için TIKLAYIN
Kullanıcı Yorumları için TIKLAYIN

İndirimli Alışveriş Fırsatını Kaçırma !!!


Online mağazamı şimdi ziyaret ederek; Sizde Kyani ürünlerini %8 ile %21 arasında indirimli satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. >>> ŞİMDİ Alışverişe Başla

65 Ülkede EVİNDEN KYANİ Ticaretini Organize Et !!!


Milyarlarca TL vermeden kolay ve basit bir kaç adım ile ağ pazarlama yolunu kullanarak 65 ülkede organizasyon ağı kurup, devasa bir ticarete adım atabilirsiniz. >>> Ticaretini ŞİMDİ Kur

100% Online Destek Sistemi


İş ağınızı sizin yerinize takip edip büyüten, Kyani ticaretiniz hakkında tüm ayrıntıları içeren ayrıca ÖĞREN-ÖĞRET mantığı ile 7/24 sizin için çalışan, adaylarınızı ve organizasyonunuzda ki tüm hareketleri takip etmenize yarayan destek sistemi ile başarınız kaçınılmaz olacaktır. >>> Destek Sistemini Keşfet


Kyani Kariyer Basamakları - ADIM ADIM Para Kazanma Rehberi

10:00 ile 21:00 arasında +905457366371 kişisel whatsapp numaramdan bana yazabilirsiniz.

Kyani Kariyer Basamakları - ADIM ADIM Para Kazanma Rehberi

10:00 ile 21:00 arasında emredalcomtr kişisel telegram hesabım aracılığı ile mesaj atabilirsiniz

Kyani Kariyer Basamakları - ADIM ADIM Para Kazanma Rehberi

7/24 bilgi@emredal.com.tr mail adresi yada iletişim formunu kullanarak mail yazabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir