Kyani Kariyer Basamakları – ADIM ADIM Para Kazanma Rehberi

Kyani Kariyer Basamakları Ve Planı Nasıldır

İnsanların sağlıklarına faydalı olan takviye gıdaları ve kişisel bakım ürünlerini üretmekte olan Kyani, aynı zamanda kişilerin kazanç sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Sebzelerin ve meyvelerin özlerinden üretilmekte olan ürünlerin satışı sonucunda kişiler kyani kariyer basamakları içerisinde hızlıca ilerleyebileceklerdir.

Kyani bünyesinde yer alacak olan kişiler, ilk andan itibaren 13 basamaklı kariyerlerine başlamış olacaklardır. Var olan yerleştirme ağacında yer alan çalışmaların cirolarında meydana gelen artış ile beraber daha üstteki kariyer basamaklarına çıkılır.

Bu sayede de o basamaklardaki ödüller alınmaya da hak kazanılmış olur. İnsanlara sunulan yerleştirme ağacının içerisinde 3 hat yer almaktadır. Distribütörler eğer ki 3 hatta dengeyi sağlarlarsa gelirleri de artış gösterecektir.
Dengenin başarılı şekilde sağlanabilmesi adına yerleştirme ağacının içerisindeki tüm kişiler ve onların Kyani satış başarı oranları incelenmelidir.

Yapılacak olan bu başarılı analizler ile beraber distribütörler bir yandan herhangi bir sorun ortaya çıkmadan yeni müşterilerinin kayıtlarını yaparken diğer taraftan yapılacak satışlar ile alakalı herhangi bir tahsilat yükümlülüğü ile uğraşmadan onlar için hesaplanmış kâr paylarını kendi hesaplarında görebilirler.

Kariyer Planının Detaylandırılması

12 Aylık Tahmini Kazanç Hesaplama

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...