Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri


Kripto para birimi krigtografik şifreleme ile şifrelenen sanal ve dijital para birimidir. Kripto paralar sistem üzerinde şifreler oluşturulması ve çözülmesi ile transfer edilmektedir.

Kripto paraları bir devlet bir otorite yönetmez bu yüzden dışarıdan bankalardan alınmaz. Yalnızca sanal ortamlardan para yatırılarak alınabilir. Kripto para birimi alt türlerin bitcoin ve altcoindir.

Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri Nelerdir

Herkes kazanmak ister hiç kimse para kaybetmek istemez ama dijital paralardan para kazanmak istiyorsak; aşağıda kısa kısa listelediğimiz kripto para yatırım tavsiyeleri hakkında bilgiler aktardık. Bitcoin ve altcoin yatırım tavsiyeleri nelerdir;

 1. Yatırım Yaparken Planlı Olun
 2. Kazanma Odaklı Düşünmeyin
 3. Güvenilir Platformlar Seçin
 4. Aceleci davranmayın
 5. Bilinçli Alım Satım işlemleri Yapın

Yatırım Yaparken Planlı Olun: Kripto para birimlerinden birini satın aldığınızda almak veya satmak istediğiniz fiyat seviyesi belirleyin. Ani yatırımlardan kaçının bir fiyat belirlediğinizde ona sadık kalın. Bu sayede riskli hamleler yapmamış olursunuz.

Kazanma Odaklı Düşünmeyin: Bazen kaybetme odaklı da düşünmekte fayda vardır. Sizi zora sokmayacak paralar kaybetmek sizi etkilemez bu yüzden kaybetmekten korkmayacağınız miktarlarla başlayın.

Güvenilir Platformlar Seçin: Üye olacağınız platformun adres çubuğunda yeşil renkli ssl sertifikası bulunmalıdır. Bu sayede bir hack durumu yaşamaz ve paranız boşa gitmez. Bir de güvenilir bir para borsası seçmekte fayda var. Her yıl kripto para dünyası hackerların saldırısına uğruyor. Bu durumda sizin seçtiğiniz borsanız ne kadar güvenilir olduğu çok önemli hacker saldırısına uğrasa bile kullanıcılarına ödemelerini yapmışlar mı bunu göz önünde bulundurmakta fayda var.

Kripto paraların, kripto borsasında adı var mı varsa ona göre yatırım yapın. Ve unutmayın coinler sınırlı sayıda üretilmektedir. Şuan bir kripto para şuan yüksek olsa da en fazla yükseleceği belli bir limit vardır bu limitin üzerine çıkamaz. İyi analiz yapmak gerekmektedir.

Coin‘lerin piyasadaki fiyatları yerine onların piyasada ne kadar değerli olduğuna göz atın. Dünyamızda nasıl altın, gümüş ve maden paralar varsa kripto para dünyasında altın değerinde görülen kripto para birimleri vardır. En mantıklı yol onlara yatırım yapmaktır.


Eğer kripto para sektörü içerisindeyseniz, sektörü araştırıyorsanız yada sinyal, al sat robotu veya eğitim arıyorsanız CSTechnology firması ile tanışmalısınız. Aşağıda kısa bağlantıları kullanın…

 • CsVip : Kripto sektöründe V.İ.P olmanın bir çok avantajını keşfedin.
 • CsApp Milyon dolarlık sektörü cebinize getiren mobil uygulama.
 • CsTrade Full otomatik trade robotu ile zamandan kazanın.
 • CsFutures : Trade işlemleriniz CsTechnology güvencesinde yapın.
 • Online Webinarlar Haftanın 3 günü online seminerlere katılın.
 • Ne Kadar Kazandırdı : CsTechnology ürünlerinin ayrı ayrı başarı oranları.
 • Ücretsiz -FREE- Bölüm : Ücretsiz al-sat sinyalleri, Kripto para & trade eğitimleri ve piyasa analizleri.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir